
Polska WYGRAŁA wojnę gazową z Rosją. Kreml STRACIŁ 40 lat!
0:00
35:43
Polska wygrała wojnę gazową z Rosją! Konflikt, który trwał przez dekady, dobiegł końca - i to my wyszliśmy z niego zwycięsko. Zobacz, jak strategia, spryt i inwestycje zniszczyły wpływy Gazpromu i sprawiły, że dziś to Europa Środkowa może kupować gaz od nas!
Flere episoder fra "Elektryfikacja - podcast Jakuba Wiecha"



Gå ikke glip af nogen episoder af “Elektryfikacja - podcast Jakuba Wiecha” - abonnér på podcasten med gratisapp GetPodcast.








