NA ROVINU|aktuality.sk podcast

NA ROVINU o policajnej mafii: Gašpar zmaril prehliadku Bašternákovej firmy. Bol tam aj Kaliňákov človek

0:00
45:14
Manda indietro di 15 secondi
Manda avanti di 15 secondi
„Vyzývam generálneho prokurátora, aby sa pozrel na tento prípad. Za trestný čin sabotáže, spáchaný členom zločineckej skupiny, je sadzba 25 rokov,“ povedal v relácii NA ROVINU bývalý zástupca šéfa bratislavskej finančnej polície Jozef Lutter.    

Altri episodi di "NA ROVINU|aktuality.sk"

 • NA ROVINU|aktuality.sk podcast

  NA ROVINU s ministrom Lengvarským: Tento rok už žiadny lockdown nehrozí

  29:02

  „V apríli by sme sa mohli vrátiť do normálu, ale vírus tu v nejakej podobe zostane. Možno budeme povinne očkovať deti,“ povedal v relácii NA ROVINU minister zdravotníctva Vladimír Lengvarský.    
 • NA ROVINU|aktuality.sk podcast

  NA ROVINU s Jurajom Čurným: Milanová nemá schopnosti, škodí koalícii, kultúre aj krajine

  21:09

  Hudobný publicista Juraj Čurný podpísal petíciu Otvorme kultúru a vyzval ministerku Natáliu Milanovú na odstúpenie. V rozhovore s Jurajom Čurným sa dozviete: - prečo ešte nie sú otvorené kiná a divadlá, aj keď to opatrenia umožňujú, - kedy sa opäť budú konať koncerty, - či je kultúra ako akýkoľvek iný priemysel, alebo je v pandémii rizikovejšia, - či má ministerka kultúry Natália Milanová dôveru kultúrnej obce, - čo hovorí na jej komunikáciu s Petrom Tóthom, - prečo ju vyzýva na odstúpenie, - kto by ju mohol nahradiť.
 • NA ROVINU|aktuality.sk podcast

  Non perdere nemmeno un episodio di NA ROVINU|aktuality.sk. Iscriviti all'app gratuita GetPodcast.

  iOS buttonAndroid button
 • NA ROVINU|aktuality.sk podcast

  NA ROVINU o policajnej mafii: Gašpar zmaril prehliadku Bašternákovej firmy. Bol tam aj Kaliňákov človek

  45:14

  „Vyzývam generálneho prokurátora, aby sa pozrel na tento prípad. Za trestný čin sabotáže, spáchaný členom zločineckej skupiny, je sadzba 25 rokov,“ povedal v relácii NA ROVINU bývalý zástupca šéfa bratislavskej finančnej polície Jozef Lutter.    
 • NA ROVINU|aktuality.sk podcast

  NA ROVINU s ombudsmankou: Policajti v núdzovom stave môžu zadržať organizátora protestu

  32:23

  Verejná ochrankyňa práv napadla jedno z opatrení proti šíreniu koronavírusu a ústavní sudcovia jej dali za pravdu.   V rozhovore s ombudsmankou Máriou Patakyovou sa dozviete: - či sa ľudia teraz viac sťažujú na opatrenia, - kto sa môže sťažovať a kde, - na ktoré opatrenia je zbytočné sa sťažovať, keďže ich už odobril Ústavný súd, - že súd úplne vyvrátil slová Štefana Harabina, - či sa dá čakať, že tak ako v Česku zatváranie škôl posúdia ako neprimerané, - podľa čoho sa posudzuje, ktoré opatrenia sú primerané, - ktoré práva štát nemôže obmedziť ani v pandémii, - či môže polícia zadržať organizátora protestov ako v prípade záchranárov, - či pri Ficovi aj Mazurekovi uplatnili „dvojaký meter“, - prečo sa ombudsmanka zastala ľudí zatvorených v Gabčíkove počas prvej vlny, - či nám štát môže prikázať karanténu len doma alebo aj v štátnom zariadení, - či sa môžeme brániť proti opatreniam, ak sú zmätočné a nepredvídateľne sa menia; - či môžeme rozdeľovať ľudí na očkovaných a neočkovaných - či môžeme nariadiť povinné očkovanie len ľuďom nad 60 rokov.
 • NA ROVINU|aktuality.sk podcast

  NA ROVINU s Bernardom Slobodníkom: Fico vedel o výsluchoch v Kuciakovej vražde. Povedal mu to Gašpar

  1:42:11

  “Necúvnem, ani keď budem za udavača najhrubšieho zrna. Keby som začal na súdoch vypovedať niečo iné, tak si môžem rovno hodiť mašľu,” povedal v relácii NA ROVINU Bernard Slobodník, ktorý spolupracuje s políciou na odhaľovaní korupčných káuz z éry Smeru.    
 • NA ROVINU|aktuality.sk podcast

  NA ROVINU s Petrom Visolajským: Pri omikrone lockdown nebude fungovať. Ľudí zabíja stav zdravotníctva

  27:16

  Šéf Lekárskeho odborového združenia protestuje proti reforme nemocníc. Podľa neho sa od druhej vlny znížili kapacity nemocníc, lebo medzitým odišli zdravotníci. Stovky ľudí podľa neho zomierajú pre zlý stav nášho zdravotníctva.   V rozhovore s Petrom Visolajským budete počuť:  - či ľudia zomierajú aj preto, že nám za tento rok odišlo zo systému množstvo zdravotníkov, - kam odchádzajú naši zdravotníci, - či lekári v nemocniciach už triedia pacientov podľa toho, kto má väčšiu šancu prežiť, - či ľudia zomierajú zbytočne pre zanedbaný stav nášho zdravotníctva, - prečo za to podľa neho do veľkej miery môže aj minister Vladimír Lengvarský, - čo by sme mali s kritickou situáciou urobiť a prečo podľa neho na variant omikron nezaberie lockdown, - čo má proti reforme nemocníc, - či odsunutie hlasovania o reforme noehrozí miliardu na nové nemocnice z plánu obnovy - a či by sa mal celý plán obnovy prepracovať, - kde bude naše zdravotníctvo o 10 rokov, - či je slovenské zdravotníctvo naozaj chudobné, alebo nám zdroje odčerpávajú finančné skupiny v zdravotníctve.
 • NA ROVINU|aktuality.sk podcast

  NA ROVINU s Veronikou Remišovou: Minister Lengvarský pohrozil demisiou

  31:40

  „Sľubovať ľuďom, že o dva týždne otvoríme a budú mať krajšie Vianoce, je lož. Lockdown nerieši pandémiu, len odsúva problém na neskôr,“ povedala v relácii NA ROVINU ministerka investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie Veronika Remišová (Za ľudí).    
 • NA ROVINU|aktuality.sk podcast

  NA ROVINU o pandémii covidu: Rútime sa do humanitárnej katastrofy ako v Kongu

  25:16

  „Vačšina neočkovaných prejde prerodom. Často plačú, že keby vedeli, ako bude ochorenie prebiehať, dali by sa zaočkovať. Je to veľmi frustrujúce,“ povedala v relácii NA ROVINU lekárka Alena Koščáková, ktorá sa stará o covidových pacientov na bratislavských Kramároch.    
 • NA ROVINU|aktuality.sk podcast

  SHARE_talks 33: Bavíme sa na vtipoch o eFootballe

  38:05

  V 33. časti podcastu SHARE_talks hovoríme o návrate k promovaniu hier na bezplatných CD, ohlásení hry podľa filmu Quiet Place, slovenskom vývojárovi, ktorý konečne urobil hru o Jánošíkovi, dátume vydania remastru trilógie GTA, vtipoch na adresu eFootballu a hodnotíme nový seriál na AppleTV+ Invázia. NAPÍŠTE NÁM: Ak nám chcete niečo odkázať, doplniť nás alebo sme povedali niečo zle a chcete nás opraviť, môžete nám napísať na [email protected] V aktuálnej časti hovoríme aj o týchto témach: Age of Empires propaguje novú hru cez cereálie, postapokalyptické sci-fi Quiet Place sa dočká herného spracovania, vznikla slovenská hra o Jánošíkovi (a je aj v angličtine), dátum vydania vynoveného GTA 3, GTA Vice City a GTA San Andreas, internet sa baví na eFootballe a nové sci-fi Invázia na Apple TV+ nám pripomenulo film Babel Podcast SHARE_talks spoločne pripravujú magazíny Živé.sk a HernáZóna.sk. 
 • NA ROVINU|aktuality.sk podcast

  NA ROVINU s Dorotou Nvotovou: Ficove videá ma strašne vytočili. S Kaliňákom patria do basy

  25:23

  „Keď som to videla, nemohla som zaspať. Nezabúdajme na Jána a Martinu, musíme Slovensko zbaviť všetkých svinstiev z éry Smeru,“ povedala v relácii NA ROVINU speváčka a tvár iniciatívy Dokončime to Dorota Nvotová.    

Accedi a tutto il mondo dei podcast con l’app gratuita GetPodcast.

Iscriviti ai tuoi podcast preferiti, ascolta gli episodi offline e ricevi fantastici consigli.

iOS buttonAndroid button