GoMama Podcast'as Verslioms ir Ambicingoms Mamoms podcast

Apie grožio verslą užsienyje ir sėkmės paslaptis su blakstienų ir grožio meistrų mentore Vitalija Jonus (Ep. 65)

0:00
50:39
Spola tillbaka 15 sekunder
Spola framåt 15 sekunder

Vitalija Jonus - blakstienų ir grožio meistrių mentorė, sertifikuota blakstienų trenerė, atliekanti mokymus Danijoje bei trijų vaikų mama. Prieš 9 metus Vitalija su šeima išvyko gyventi į Daniją, kur pradėjo dirbti kaip blakstienų meistrė norėdama suteikti moterims daugiau pasitikėjimo savimi, ir šiandien ji padeda kitoms moterims daryti tą patį kuriant ir auginant savo grožio verslus.

Su Vitalija kalbamės apie tai, ką turi žinoti kiekviena grožio verslo meistrė pradedanti savo verslą, auginanti savo verslą, norint pritraukti daugiau klientų ir juos išlaikyti - tiek užsienyje, tiek Lietuvoje. Vitalija pasidalino labai daug naudingų patarimų, apie tai, į ką turime atkreipti dėmesį vystant verslą - nuo buhalterijos iki finansų ir mąstysenos.

Su Vitalija dirbame privačiai jau pusę metų - ji yra mano RISE mastermind’o narė, tad pokalbio pabaigoje daug dėmesio skyrėme ir sąmoningumui, manifestacijai bei kitiems next level dalykams, kurie yra būtini kiekvienai sėkmingai moteriai. Nesvarbu kokį verslą mes kuriame.


Visas podkaste minėtas nuorodas rasi www.gomama.lt/podcast-vitalija-jonus

Jei patinka šis pokalbis - labai noriu tavęs paprašyti pasidalinti šiuo podcastu savo Instagram ar Facebook stories ir pažymėti @gomama.lt. Tai padės man pasiekti ir įkvėpti dar daugiau šaunių veiklių moterų bei pasidalinti su tavimi dar daugiau sėkmės istorijų :)

Tapk Gomama nare, prisijunk prie stipriausio verslių mamų klubo Lietuvoje ir mokykis iš geriausių Lietuvos ekspertų jau dabar www.gomama.lt/naryste

Fler avsnitt från "GoMama Podcast'as Verslioms ir Ambicingoms Mamoms"