OSW - Ośrodek Studiów Wschodnich podkast

Czy Grupa Wyszehradzka ma sens?

0:00
27:19
Do tyłu o 15 sekund
Do przodu o 15 sekund

Już jutro odbędzie się szczyt Grupy Wyszehradzkiej. Premier Węgier Péter Magyar wielokrotnie w czasie kampanii wyborczej mówił o tym, jak Grupa Wyszehradzka jest ważna i nawoływał do reaktywacji formatu. Czy współpraca w grupie Polska-Węgry-Czechy-Słowacja ma sens? Jak wybory na Węgrzech zmieniły sytuację? Jakie mamy wspólne, a jakie rozbieżne interesy? Na te i inne pytania odpowiada Andrzej Sadecki, kierownik Zespołu Środkowoeuropejskiego OSW.


Więcej odcinków z kanału "OSW - Ośrodek Studiów Wschodnich"