WYSOKIE WIBRACJE podcast

40 zachowań, przez które OKRADASZ SIĘ z energii życiowej | WYSOKIE WIBRACJE #149

0:00
44:21
Spola tillbaka 15 sekunder
Spola framåt 15 sekunder

#energia #energiażywciowa #wysokiewibracje

Zapraszam Cię dziś do intencjonalnego przyjrzenia się liście aż 40 zachowań, przez które możesz okradać się z energii życiowej.

Przyjrzyj się im i zobacz, w jakich obszarach możesz podjąć świadomą zmianę. A tym samym, z większą uważnością tworzyć własne życie.

Ostrzegam jednak... Słuchając tego odcinka ryzykujesz brakiem możliwości zrzucania odpowiedzialności na innych za swoje samopoczucie i poziom energii.

Daj znać, jakie masz obserwacje po wysłuchaniu całości.

Z najlepszymi intencjami

Honorata

A jeśli jesteś osobą, która pracuje z innymi, ale wciąż dużo tych zachowań dotyczy Ciebie, sprawdź szkolenie to BHP Współczesnej Szeptuchy: https://embraceyourlife.pl/bhp-szeptuchy/

***

Poznaj Źródło - platformę wielowymiarowego rozwoju: https://embraceyourlife.pl/zrodlo/

***

Obserwuj nas tutaj:

https://www.facebook.com/wysokiewibracje.zrodlo

https://www.instagram.com/embraceyourlife.pl/

Współpraca: [email protected]/

*** O WYSOKICH WIBRACJACH:

WYSOKIE WIBRACJE to podcast poświęcony tematyce rozwoju duchowego, emocjonalnego i mentalnego. Gospodarzami podcastu są Honorata Lubiszewska i Sylwia Sikorska. Jeśli jesteś zainteresowana poszerzaniem własnej świadomości o sobie, o tym, jak działają Uniwersalne prawa Wszechświata, jak podnieść swoje wibracje, jak połączyć się ze Źródłem Wszystkiego Co Jest i czerpać moc z niego – zapraszamy Cię do słuchania odcinków. Nowy odcinek w każdą niedzielę. Naszą intencją jest dzielić się tym, czego same doświadczyłyśmy. To właśnie praktykowanie duchowości w połączeniu z ciągłym rozwojem biznesowym, pozwala nam cieszyć się wolnością wyboru, wnosi wiele spokoju w nasze codzienne życie i daje spełnienie w każdej ze sfer.

Fler avsnitt från "WYSOKIE WIBRACJE"