GoMama Podcast'as Verslioms ir Ambicingoms Mamoms podcast

Kokias klaidas darome reklamoje? su "Advert Lab" įkūrėja Kristina (Ep. 69)

0:00
48:47
Spola tillbaka 15 sekunder
Spola framåt 15 sekunder

Kristina Jedemskaja - kūrybinės reklamos agentūros "Advert LAB" įkūrėja, vadovė, vizualinės reklamos gamybos projektavimo mokytoja bei mama. Nuosavo verslo niekada rimtai nesvarsčiusi, Kristina jau tris metus vadovauja savo reklamos agentūrai bei padeda smulkiam ir vidutiniam verslui kurti savo įvaizdį ir didinti pardavimus.

Su Kristina kalbamės apie tai, kaip ji atsirado reklamos srityje, kaip ją atrado pirmi klientai bei ką ji rekomenduoja kitiems verslams, kurie nori tapti daugiau matomi. Kalbamės ir apie Facebook grupes, ir Tiktok’ą, ir paslaugos.lt, ir kitus dažnai primirštus kanalus. Bei dažniausiai daromas klaidas reklamos srityje ir kaip jų išvengti.

Visas podkaste minėtas nuorodas rasi www.gomama.lt/podcast-kristina-jedemskaja

----

Jei ir tu nori pagaliau susikurti savo laisvę ir pasiekti rezultatų dirbant su manimi, čia rasi visas nuorodas kaip tai padaryti: www.dovilesinke.com/explore

O taip pat, sekti mane Instagrame @dovilesinke.

Jei patinka šis pokalbis - labai noriu tavęs paprašyti pasidalinti šiuo podcastu savo Instagram ar Facebook stories ir pažymėti @gomama.lt ir @dovilesinke. Tai padės man pasiekti ir įkvėpti dar daugiau šaunių veiklių moterų bei pasidalinti su tavimi dar daugiau sėkmės istorijų :)

Fler avsnitt från "GoMama Podcast'as Verslioms ir Ambicingoms Mamoms"