Trends Podcasts podcast

Z 7 op 7 - Oxy-gebouw moet voor nieuwe dynamiek zorgen in Brussel, samenwerking Look&Fin & PMV en slecht nieuws van FedEx

0:00
11:48
Spol 15 sekunder tilbage
Spol 15 sekunder frem

Donderdag 26 juni:

  • Het Muntcentrum in Brussel krijgt volgend jaar een nieuwe invulling. Een consortium van vastgoedbedrijven en architectenbureaus tovert het iconische kantoorgebouw om tot een multifunctioneel project, dat Oxy zal heten.
  • De Vlaamse overheid springt mee op de kar van crowdlending, en dat is een primeur in Europa. Het is voor het eerst dat een overheidsfonds dit soort leningen waarborgt. PMV, of de Participatiemaatschappij Vlaanderen doet dat nu met Look&Fin, een onlineplatform waar bedrijven en projecten geld ophalen bij particuliere investeerders.
  • Het beursgesprek van vandaag gaat over FedEx. Het pakjesbedrijf komt met een onheilstijding. Hoe dat komt? Daar gaat beursexpert Tom Simonts dieper op in.

In Trends podcasts vind je alle podcasts van Trends en Trends Z, netjes geordend volgens publicatie.

De redactie van Trends brengt u verschillende podcasts over wat onze wereld en maatschappij beheerst.

Vanuit diverse invalshoeken en met een uitgesproken focus op economie en ondernemingen, op business, personal finance en beleggen. Onafhankelijk, relevant, telkens constructief en toekomstgericht.

Flere episoder fra "Trends Podcasts"