
Bijna tijd voor de Kennedymars - zo heb ik me voorbereid | #849
OMG, morgen is het zo ver, dan start de Kennedymars. Om 20:00u 's avonds en dan is het de bedoeling dat ik voor 16:00u de volgende dat op 80km afstand binnenkom. Nou ja, niet helemaal - ik kom gewoon op dezelfde plek binnen. Maar dat ik dan een rondje van 80km erop heb zitten. Ik vind het spannend, maar heb me zo goed mogelijk voorbereid. Nieuwsgierig? Luister deze aflevering. Wil je me nog sponsoren (of eigenlijk: Stichting Financially Fit Kids, waarvoor ik de tocht loop)? Check moneymindacademy.nl/kennedy
Ik ben Adine en ik help rebelse Visionairs met het creëren van vrijheid in hun leven. In tijd, energie, maar zeker ook in geld. Niet met allerlei ingewikkelde strategieën en funnels, maar door je te helpen jezelf weer te ontdekken. Die AWESOME versie van jou die je veel te lang in een veel te klein jasje hebt geprobeerd te stoppen.
Ik geloof namelijk niet in one-size-fits all, maar in de kracht van jou als persoon. Jij bent hier met een reden en ik help je om die reden te vinden, om impact te maken vanuit jouw kern én om daar goed geld mee te verdienen.
Is mijn podcast waardevol voor je? Dan zou ik het enorm fijn vinden als je deze met 5 sterren waardeert op iTunes of Spotify, hem in je netwerk deelt en/of je abonneert, zodat je een melding krijgt bij elke nieuwe aflevering. Dankjewel alvast!
En… wat gaat jouw volgende stap zijn?
👉 Mijn boek MONEY BOSS: JOUW FINANCIËLE VRIJHEID BEGINT HIER checken
👉 De nieuwe GRATIS masterclass: THE FOUNDATION: Jouw basis voor een financieel vrij leven
👉 Download gratis de ultieme lijst met Money Blocks
👉 Sluit je aan bij mijn Telegram-kanaal voor inspiratie en challenges
👉 Boek een call van 20 minuten met me in om te kijken hoe ik je verder kan helpen
👉 Kies voor Ontwikkel JOUW Money Flow via MoneyFlow.nl
Otros episodios de "Money Mind Podcast – over money, mind en ondernemen"
No te pierdas ningún episodio de “Money Mind Podcast – over money, mind en ondernemen”. Síguelo en la aplicación gratuita de GetPodcast.