GoMama Podcast'as Verslioms ir Ambicingoms Mamoms podcast

Ką žinoti atidarant savo kepyklėlę? Su Rêver kepyklos Kaune įkūrėja Laima Masalske (Ep 67)

0:00
43:25
Spola tillbaka 15 sekunder
Spola framåt 15 sekunder

Laima Masalskė - dviejų dukrų mama ir kepyklėlės Rêver , kurioje atgimsta senoviniai močiutės receptai naujai Kaune įkūrėja. Laima savo verslą atidarė karo išvakarėse toli gražu nepopuliariausioje Kauno vietoje, tačiau nepabijojus iššūkių, šiandien ji džiaugiasi vis didėjančiu klientų ratu.

Su Laima kalbamės apie didžiausias jos pereitas pamokas atidarant kepyklą. Ką žinoti pasirenkant darbuotojus, kaip išgyventi sumažėjusį klientų antplūdį ne sezono metu ir net nuėjus į minusą nepalūžti. O taip pat, kaip apie kepyklą šiandien sužino klientai ir kokie reklamos kanalai pasiteisina labiausiai?


Visas podkaste minėtas nuorodas rasi www.gomama.lt/podcast-laima-masalske

----

Jei ir tu nori pagaliau susikurti savo laisvę ir pasiekti rezultatų dirbant su manimi, čia rasi visas nuorodas kaip tai padaryti: www.dovilesinke.com/explore

O taip pat, sekti mane Instagrame @dovilesinke.

Jei patinka šis pokalbis - labai noriu tavęs paprašyti pasidalinti šiuo podcastu savo Instagram ar Facebook stories ir pažymėti @gomama.lt ir @dovilesinke. Tai padės man pasiekti ir įkvėpti dar daugiau šaunių veiklių moterų bei pasidalinti su tavimi dar daugiau sėkmės istorijų :)

Fler avsnitt från "GoMama Podcast'as Verslioms ir Ambicingoms Mamoms"