GoMama Podcast'as Verslioms ir Ambicingoms Mamoms podcast

Nuo ko pradėti kuriant nuotolinių gydytojų konsultacijų verslą? Su Telesante įkūrėja Natalija Vaicekauskiene (Ep. 63)

0:00
41:51
Spola tillbaka 15 sekunder
Spola framåt 15 sekunder

Natalija Vaicekauskienė yra Telesante, teikiančių šeimos gydytojo nuotolines konsultacijas įkūrėja, gydytoja bei net keturių vaikų mama. Niekada negalvojusi, jog dirbs sau, šiandien Natalija su vyru džiaugiasi įkūrę savo verslą, kurį ,kaip galime suprasti ir iš įmonės pavadinimo, turi ambicijų vieną dieną išplėsti į užsienio rinką.

Su Natalija kalbamės apie tai, kaip ji pradėjo savo verslą, kokių veiksmų ėmėsi ir kas ją nustebino labiausiai kuriant verslą (prasitarsiu - kalbamės nemažai apie reklamas!). Taip pat, kaip atrodo verslo vystymas medicinos srityje, kas yra svarbu bei kaip pagaliau suprasti, kad atėjo laikas kurti kažką savo!


Visas podkaste minėtas nuorodas rasi www.gomama.lt/podcast-telesante

Jei patinka šis pokalbis - labai noriu tavęs paprašyti pasidalinti šiuo podcastu savo Instagram ar Facebook stories ir pažymėti @gomama.lt. Tai padės man pasiekti ir įkvėpti dar daugiau šaunių veiklių moterų bei pasidalinti su tavimi dar daugiau sėkmės istorijų :)

Tapk Gomama nare, prisijunk prie stipriausio verslių mamų klubo Lietuvoje ir mokykis iš geriausių Lietuvos ekspertų jau dabar www.gomama.lt/naryste

Fler avsnitt från "GoMama Podcast'as Verslioms ir Ambicingoms Mamoms"