GoMama Podcast'as Verslioms ir Ambicingoms Mamoms podcast

Kaip megzta svajonė pavirto sėkmingu verslu? Su SALANIDA įkūrėja Gabriele Kerpyte (Ep. 64)

0:00
39:16
Spola tillbaka 15 sekunder
Spola framåt 15 sekunder

Gabrielė Kerpytė - dvynukių mama ir tvaraus mados prekės ženklo “Salanida” įkūrėja. Šį rudenį veiklos dešimtmetį skaičiuojanti Gabrielė verlsą įkūrė po studijų Anglijoje ir Italijoje (Marangoni, Polimoda). Kaip sako pati Gabrielė, per dešimtmetį būta visko, net ir pamąstymų ar neverta visko mesti, kol megzta svajonė pradėjo vystytis į sėkmingą verslą.

Mūsų pokalbyje su Gabriele išgirsi kaip ji dar labai anksti išsigrynino savo ženklo viziją, nuosekliai jos laikėsi ir kūrė, nepasiduodant dvejonėms ir sunkioms akimirkoms. Kokie strateginiai sprendimai prisidėjo prie didesnio žinomumo, pardavimų bei ką ji rekomenduoja pradedantiesiems kurėjams. O taip pat išgirsi ir apie tai, kaip verslo kūrimo kelyje nepamiršti savęs, įsiklausyti, ieškoti balanso būnant dirbančia mama ir kodėl tai taip svarbu!

Visas podkaste minėtas nuorodas rasi www.gomama.lt/podcast-gabriele-kerpyte

Jei patinka šis pokalbis - labai noriu tavęs paprašyti pasidalinti šiuo podcastu savo Instagram ar Facebook stories ir pažymėti @gomama.lt. Tai padės man pasiekti ir įkvėpti dar daugiau šaunių veiklių moterų bei pasidalinti su tavimi dar daugiau sėkmės istorijų :)

Tapk Gomama nare, prisijunk prie stipriausio verslių mamų klubo Lietuvoje ir mokykis iš geriausių Lietuvos ekspertų jau dabar www.gomama.lt/naryste

Fler avsnitt från "GoMama Podcast'as Verslioms ir Ambicingoms Mamoms"