Yerba Meet podcast

Yerba Meet - odcinek #2 - Sukces przychodzi do tych, którzy potrafią wytrzymać o jeden dzień dłużej. Rozmowa z Maciejem Ogrodnikiem.

0:00
1:13:23
15 Sekunden vorwärts
15 Sekunden vorwärts

Witam serdecznie w nowym cyklu spotkań Yerba Meet czyli rozmów przy Yerba Mate.

Gościem drugiego odcinka jest Maciej Ogrodnik młody, ambitny i zdolny człowiek. Mimo tego, że studiuje na dwóch kierunkach jest w stanie pogodzić naukę ze sportem, który uprawia od najmłodszych lat. Już jako 12 latek wystartował w Mistrzostwach Świata w triatlonie dla dzieci, które organizowane były w Stanach Zjednoczonych. Na swoim koncie ma sporą ilość wybitnych osiągnięć, o których opowiada podczas nagrania.

Na co dzień Maciej mieszka z rodzicami w małej miejscowości o nazwie Przemiłów, która znajduje się w gminie Sobótka. Mimo tego, że mieszka z dala od dużego miasta jest w stanie zorganizować sobie warunki zarówno do trenowania jak i edukacji.

Myślę, że w tym odcinku znajdziecie dużo ciekawych inspirujących opowieści o nie codziennych dyscyplinach sportu i o tym jak do tego można się przygotować.

Tym czasem życzę miłego słuchania.
Trzymajcie się ciepło
Alek z Monk Sandals

Link do zbiórki o której mowa w podcaście: https://zrzutka.pl/fx5vk8

Nasze Social Media:
facebook: https://www.facebook.com/monksandals
instagram: https://www.instagram.com/monksandals/
youtube: https://www.youtube.com/channel/UCV_7xdcG5MMRJwpTN2vHsgA

Skład i montaż: Gniewomir Skrzysiński

Weitere Episoden von „Yerba Meet“

 • Yerba Meet podcast

  Yerba Meet - odcinek #4 - Trzeba przesunąć swoją strefę komfortu. Rozmowa z Patrycją Dawidzionek.

  49:21

  Witam was serdecznie w kolejnym nagraniu pod tytułem Yerba Meet Goście czyli rozmów przy Yerba Mate. Gościem kolejnego odcinka jest Patrycja Dawidzionek, podróżniczka, która poszukuje i odkrywa różne zakątki świata. Bardzo lubi podróżować ze swoim czworonogim przyjacielem, który był z nią na niejednym wyjeździe. Patrycja ma na swoim koncie ponad 30 państw, które odwiedziła. Do tej pory najbardziej urzekła ją Kanada, w której zanurzała się w bezkresie natury popijając przy tym kawę z bagażnika samochodu. Swoją historią pokazuję, że można realizować marzenia i podróżować w różne miejsca tylko trzeba po prostu tego chcieć. Udowodniła to między innymi swoim ostatnim wyjazdem gdzie praktycznie bez budżetu wyruszyła na Główny Szlak Sudecki. Jak się okazuje powodem do podjęcia tego wyzwania było wygranie plecaka, w konkursie który obligował do zrealizowania napisanego celu. Jednak jak każda historia ma swoje drugie dno i ruszenie na ten długodystansowy szlak liczący 444km był prawdziwą drogą i odkrywaniem siebie a tym samym tego co w duszy gra. Liczne spotkania, rozmowy i wiele kilometrów zaprowadziły Patrycję od Świeradowa Zdrój aż po Prudnik i tak w 18 dni pokonała czerwony szlak na zachodnim południu Polski. Myślę, że ten odcinek będzie pełny inspiracji i pokazania, że warto być w tu i teraz i doświadczać tego co dookoła nas. Czasem skupiamy się na jakiś celach a po prostu można żyć. Przy okazji zapraszam do obserwowania profilu Patrycji, którą znajdziecie na instagramie pod adresem: https://www.instagram.com/pati_doswiadczam_zycie/ Tym czasem życzę miłego słuchania Trzymajcie się ciepło Alek z Monk Sandals 🎬YOUTUBE https://www.youtube.com/channel/UCV_7xdcG5MMRJwpTN2vHsgA
 • Yerba Meet podcast

  Yerba Meet - odcinek #3 - Chcieć cokolwiek więcej. Rozmowa z Władysławem Dzielnickim.

  1:10:14

  Witam serdecznie w nowym cyklu spotkań Yerba Meet czyli rozmów przy Yerba Mate. Gościem dzisiejszego odcinka jest Władysław Dzielnicki osoba bliska memu sercu, z racji tego, że jest moim wujkiem. Bardzo chciałem przedstawić wam sylwetkę tej postaci, która miała wpływ na mój rozwój a także na inicjację pewnych działań podczas tworzenia Monk Sandals. Wujek był dla mnie zawsze inspiracją i wzorem z którego czerpałem. Mimo różnicy pokoleń zawsze potrafiliśmy i potrafimy znaleźć wspólny język i poczynić długie bardzo refleksyjne rozmowy. W tym nagraniu chciałem pokazać, że nie ważne jakie są czasy i ile ma się lat to cały czas można się rozwijać i chłonąć wiedzę. A jak zdobyć tą wiedzę dowiecie się w nagraniu. Jeszcze krótko o rozmówcy: niesamowita postać, pełna pasji, marzeń i ogólnej wiedzy. Od 1964 roku mieszkaniec Sobótki, z którą bardzo jest związany. Można to zauważyć chociażby na jego pracach malarskich na których dominuje pejzaż a na jego pierwszym planie góra Ślęża. Krótko mówiąc ogrom wiedzy, wielu doświadczeń i mądrości życiowych. Osoba potrafiąca połączyć wiedze z praktyką. Całe życie usłane było nauką i nieprostą drogą prowadzącą do wielu refleksji i przygód. Ten odcinek przeniesie was w całkiem inny wymiar i pokażę, że warto mieć w życiu pasję i ją realizować. A jeśli jeszcze nie znalazłeś swojego kierunku w życiu to na wszystko jest czas i nic straconego. Tym czasem życzę miłego słuchania. Trzymajcie się ciepło Alek z Monk Sandals https://www.facebook.com/W%C5%82adys%C5%82aw-Dzielnicki-malarz-352652321966759/ http://wrotaregionu.pl/555-wrota-regionu-akwarele-wladyslawa-dzielnickiego-sobotka Nasze media społecznościowe: facebook  ---  instagram  ---  youtube Skład i montaż: Gniewomir Skrzysiński
 • Yerba Meet podcast

  Verpasse keine Episode von Yerba Meet und abonniere ihn in der kostenlosen GetPodcast App.

  iOS buttonAndroid button
 • Yerba Meet podcast

  Yerba Meet - odcinek #2 - Sukces przychodzi do tych, którzy potrafią wytrzymać o jeden dzień dłużej. Rozmowa z Maciejem Ogrodnikiem.

  1:13:23

  Witam serdecznie w nowym cyklu spotkań Yerba Meet czyli rozmów przy Yerba Mate. Gościem drugiego odcinka jest Maciej Ogrodnik młody, ambitny i zdolny człowiek. Mimo tego, że studiuje na dwóch kierunkach jest w stanie pogodzić naukę ze sportem, który uprawia od najmłodszych lat. Już jako 12 latek wystartował w Mistrzostwach Świata w triatlonie dla dzieci, które organizowane były w Stanach Zjednoczonych. Na swoim koncie ma sporą ilość wybitnych osiągnięć, o których opowiada podczas nagrania.   Na co dzień Maciej mieszka z rodzicami w małej miejscowości o nazwie Przemiłów, która znajduje się w gminie Sobótka. Mimo tego, że mieszka z dala od dużego miasta jest w stanie zorganizować sobie warunki zarówno do trenowania jak i edukacji. Myślę, że w tym odcinku znajdziecie dużo ciekawych inspirujących opowieści o nie codziennych dyscyplinach sportu i o tym jak do tego można się przygotować. Tym czasem życzę miłego słuchania. Trzymajcie się ciepło Alek z Monk Sandals Link do zbiórki o której mowa w podcaście: https://zrzutka.pl/fx5vk8 Nasze Social Media: facebook: https://www.facebook.com/monksandals instagram: https://www.instagram.com/monksandals/ youtube: https://www.youtube.com/channel/UCV_7xdcG5MMRJwpTN2vHsgA Skład i montaż: Gniewomir Skrzysiński
 • Yerba Meet podcast

  Yerba Meet - odcinek #1 - Nie ma sytuacji bez wyjścia. Rozmowa z Gniewomirem Skrzysińskim.

  1:42:14

  Witam was serdecznie w nowym cyklu spotkań Yerba Meet czyli rozmów przy  Yerba Mate. Gościem pierwszego odcinka jest Gniewomir Skrzysiński, mieszkaniec  uroczej miejscowości o nazwie Krasna zlokalizowanej na Podkarpaciu.  Właśnie to miejsce skradło serce Gniewomira, gdzie odnalazł swój punkt  na mapie świata. To właśnie tam żyje, trenuje, rozwija swoje pasję oraz  talenty. Rozmowa pełna ciekawych inspirujących opowieści. Tym razem możecie spojrzeć na Gniewka z całkiem innej perspektywy. Rozmowa, w której nie zabraknie tematów takich jak Yerba Mate,  Kostaryka, instrumenty czy sport. Trudno byłoby pominąć temat biegania,  który w ostatnich latach pochłonął naszego rozmówcę, ale jak się okazuje  dzięki swojej otwartości nie tylko bieganie znajduje się w jego planie  treningowym. Myślę, że każdy znajdzie dla siebie coś wartościowego. Tym czasem życzę miłego słuchania. Trzymajcie się ciepło Alek z Monk Sandals www.monksandals.com facebook: https://www.facebook.com/monksandals instagram: https://www.instagram.com/monksandals/ youtube: https://www.youtube.com/channel/UCV_7xdcG5MMRJwpTN2vHsgA Skład i montaż: Gniewomir Skrzysiński Nowy odcinek Yerba Meet #1 znajdziecie na kanałach: Spotify: https://open.spotify.com/show/6zuZkTvjAYFTJC7hPpcDkz Pocket Casts: https://pca.st/f2cu3k63 Braker: https://www.breaker.audio/yerba-meet Google Podcasts: https://www.google.com/podcasts?feed=aHR0cHM6Ly9hbmNob3IuZm0vcy81YTU2Nzk1OC9wb2RjYXN0L3Jzcw== Apple Podcasts: 
 • Yerba Meet podcast

  Yerba Meet odcinek 0

  5:56

  Startujemy z nowym cyklem nagrań pod tytułem Yerba Meet goście. O czym będą te nagrania dowiesz się z odcinka 0 na który serdecznie zapraszam. https://monksandals.com   https://www.youtube.com/channel/UCV_7xdcG5MMRJwpTN2vHsgA

Hol dir die ganze Welt der Podcasts mit der kostenlosen GetPodcast App.

Abonniere alle deine Lieblingspodcasts, höre Episoden auch offline und erhalte passende Empfehlungen für Podcasts, die dich wirklich interessieren.

iOS buttonAndroid button
© radio.de GmbH 2021radio.net logo