WYSOKIE WIBRACJE podcast

Czy okłamujesz siebie wizualizując wg. metody N. Goddarda? (+ przykłady) | WYSOKIE WIBRACJE #153

0:00
34:42
Spola tillbaka 15 sekunder
Spola framåt 15 sekunder

#prawozałożenia #nevillegoddard #wysokiewibracje

W dzisiejszym odcinku zapraszam Cię na kontynuacje zagadnienia prawa założenia według Neville’a Goddarda. W tym materiale odpowiem na parę pytań i rozwinę ten temat bazując na kilku mocnych przykładach.

Przede wszystkim odpowiem na pytanie, czy stosując wizualizację wedle prawa założenia okłamujesz samego siebie?

Wyjaśnię także szczegółowo, krok po roku, jak możesz zastosować to prawo dla siebie - we własnym życiu. Będziesz miał/a także okazję poznać praktyczne wskazówki dotyczące ucieleśniania marzeń i pozytywnych doświadczeń.

Mam nadzieję, że masz już pierwsze sukcesy w ćwiczeniu z wcześniejszego odcinka, a ten materiał otworzy Ci drzwi do tworzenia większych rzeczy, w dowolnym aspekcie Twojego życia.

Jednak jeśli nie zapoznałeś lub nie zapoznałaś się jeszcze z poprzednim materiałem - zachęcam Cię najpierw do jego wysłuchania.

Z przestrzeni serca,

Sylwia

A jeśli dzisiaj masz wyzwania z tym, żeby zmienić swoje dotychczasowe reakcje i myśli w temacie pieniędzy, to dołącz do procesu 22 dni do odbudowania relacji z pieniądzem: https://embraceyourbusiness.pl/odbuduj-relacje-z-pieniadzem?el=ww152

***

Poznaj Źródło - platformę wielowymiarowego rozwoju: https://embraceyourlife.pl/zrodlo/

***

Obserwuj nas tutaj:

https://www.facebook.com/wysokiewibracje.zrodlo

https://www.instagram.com/embraceyourlife.pl/

Współpraca: [email protected]/

*** O WYSOKICH WIBRACJACH:

WYSOKIE WIBRACJE to podcast poświęcony tematyce rozwoju duchowego, emocjonalnego i mentalnego. Gospodarzami podcastu są Honorata Lubiszewska i Sylwia Sikorska. Jeśli jesteś zainteresowana poszerzaniem własnej świadomości o sobie, o tym, jak działają Uniwersalne prawa Wszechświata, jak podnieść swoje wibracje, jak połączyć się ze Źródłem Wszystkiego Co Jest i czerpać moc z niego – zapraszamy Cię do słuchania odcinków. Nowy odcinek w każdą niedzielę. Naszą intencją jest dzielić się tym, czego same doświadczyłyśmy. To właśnie praktykowanie duchowości w połączeniu z ciągłym rozwojem biznesowym, pozwala nam cieszyć się wolnością wyboru, wnosi wiele spokoju w nasze codzienne życie i daje spełnienie w każdej ze sfer.

Fler avsnitt från "WYSOKIE WIBRACJE"