Doorgelicht | BNR podcast

Nokia | Doorgelicht | Hoe een telefoonicoon zichzelf steeds opnieuw uitvindt

0:00
35:06
Reculer de 15 secondes
Avancer de 15 secondes

Wie heeft het vroeger niet gehad: een telefoon van Nokia? De modellen van het Finse bedrijf waren iconisch en onverwoestbaar. Nokia was de koning van de mobiele telefonie, maar ineens... was het afgelopen. Toch bestaat Nokia nog steeds. Wat ze nu doen en of Nokia ook een interessante belegging is, hoor je in deze aflevering van Doorgelicht. BNR-journalist Nina van den Dungen en analist Jim Tehupuring van 1Vermogensbeheer richten de schijnwerper op Nokia, zodat jij kan bepalen wat een Nokia-aandeel nou echt waard is.

Wil je graag dat Nina en Jim andere bedrijven Doorlichten of wil je iets anders kwijt over Doorgelicht? Mail ons dan via [email protected]

Over Doorgelicht

In Doorgelicht richten Nina van den Dungen en Jim Tehupuring de schijnwerper op de bedrijven achter je favoriete aandelen zodat jij als belegger kan bepalen wat ze nou écht waard zijn.

De presentatoren

Nina van den Dungen is journalist en presentatrice bij BNR Nieuwsradio. Als echte verhalenverteller vertelt ze je alles over de ontstaansgeschiedenis van bedrijven.

Jim Tehupuring is analist en vermogensbeheerder bij 1Vermogensbeheer. Met een flink dossier aan kennis en jarenlange ervaring in de financiële wereld, analyseert hij bedrijven in begrijpelijke taal.

Disclaimer

De inhoud van Doorgelicht is geen financieel advies. Beleg altijd op basis van je eigen overwegingen en onderzoek.

Redactie en montage

Robin Vinck

See omnystudio.com/listener for privacy information.

D'autres épisodes de "Doorgelicht | BNR"