Paradigma podkast

Arel IR Monthly Konuşuyor - 4: 31. Sayı

11.01.2023
0:00
28:38
Do tyłu o 15 sekund
Do przodu o 15 sekund

Arel IR Monthly (#ArelIRMonthly) dergisinin 31. sayısıyla ve yeni yılın ilk bölümüyle devam ettiğimiz yeni serimizde her ay derginin ilgili sayısındaki yazarların yazılarını anlattıkları bölümler düzenliyoruz. 31. sayıya ulaşmak için tıklayınız: https://usam.arel.edu.tr/wp-content/uploads/2022/10/31.-Sayi-IR-Monthly.pdf

Bölümde yazılarını bizlerle paylaşan yazarlar (isim sırasına göre):

Ahmet Alişan Alcan

Özge Güven

Senanur Ayyıldız

Sırrı Can Yücel

Arel IR Monthly Dergisi Künyesi:

Yönetici editör: Doç. Dr. Oktay Bingöl

Editör: Arş. Gör. Doğuş Sönmez

Öğrenci Editör: Samiye Yüksel

Afiş Tasarım: Şura Öztürk


Ahmet Alişan ALCAN

İlk, orta ve lise öğrenimini Erzurum’da tamamladı. 2013 yılında Maltepe Üniversitesi İşletme ve Yönetim Bilimleri Fakültesi,İngilizce İşletme Bölümü’nü tam burslu kazandı. 2017 yılında Ukrayna’da stajını tamamladı ve 2017 – 2018’de Erasmus programı ile Polonya’da eğitim gördü. 2018 yılında lisans eğitimini tamamladıktan sonra 2019 yılında Bayburt Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İşletme Ana Bilim Dalı’nda yüksek lisans eğitimine başladı. Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Pazarlama Anabilim Dalı'nda doktora eğitimine devam etmekle birlikte 2021 yılından beri Arel Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesinde Araştırma Görevlisi olarak çalışmaktadır.

Özge GÜVEN

İstanbul Arel Üniversitesi 3. sınıf öğrencisidir. Arel IR Monthly’nin bir sayısında yazarlık yapmıştır. İlgi alanı olan kadın hakları üzerine araştırmalar yapmaktır.

Senanur AYYILDIZ

İstanbul Arel Üniversitesi Uluslararası İlişkiler (İngilizce) 3. sınıf öğrencisidir. Arel IR Monthly aylık bülteninde yazarlık yapmaktadır. İlgi alanları Balkan ülkeleri ve Türkiye- Avrupa ilişkileridir.

Sırrı Can YÜCEL

İstanbul Arel Üniversitesi İngilizce Mütercim Tercümanlık bölümü mezunudur. Aynı üniversitenin Uluslararası İlişkiler bölümünde Çift Anadal Programı kapsamında lisans eğitimine devam etmektedir. Arel IR Monthly aylık bülteninde yazarlık ve yardımcı editörlük yapmaktadır. Çalışma ve ilgi alanları arasında siyaset felsefesi, dinler ve inanç sistemleri yer almaktadır.


Więcej odcinków z kanału "Paradigma"