Paradigma podkast

Arel IR Monthly Konuşuyor - 1: 28. Sayı

13.10.2022
0:00
40:11
Do tyłu o 15 sekund
Do przodu o 15 sekund

Arel IR Monthly (#ArelIRMonthly) dergisinin 28. sayısıyla başladığımız yeni serimizde her ay derginin ilgili sayısındaki yazarların yazılarını anlattıkları bölümler düzenleyeceğiz. 28. sayıyı okumak için: https://usam.arel.edu.tr/wp-content/uploads/2022/08/28.-Sayi-Arel-IR-Monthly.pdf

Bölümde yazılarını bizlerle paylaşan yazarlar (isim sırasına göre):

Erman Ermihan

Meryem Alpar

Refia Havva Bayır

Samiye Yüksel

Sırrı Can Yücel


Arel IR Monthly Dergisi Künyesi:

Yönetici editör: Doç. Dr. Oktay Bingöl

Editör: Arş. Gör. Doğuş Sönmez

Öğrenci Editör: Samiye Yüksel


Afiş Tasarım: Şura Öztürk


Meryem ALPAR

İstanbul Arel Üniversitesi Uluslararası İlişkiler (İngilizce) bölümünden birincilik derecesiyle mezun olmuştur. İstanbul Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Sosyoloji bölümü öğrencisidir. Arel IR Monthly aylık bülteninde yazarlık ve editörlük yapmıştır. İlgi alanları ise güvenlik ve terörizm, istihbarat, siber güvenlik ve Rusya'dır.

Samiye YÜKSEL

İstanbul Arel Üniversitesi Uluslararası İlişkiler (İngilizce) bölümü üçüncü sınıf öğrencisidir. Arel IR Monthly aylık bülteninde editörlük ve yazarlık yapmaktadır. İlgi alanları toplumsal cinsiyet çatışmaları, insan hakları ve Rusya’dır.

Refia Havva BAYIR

İstanbul Arel Üniversitesi Uluslararası İlişkiler (İngilizce) üçüncü sınıf öğrencisidir. Arel IR Monthly aylık bülteninde yazarlık ve yardımcı editörlük yapmaktadır. İlgi alanları Avrupa Birliği ilişkileri, Birleşik Krallık dış politikası ve sürdürülebilir çevre politikalarıdır.

Sırrı Can YÜCEL

İstanbul Arel Üniversitesi İngilizce Mütercim Tercümanlık bölümü mezunudur. Aynı üniversitenin Uluslararası İlişkiler bölümünde Çift Anadal Programı kapsamında lisans eğitimine devam etmektedir. Arel IR Monthly aylık bülteninde yazarlık ve yardımcı editörlük yapmaktadır. Çalışma ve ilgi alanları arasında siyaset felsefesi, dinler ve inanç sistemleri yer almaktadır.

Więcej odcinków z kanału "Paradigma"