Ze stoickim spokojem podkast

#152 Po co nam estetyka?

0:00
54:52
Do tyłu o 15 sekund
Do przodu o 15 sekund

Wydaje się, że dla stoików estetyka to mało istotny dział filozofii. Czy warto się nią współcześnie interesować? W dzisiejszym odcinku proponuję oryginalną interpretację roli estetyki w praktyce stoickiej. Wynika z niej, że znajomość różnych jej historycznych odsłon może się w skutecznym praktykowaniu stoicyzmu okazać niezmiernie przydatna. Zapraszam do słuchania.

Więcej odcinków z kanału "Ze stoickim spokojem"