WYSOKIE WIBRACJE podcast

Wolność od CIERPIENIA. Poczucie JEDNOŚCI. Jak osiągnąć ten stan? | WYSOKIE WIBRACJE #157

0:00
29:50
Spola tillbaka 15 sekunder
Spola framåt 15 sekunder

#wysokiewibracje #advaita #niedualność #jedność

Wolność od CIERPIENIA. Poczucie JEDNOŚCI. Jak osiągnąć ten stan? | WYSOKIE WIBRACJE #157

Czy możemy uwolnić się od cierpienia raz na zawsze? Jeśli tak, to jak? A jeśli nie - to chociaż, jak możemy utrzymać stan spełniania, spokoju i szczęścia na dłużej? 

Na te pytania odpowiem w dzisiejszym video, poruszając dla Ciebie zagadnienie i nauki niedualności. Niedualność, z sanskrytu “advaita” w dosłownym tłumaczeniu oznacza “NIE DWA”. 

Co ta nauka nam oferuje? Dlaczego warto ją zgłębiać? I jak może pomóc nam wyzwolić się od cierpienia emocjonalnego i mentalnego? 

I jak - jeśli w ogóle, niedualność wiąże się z prawem założenia, o którym tak dużo mówiłyśmy w poprzednich odcinkach?

Wysłuchaj dzisiejszego odcinka, aby znaleźć odpowiedź. 

A jeśli masz otwartość i gotowość na więcej, zapraszam Cię do dalszej podróży ku odkrywaniu niedualności w procesie “WYSOKIE WIBRACJE (w praktyce)” 

https://embraceyourlife.pl/wysokie-wibracje/

Z przestrzeni serca, 

Honorata


*** Obserwuj nas tutaj: https://www.facebook.com/wysokiewibracje.zrodlo https://www.instagram.com/embraceyourlife.pl/ Współpraca: [email protected]/ *** O WYSOKICH WIBRACJACH: WYSOKIE WIBRACJE to podcast poświęcony tematyce rozwoju duchowego, emocjonalnego i mentalnego. Gospodarzami podcastu są Honorata Lubiszewska i Sylwia Sikorska. Jeśli jesteś zainteresowana poszerzaniem własnej świadomości o sobie, o tym, jak działają Uniwersalne prawa Wszechświata, jak podnieść swoje wibracje, jak połączyć się ze Źródłem Wszystkiego Co Jest i czerpać moc z niego – zapraszamy Cię do słuchania odcinków. Nowy odcinek w każdą niedzielę. Naszą intencją jest dzielić się tym, czego same doświadczyłyśmy. To właśnie praktykowanie duchowości w połączeniu z ciągłym rozwojem biznesowym, pozwala nam cieszyć się wolnością wyboru, wnosi wiele spokoju w nasze codzienne życie i daje spełnienie w każdej ze sfer.

Fler avsnitt från "WYSOKIE WIBRACJE"