WYSOKIE WIBRACJE podcast

Co rozwój duchowy (i osobisty) może Ci dać | WYSOKIE WIBRACJE #148

0:00
29:01
Spola tillbaka 15 sekunder
Spola framåt 15 sekunder

#rozwój #rozwójduchowy #wysokiewibracje

Poszukiwanie szczęścia, satysfakcji, spełnienia - od tego wiele osób zaczyna podróż przez rozwój duchowy i osobisty. Jednak, co tak naprawdę można zyskać wchodząc na tę ścieżkę i czy każdy w tym procesie zyskuje to samo?

Zapraszamy Cię dziś na odcinek poświęcony temu, co może dać Ci rozwój duchowy. Jakie stwarza możliwości i jaki jest jego cel. Dowiesz się, co jest potrzebne, by w Twoim życiu zaszły zmiany na poziomie duchowym i co to znaczy, że żaden nauczyciel duchowy nie da Ci „gwarancji na rozwój”.

Opowiemy swoje historie i przybliżymy doświadczenia oraz wnioski w tym temacie. W trakcie tego odcinka zadamy Ci również kilka istotnych pytań, na które odpowiadając będziesz miał i miała możliwość głębiej poznać siebie.

Życzymy Ci wielu „aha” momentów - podziel się nimi z nami w komentarzu.

PS. Jeśli jeszcze nie słuchałeś lub nie słuchałaś, czego rozwój duchowy (i osobisty) Ci NIE może dać, to gorąco zapraszamy Cię do wysłuchania poprzedniego, 147 odcinak podcastu Wysokie Wibracje.

Uściski,

Honorata i Sylwia

***

Poznaj Źródło - platformę wielowymiarowego rozwoju: https://embraceyourlife.pl/zrodlo/

***

Obserwuj nas tutaj:

https://www.facebook.com/wysokiewibracje.zrodlo

https://www.instagram.com/embraceyourlife.pl/

Współpraca: [email protected]/

*** O WYSOKICH WIBRACJACH:

WYSOKIE WIBRACJE to podcast poświęcony tematyce rozwoju duchowego, emocjonalnego i mentalnego. Gospodarzami podcastu są Honorata Lubiszewska i Sylwia Sikorska. Jeśli jesteś zainteresowana poszerzaniem własnej świadomości o sobie, o tym, jak działają Uniwersalne prawa Wszechświata, jak podnieść swoje wibracje, jak połączyć się ze Źródłem Wszystkiego Co Jest i czerpać moc z niego – zapraszamy Cię do słuchania odcinków. Nowy odcinek w każdą niedzielę. Naszą intencją jest dzielić się tym, czego same doświadczyłyśmy. To właśnie praktykowanie duchowości w połączeniu z ciągłym rozwojem biznesowym, pozwala nam cieszyć się wolnością wyboru, wnosi wiele spokoju w nasze codzienne życie i daje spełnienie w każdej ze sfer.

Fler avsnitt från "WYSOKIE WIBRACJE"