
Nuo kitų metų sunkiai sergantieji galės be mokesčių atsiimti II pakopos lėšas
15.12.2025
0:00
43:51
Per neeilinį Seimo Kultūros komiteto posėdį buvo atmesti opozicijos prašymai neskubėti dėl pataisų, kuriomis valdantieji siekia palengvinti LRT vadovo atleidimą. Pataisų svarstymas numatomas rytoj, priėmimas - ketvirtadienį.
Europos žurnalistų federacijos prezidentė Maja Sever : žurnalistai turi teisę protestuoti.
Jungtinėms Amerikos Valstijoms nusprendus panaikinti sankcijas Baltarusijos kalio trąšoms, užsienio reikalų ministras Kęstutis Budrys sako, kad tai neturi įtakos Lietuvos sprendimams, o apie sankcijų švelninimą Minskui nėra diskutuojama ir Europos Sąjungos lygmeniu.
Patvirtintas sąrašas sunkių ligų, dėl kurių pensijų fondų dalyvių dalyvavimas pensijų kaupime tampa itin sunkus ar betikslis. Tai reiškia, kad sergantieji šiame sąraše įtrauktomis ligomis nuo 2026 metų pradžios įgis teisę be jokio apmokestinimo išsiimti visas sukauptas lėšas iš II pensijų pakopos.
Australijos vėliavos bus nuleistos iki pusės stiebo – taip išreiškiant nacionalinį gedulą dėl 16 žmonių žuvusių per masines šaudynes Bondajaus paplūdimyje. Policija vis dar aiškinasi, kas paskatino surengti išpuolį žydų festivalyje, tačiau valdžios institucijos nurodė, kad veiksmai buvo aiškiai suplanuoti siekiant pasėti baimę šalies žydų gretose.
Ved. Darius Matas
Weitere Episoden von „Lietuvos diena“



Verpasse keine Episode von “Lietuvos diena” und abonniere ihn in der kostenlosen GetPodcast App.







