Paradigma podkast

Arel IR Monthly Konuşuyor - 2: 29. Sayı

16.11.2022
0:00
27:29
Do tyłu o 15 sekund
Do przodu o 15 sekund

Arel IR Monthly (#ArelIRMonthly) dergisinin 29. sayısıyla devam ettiğimiz yeni serimizde her ay derginin ilgili sayısındaki yazarların yazılarını anlattıkları bölümler düzenleyeceğiz. 29. sayıya ulaşmak için tıklayınız: https://usam.arel.edu.tr/wp-content/uploads/2022/08/29.-Sayi-Arel-IR-Monthly.pdf

Bölümde yazılarını bizlerle paylaşan yazarlar (isim sırasına göre):

Hakan Eren Şen

Nedime Günaçtı

Refia Havva Bayır

Senanur Ayyıldız

Sırrı Can Yücel

Arel IR Monthly Dergisi Künyesi:

Yönetici editör: Doç. Dr. Oktay Bingöl

Editör: Arş. Gör. Doğuş Sönmez

Öğrenci Editör: Samiye Yüksel

Afiş Tasarım: Şura Öztürk


Hakan Eren ŞEN

İstanbul Üniversitesi İşletme Bölümü lisans mezunudur. Ardından aynı üniversitede sosyal bilimlerde sayısal yöntemler yüksek lisans programını tamamlamıştır. Yıldız Teknik Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü İstatistik Bilim Dalı doktora eğitimine devam etmekte ve aynı zamanda İstanbul Arel Üniversitesi İşletme (İngilizce) bölümünde araştırma görevlisi olarak görev yapmaktadır. İlgi alanları uygulamalı istatistik ve tahminleme yöntemleridir.

Nedime GÜNAÇTI

İstanbul Arel Üniversitesi (İngilizce) 3.sınıf öğrencisidir. Arel IR Monthly aylık bülteninde 10 aydır yazarlık yapmaktadır. İlgi alanları Latin Amerika, Batı Avrupa ilişkileridir.

Refia Havva BAYIR

İstanbul Arel Üniversitesi Uluslararası İlişkiler (İngilizce) üçüncü sınıf öğrencisidir. Arel IR Monthly aylık bülteninde yazarlık ve yardımcı editörlük yapmaktadır. İlgi alanları Avrupa Birliği ilişkileri, Birleşik Krallık dış politikası ve sürdürülebilir çevre politikalarıdır.

Senanur AYYILDIZ

İstanbul Arel Üniversitesi Uluslararası İlişkiler (İngilizce) 3. sınıf öğrencisidir. Arel IR Monthly aylık bülteninde yazarlık yapmaktadır. İlgi alanları Balkan ülkeleri ve Türkiye- Avrupa ilişkileridir.

Sırrı Can YÜCEL

İstanbul Arel Üniversitesi İngilizce Mütercim Tercümanlık bölümü mezunudur. Aynı üniversitenin Uluslararası İlişkiler bölümünde Çift Anadal Programı kapsamında lisans eğitimine devam etmektedir. Arel IR Monthly aylık bülteninde yazarlık ve yardımcı editörlük yapmaktadır. Çalışma ve ilgi alanları arasında siyaset felsefesi, dinler ve inanç sistemleri yer almaktadır.

Więcej odcinków z kanału "Paradigma"