Bo czemu nie? podkast

#453 – Pogadajmy o spółce Microsoft

22.06.2026
0:00
57:23
Do tyłu o 15 sekund
Do przodu o 15 sekund

Transkrypcja:

Transkrypcję tego odcinka znajdziesz tutaj.

W kolejnym odcinku z serii, w której omawiamy wspólnie z Mateuszem Muchą z BETA ETF spółki Magnificent Seven, w ramach indeksu S&P 500, na tapet bierzemy tym razem Microsoft. #BoCzemuNie ?

POBIERZ ODCINEK

Partnerzy technologiczni:

> iDream – Apple Premium Reseller, Apple Premium Service Provider

> Pancernik – Akcesoria do telefonów i nie tylko

Partner odcinka:

> BETA ETF – pierwszy dostawca polskich funduszy ETF, jest ich już ponad 15! (współpraca płatna)

Sklep i przedsprzedaż

> boczemunie.pl/sklep

Linki:

  1. Zadaj pytanie w odcinku lub zgłoś temat!
  2. Newsletter podcastu
  3. BETA ETF
  4. Mateusz Mucha
  5. Poprzednie odcinki o spółkach S&P 500
  6. Rozmowa ze mną o Apple w podcaście i na kanale „Nic Za Darmo”
  7. Książka „Problem z Billem Gatesem” Tima Schwaba.
  8. „Mała książka zdroworozsądkowego inwestowania”
  9. Regulamin konkursu
  10. MX Keys Mini

Bądźmy w kontakcie:

X | Facebook | Instagram | [email protected]

> Prowadzący: Krzysztof Kołacz

Mam prośbę: Oceń ten podcast w Apple Podcasts oraz na Spotify i YouTube.

Zostaw tyle gwiazdek, ile uznasz. Twoja opinia ma znaczenie!

Zainteresowany współpracą? Pogadajmy.

> Liczby znajdziesz na boczemunie.pl/partner/

Słuchaj, gdzie chcesz:

YouTube | Apple Podcasts | Spotify | Overcast FM i przez RSS

Dobrego odbioru! Bo czemu nie?

Rozdziały:

  1. (00:00:00) PARTNERZY
  2. (00:00:28) INTRO
  3. (00:01:02) Wstępniak
  4. (00:02:03) Konkurs i pytanie Julii
  5. (00:06:25) Pogadajmy o Microsofcie
  6. (00:53:31) Na koniec naszego cyklu – dziękujemy!

Więcej odcinków z kanału "Bo czemu nie?"