Dziennik Budowy Firmy podcast

Dziennik Budowy Firmy

Fox Strategy

Dziennik Budowy Firmy to podcast biznesowy i marketingowy przeznaczony dla przedsiębiorców prowadzony przez zespół Fox Strategy. W trakcie kolejnych odcinków będziesz mógł zapoznać się z różnymi specjalistami z zakresu marketingu i biznesu.
Poruszymy tematy z zakresu: SEO (optymalizacja stron internetowych), Ads (marketing płatny), Content Marketingu, zarządzania, HR (zasoby ludzkie), a także PM (zarządzanie projektami) - mamy nadzieję, że będzie to dla Ciebie (i dla nas!) niezwykle inspirujące doświadczenie, a odmienne punkty widzenia pozwolą ukazać naszą codzienną pracę z różnych perspektyw.
Do usłyszenia!

80 Episoder

 • Dziennik Budowy Firmy podcast

  DBF #80: Czy Twój biznes musi mieć profil w KAŻDYM social media?

  17:08

  Social media niosą za sobą ogrom możliwości - wizerunkowych, komunikacyjnych i marketingowych. Nic więc dziwnego, że przedsiębiorcy coraz chętniej i częściej angażują się w nowe kanały, licząc, że w ten sposób dotrą do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Problem polega na tym, że ogrom tych możliwości potrafi przytłoczyć, a w głowie początkującego biznesu nierzadko pojawia się pytanie "Od czego właściwie mam zacząć?". Aleksandra Sudnik w swoim kolejnym, contentowym odcinku, poruszy temat najpopularniejszych social mediów, uściślając, że... nie każdy z nich nadaje się do specyfiki Twojego biznesu. Z najnowszego odcinka podcastu Dziennik Budowy Firmy zapoznasz się z:- statystykami dotyczącymi social mediów w Polsce,- grupą odbiorczą najpopularniejszych kanałów - Youtube, Facebook, Instagram, Twitter, Linkedin i TikTok,- 7 sygnałami, które informują Cię, że źle dobrałeś social media dla swojego biznesu.
 • Dziennik Budowy Firmy podcast

  DBF #79: Biznes a rodzicielstwo. Rozmowa z Mileną Majchrzak

  1:02:48

  Jak połączyć rodzicielstwo z prowadzeniem biznesu? Jak jest to trudne, doskonale rozumie Milena Majchrzak, z którą przyjemność porozmawiać miała Ewelina Podrez-Siama w ramach cyklu “Sprytne Rozmowy”. Ten inspirujący wywiad, bez zbędnego koloryzowania i zaklinania rzeczywistości, przyda się zarówno tym, którzy już są lub planują zostać rodzicami, jak i tym, którzy po prostu… są oddani swojej pracy. Nie zabraknie również anegdot dotyczących rozwoju SEMSTORM i szerszej opowieści o wyzwaniach stojących na drodze przedsiębiorczyń i przedsiębiorców.
 • Dziennik Budowy Firmy podcast

  Gå ikke glip af nogen episoder af Dziennik Budowy Firmy - abonnér på podcasten med gratisapp GetPodcast.

  iOS buttonAndroid button
 • Dziennik Budowy Firmy podcast

  DBF #78: 10 sposobów na poprawienie Twojej produktywności

  30:29

  Temat produktywności potrafi wywoływać różne emocje. Jedni widzą w nim okazję do usprawnienia pracy i skutecznej realizacji własnych celów. Inni, podporządkowanie życia obowiązkom związanym z zawodem lub biznesem i sprowadzenie siebie do roli fabryki nastawionej na ciągłą maksymalizację wydajności. W 78 odcinku Dziennika Budowy Firmy Oktawian Kitala opowiada o zrównoważonym podejściu do tematu produktywności, według którego to produktywność ma służyć Tobie, a nie Ty jej. Dowiesz się w nim:- czym jest produktywność?- co składa się na produktywną pracę?- jak poprawić własną produktywność niemal natychmiast?- jakie techniki i narzędzia pomogą Ci w produktywnej pracy?- jak skoncentrować się na pracy?- jak wyodrębnić i skupić się na priorytetowych celach i zadaniach?Odwiedź stronę odcinka: Zapisz się do naszego newslettera biznesowo-marketingowego: https://newsletter.foxstrategy.pl/Szukasz pomocy w zakresie online marketingu dla swojej strony internetowej i biznesu? Dowiedz się więcej o naszej agencji: https://foxstrategy.pl/lub wyślij nam wiadomość: [email protected]
 • Dziennik Budowy Firmy podcast

  DBF #77: Jak rozwijać małego bloga firmowego? [MARKETING]

  14:43

  Metod na dbanie o stały przyrost treści w obrębie niewielkie strony firmowej mamy niestety niewiele. Nie jest to duży sklep internetowy lub portal newsowy, gdzie treści można generować praktycznie bez końca i to w naturalny sposób. Z tego też względu istotnym elementem, w przypadku niewielkich stron, jest prężnie funkcjonująca sekcja blogowa. Z jej pomocą możesz dbać o to, aby na stronie „coś się działo” oraz budować ruch na frazy, których nie jesteś w stanie wykorzystać w obrębie podstron ofertowych. W 77 odcinku Dziennika Budowy Dawid Pietkiewicz zaprezentuje Ci kilka prostych wskazówek, w jaki sposób rozwijać małego bloga firmowego. W odcinku znajdziesz odpowiedzi m.in. na następujące pytania:- Jak znaleźć temat na artykuł?- Jak dobrać frazy kluczowe do wybranego tematu?- Jak zadbać o regularność w pisaniu?- Jak promować stworzone treści?Poznaj polecane w odcinku narzędzia: Sprawdź nasz Sprytny Kurs SEO online: https://kurs.foxstrategy.pl/Zapisz się do naszego newslettera marketingo-biznesowego: https://newsletter.foxstrategy.pl/Potrzebujesz oferty na działania online? Skontaktuj się z nami: https://foxstrategy.pl/ lub [email protected]
 • Dziennik Budowy Firmy podcast
 • Dziennik Budowy Firmy podcast
 • Dziennik Budowy Firmy podcast

  DBF #74: Przedsiębiorczość bez osamotnienia. 3 elementy walki z samotnością lidera i szefa [BIZNES]

  56:17

  Samotność przedsiębiorcy i lidera to temat rzadko pojawiający się na forum, ale zdecydowanie częściej w kuluarach.  Zdarza się, że jako szefowie firm czy liderzy działów czujemy się osamotnieni w swoich decyzjach i ich konsekwencjach. W tym osobistym odcinku, Ewelina Podrez-Siama opowiada o sposobach, które pomogły jej „poskromić” samotność przedsiębiorcy. W trakcie dowiesz się między innymi jak: delegowanie odpowiedzialności, praca nad wartościami firmy i feedbackiem w zespole czy działania mające na celu zachowanie równowagi między życiem prywatnym i rozwojem własnym, a zaangażowaniem w firmę, wpłynęły na zmianę nastawienia założycielki i CEO Fox Strategy.Odwiedź stronę odcinka: https://foxstrategy.pl/podcast/biznes/przedsiebiorczosc-bez-osamotnienia-3-elementy-walki-z-samotnoscia-lidera-i-szefa/Odwiedź stronę naszej agencji online marketingu: https://foxstrategy.pl/podcast/Zapisz się do naszego newslettera marketingowo-biznesowego: https://kurs.foxstrategy.pl/
 • Dziennik Budowy Firmy podcast

  DBF #73: Google Analytics, a bezpieczeństwo danych. Fakty i mity [MARKETING]

  16:56

  Bezpieczeństwo danych to jeden z kluczowych elementów prowadzenia biznesu online. Jako przedsiębiorcy musimy dbać nie tylko o to, by firma się rozwijała, a działania marketingowe generowały wartościowy ruch na naszej stronie (oraz by ten ruch przynosił nam wymierne korzyści), ale także musimy zatroszczyć się o to, by dane naszych użytkowników, naszych klientów, były bezpieczne. Choć burza związana z RODO dawno jest już za nami, co jakiś czas docierają do nas informacje, że wrażliwe dane wyciekły czy to z usługi bankowości online, czy też z innego miejsca. Dlatego też w dzisiejszym odcinku Dziennika Budowy Firmy Damian Kołodziej zdecydował się poruszyć temat Google Analytics i bezpieczeństwa danych.
 • Dziennik Budowy Firmy podcast

  DBF #72: Jak ogarnąć Emplyer Branding w małej firmie? [BIZNES]

  14:19

  Jak Cię widzą, tak Cię piszą…to powiedzenie znane jest wielu osobom, firmom, które działają w przestrzeni publicznej. Jednak czy wiesz, jak postrzegana jest Twoja firma, marka którą tworzysz przez potencjalnych pracowników? Zastanawiałeś się/ zastanawiałaś się czy, i w jaki sposób tworzysz swój Employer Branding? Agata Kaliatzi #72 DBF rozpoczyna cykl odcinków o Employer Brandingu. W tym odcinku natomiast dowiesz się nieco o teorii, a także dlaczego Employer Branding, stanowi wciąż tak duże wyzwanie na polskim rynku pracy.Poznaj nasze Sprytny Newsletter biznesowo-marketingowy: https://kurs.foxstrategy.pl/
 • Dziennik Budowy Firmy podcast

  DBF #71: 9 najczęstszych błędów w Content Marketingu [MARKETING]

  15:07

  Content marketing, jako złożona strategia marketingowa, polega na dostarczaniu i dystrybuowaniu treści (i nie tylko). To m.in. dzięki nim budujemy wizerunek eksperta, wzbudzamy zainteresowanie w odbiorcach, angażujemy potencjalnych klientów i wzbudzamy zaufanie. Zdarza się jednak, że prowadzone działania contentowe nie przynoszą oczekiwanych rezultatów, a w przedsiębiorcach pojawia się poczucie niepewności, straconego czasu i pieniędzy. Problem ten jest na tyle złożony, że w 71 odcinku podcastu Dziennik Budowy Firmy podjęła się go Aleksandra Sudnik. W ciągu kilku minut poznacie 9 potencjalnych powodów, dla których działania content marketingowe nie przyniosły oczekiwanych wyników.

Få adgang til hele det store podcastunivers med gratisappen GetPodcast.

Abonnér på dine favoritpodcasts, lyt til episoder offline, og få spændende anbefalinger.

iOS buttonAndroid button
© radio.de GmbH 2021radio.net logo