
To jest odcinek o zmęczeniu.
O tym jak bardzo męczy nas wszechogarniający nas hałas. Nie tylko hałas rozumiany jako dźwięk, ale wszystko, co wpływa na nas i zakłóca nasz spokój, dobrostan, czy zwyczajnie przeszkadza nam w normalnym funkcjonowaniu – a zazwyczaj nawet nie zdajemy sobie z tego sprawy. Rozmawiamy o tym, jak bardzo nas to wszystko już wkurza.
🎯 Oceń proszę podcast w Apple Podcasts, Spotify lub na YouTube.
☕️ Wesprzyj mnie na PATRONITE.
🔗 Linki:- „Hałas“ Małgorzata Halber wyd. Cyranka
- „Bóg techy“ Sylwia Czubkowska wyd. Znak
- Odcinek o „Bóg techach“
- „24/7. Późny kapitalizm i celowość snu“ Jonathan Crary wyd. Karakter
- „Code Dependent“ Madhumita Murgia wyd. Picador
- „W trybach chaosu Jak media społecznościowe przeprogramowały nasze umysły i nasz świat“ Max Fisher wyd. Szczeliny
- „Wychowanie przy ekranie“ Magdalena Bigaj wyd. W.A.B.
- 00:00:00 – 🚀 Intro
- 00:01:08 – 🎙️ Wstęp
- 00:04:06 – 🚧 Hałas
- 01:29:53 – 🎶 Outro
🎙 S13 E31 | Odc. 286
🚀 Prowadzący: Jan Urbanowicz ⭐ Gościnnie: Małgorzata Halber 🎧 Posłuchaj poprzedniego odcinka: https://open.spotify.com/episode/46mHc0oxxS8tEpnGwAJEfo?si=019eacb3801447b2 📬 Skontaktuj się:Instagram | Facebook | X | [email protected]
🔔 Zasubskrybuj gdzie chcesz!Apple Podcasts | YouTube Music | Spotify | YouTube | Overcast | RSS
🧑🎨 Identyfikację wizualną przygotował Filip Jeziorowski. ✂️ Montaż: Jan UrbanowiczArtykuł O hałasie, który nie daje nam spokojnie żyć | Małgorzata Halber pochodzi z serwisu Inna Kultura.
Fler avsnitt från "Inna Kultura"



Missa inte ett avsnitt av “Inna Kultura” och prenumerera på det i GetPodcast-appen.







