Paretopodden podkast

Full fres i fiskedisken: Q3 og utsiktene mot 2026 for sjømatsektoren

20.10.2025
0:00
22:03
Do tyłu o 15 sekund
Do przodu o 15 sekund

Det har vært et kraftig driv i fiskeaksjene siden sist vi snakket med aksjeanalytiker Henrik Longva Knutsen før sommeren. Nå har Pareto Securities publisert en fersk sektorrapport med oppdaterte vurderinger av tilbud, etterspørsel, pris og kost – basert på det vi har sett i sjøen den siste tiden.


I episoden får du høre hvorfor Salmar fortsatt er favoritten, hvilke spørsmålstegn vi ser hos Lerøy, og hvorfor Grieg på relativen har gjort det litt for dårlig.

Finn hele rapporten på online.paretosec.com og få Henriks siste innsikt i sjømatmarkedet i den nyeste episoden av Paretopodden.


Disclaimer:

Pareto Securities' podkaster inneholder ikke profesjonell rådgivning, og skal ikke betraktes som investeringsrådgivning. Handel i verdipapirer medfører til enhver tid risiko, og historisk avkastning er ingen garanti for fremtidig avkastning. Pareto Securities er verken rettslig eller økonomisk ansvarlig for direkte eller indirekte tap, eller andre kostnader som måtte påløpe ved bruk av informasjon i denne podkasten.


Se våre nettsider https://paretosec.com/our-firm/compliance/ for mer informasjon og full disclaimer.

Hosted on Acast. See acast.com/privacy for more information.

Więcej odcinków z kanału "Paretopodden"