
Polska WYGRAŁA wojnę gazową z Rosją. Kreml STRACIŁ 40 lat!
04/06/2026
0:00
35:43
Polska wygrała wojnę gazową z Rosją! Konflikt, który trwał przez dekady, dobiegł końca - i to my wyszliśmy z niego zwycięsko. Zobacz, jak strategia, spryt i inwestycje zniszczyły wpływy Gazpromu i sprawiły, że dziś to Europa Środkowa może kupować gaz od nas!
D'autres épisodes de "Elektryfikacja - podcast Jakuba Wiecha"



Ne ratez aucun épisode de “Elektryfikacja - podcast Jakuba Wiecha” et abonnez-vous gratuitement à ce podcast dans l'application GetPodcast.








