Elektryfikacja - podcast Jakuba Wiecha podcast

Polska WYGRAŁA wojnę gazową z Rosją. Kreml STRACIŁ 40 lat!

0:00
35:43
Reculer de 15 secondes
Avancer de 15 secondes

Polska wygrała wojnę gazową z Rosją! Konflikt, który trwał przez dekady, dobiegł końca - i to my wyszliśmy z niego zwycięsko. Zobacz, jak strategia, spryt i inwestycje zniszczyły wpływy Gazpromu i sprawiły, że dziś to Europa Środkowa może kupować gaz od nas!

D'autres épisodes de "Elektryfikacja - podcast Jakuba Wiecha"