HelloPolish! podcast

To jest błąd / A2

0:00
3:42
Recuar 15 segundos
Avançar 15 segundos

Downloads: To_jest_blad_A2.mp3 Download To_jest_blad_A2_PDF Czy słyszycie czasem podczas zakupów albo spaceru, że Polacy mówią inaczej niż w dialogach i tekstach w waszych podręcznikach? Jest tak dlatego, że nie wszyscy mówią poprawnie. Niektóre błędy powtarzają się...

Artykuł To jest błąd / A2 pochodzi z serwisu Hello Polish!.

Mais episódios de "HelloPolish!"

 • HelloPolish! podcast

  Moja książka – Polski na B1 / B1

  3:36

  Polski_na_B1_B1.mp3 Download Polski_na_B1_B1_PDF Nie mogłam się doczekać… i jest! Właśnie trzymam przed sobą swoją książkę „Polski na B1″. To niezwykłe uczucie widzieć owoce swojej pracy. Czuję radość i dumę, że udało mi się doprowadzić ten... Artykuł Moja książka – Polski na B1 / B1 pochodzi z serwisu Hello Polish!.
 • HelloPolish! podcast

  Rozumienie ze słuchu – egzamin certyfikatowy / B1

  7:38

  Downloads: Rozumienie_ze_sluchu_egzamin_certyfikatowy_B1.mp3 Download Rozumienie_ze_sluchu_egzamin_certyfikatowy_B1_PDF.pdf Zapraszamy do wysłuchania kolejnej części cyklu na temat egzaminu certyfikatowego z języka polskiego jako obcego na poziomie B1. Dziś opowiem Wam o module Rozumienie ze słuchu. Zwykle od niego zaczyna się... Artykuł Rozumienie ze słuchu – egzamin certyfikatowy / B1 pochodzi z serwisu Hello Polish!.
 • HelloPolish! podcast

  Não percas um episódio de HelloPolish! e subscrevê-lo na aplicação GetPodcast.

  iOS buttonAndroid button
 • HelloPolish! podcast

  Przebieg egzaminu certyfikatowego / B1

  4:44

  Downloads: Przebieg_egzaminu_certyfikatowego_B1.mp3 Download Przebieg_egzaminu_certyfikatowego_B1_PDF Dziś opowiem Wam o przebiegu egzaminu certyfikatowego z języka polskiego jako obcego. W naszym cyklu mówimy o egzaminie na poziomie B1, ponieważ jest on najczęściej wybierany przez zdających.Egzamin trwa dwa dni... Artykuł Przebieg egzaminu certyfikatowego / B1 pochodzi z serwisu Hello Polish!.
 • HelloPolish! podcast

  Egzamin certyfikatowy / B1

  7:11

  Downloads: Egzamin_certyfikatowy_B1.mp3 Download Egzamin_certyfikatowy_B1_PDF Zaczynamy cykl podkastów na temat egzaminu certyfikatowego z języka polskiego jako obcego. Uczysz się języka polskiego od dłuższego czasu i myślisz o egzaminie? Zanim się zapiszesz, zastanów się, jak się do... Artykuł Egzamin certyfikatowy / B1 pochodzi z serwisu Hello Polish!.
 • HelloPolish! podcast

  Jak powstaje książka / B2

  5:56

  Downloads: Jak_powstaje_ksiazka_B2.mp3 Download Jak_powstaje_ksiazka_B2_PDF Do stworzenia tego podkastu zainspirowała mnie praca przy mojej książce pod tytułem Polski na B1, która wkrótce zostanie opublikowana. To będzie książka przygotowująca do egzaminu certyfikatowego z języka polskiego na poziomie... Artykuł Jak powstaje książka / B2 pochodzi z serwisu Hello Polish!.
 • HelloPolish! podcast

  Robimy pranie / A2

  4:04

  Downloads: Robimy_pranie_A2.mp3 Download Robimy_pranie_A2_PDF – Będę robić pranie. Masz jakieś brudne rzeczy?– Chwila… Tak, dwa ręczniki, dżinsy i kilka T-shirtów.– Najpierw chcę uprać białe rzeczy, a potem kolorowe. Ręczniki zostawiam na jutro, bo mamy tylko... Artykuł Robimy pranie / A2 pochodzi z serwisu Hello Polish!.
 • HelloPolish! podcast

  Jedzenie / A1

  2:23

  Downloads: Jedzenie_A1.mp3 Download Jedzenie_A1_PDF Dwie współlokatorki rozmawiają w kuchni: – Co gotujesz?– Robię warzywa na patelnię. Chcesz?– Tak, chętnie, jeszcze nie jadłam obiadu. A co tam jest?– Marchewka, brokuły, cebula i pieczarki. Może być?– Pewnie.... Artykuł Jedzenie / A1 pochodzi z serwisu Hello Polish!.
 • HelloPolish! podcast

  Piesi, kierowcy i rowerzyści / B1

  6:22

  Downloads: Piesi_kierowcy_i_rowerzysci_B1.mp3 Download Piesi_kierowcy_i_rowerzysci_B1_PDF Karolina: Zwykle jeżdżę po mieście komunikacją miejską albo chodzę pieszo. Jestem zadowolona z tego, jak działa transport publiczny, zwłaszcza metro. Jest czyste, sprawne i bezpieczne. Często jeżdżę też autobusami. Lubię ten... Artykuł Piesi, kierowcy i rowerzyści / B1 pochodzi z serwisu Hello Polish!.
 • HelloPolish! podcast

  Notatki o Krakowie / A2

  4:25

  Downloads: Notatki_o_Krakowie_A2.mp3 Download Notatki_o_Krakowie_A2_PDF.pdf Lena interesuje się kulturą i historią Polski. Na wakacjach była w Krakowie. Przeczytaj jej notatki o tym mieście. Kraków to piękne miasto na południu Polski, położone nad Wisłą, dawna stolica kraju.... Artykuł Notatki o Krakowie / A2 pochodzi z serwisu Hello Polish!.
 • HelloPolish! podcast

  To jest błąd / A2

  3:42

  Downloads: To_jest_blad_A2.mp3 Download To_jest_blad_A2_PDF Czy słyszycie czasem podczas zakupów albo spaceru, że Polacy mówią inaczej niż w dialogach i tekstach w waszych podręcznikach? Jest tak dlatego, że nie wszyscy mówią poprawnie. Niektóre błędy powtarzają się... Artykuł To jest błąd / A2 pochodzi z serwisu Hello Polish!.

Descobre o mundo dos podcasts com a app gratuita GetPodcast.

Subscreve os teus podcasts preferidos, ouve episódios offline e obtém recomendações fantásticas.

iOS buttonAndroid button