Just Bogini podcast

Just Bogini

Justyna Połeć

Mam na imię Justyna Połeć, jestem certyfikowaną nauczycielką jogi oraz miłośniczką pysznego jedzenia.Od lat tworzę przepisy i uczę zdrowego, naturalnym i dostosowanego do indywidualnych potrzeb odżywiania. Jestem wielbicielką mądrości jogi i Ajurwedy oraz pomagam w wykorzystaniu ich nauk do potrzeb współczesnej kobiety. Pracuję z kobietami holistycznie pokazując połączenie między umysłem, ciałem, a duszą. Swoją wiedzę zdobywałam w Polsce, Tajlandii, Indii, na Bali oraz w Portugalii.

W tym podcaście będę mówić na takie tematy jak joga, zdrowe odżywianie, samoakceptacja, ajurweda, relacje, spirytualizm oraz zdrowie hormonalne! Będę również nagrywać prowadzone medytacje, które w dowolnym momencie będziesz mógł wykonać!

Nie znajdziesz tutaj nudnych wykładów, ale będę dzielić się z Tobą przydatną wiedzą i inspirującymi historiami.Będzie SOCZYŚCIE, SŁODKO I PIKANTNIE. W tym podcaście, nie chowamy pod dywan istotnych kwestii. Przygotuj się na dobrze przyprawioną porcje wiedzy i śmiechu.

Zrób herbatę lub kakao i zaczynamy!

Znajdziesz mnie:na instagramie: https://www.instagram.com/justdeliciousx/oraz na Youtubie: https://www.youtube.com/justdeliciousxstrona internetowa: https://justdeliciousx.pl

*Ten podcast ma charakter rozrywkowy i nie zastępuje lekarskiej i specjalistycznej diagnozy, prewencji czy leczenia.

107 episodi