Elektryfikacja - podcast Jakuba Wiecha podcast

Polska WYGRAŁA wojnę gazową z Rosją. Kreml STRACIŁ 40 lat!

0:00
35:43
Retroceder 15 segundos
Avanzar 15 segundos

Polska wygrała wojnę gazową z Rosją! Konflikt, który trwał przez dekady, dobiegł końca - i to my wyszliśmy z niego zwycięsko. Zobacz, jak strategia, spryt i inwestycje zniszczyły wpływy Gazpromu i sprawiły, że dziś to Europa Środkowa może kupować gaz od nas!

Otros episodios de "Elektryfikacja - podcast Jakuba Wiecha"