Zabójcze opowieści podcast

Zabójcze opowieści

Michał Larek

Kryminalny podcast inspirowany prawdziwymi historiami. Wysłuchaj audioserialu "Sprawa Edmunda Kolanowskiego" produkcji mojej oraz Marcina Myszki. https://kolanowski.kryminatorium.pl/ Kontakt: zabojczeopowiesci@gmail.com Słowo o autorze: Michał Larek (ur. 1978), pisarz, podcaster. Prowadzi zajęcia ze storytellingu/kreatywnego pisania. Autor bardzo wielu materiałów spod znaku "truecrime". Książki kryminalne: - "Zabójcza wigilia i inne mroczne historie" (2021) - "Chirurg" (2020) - "Fatum" (2018) - "Na tropie" (2018) - "Furia" (2017) - "Mężczyzna w białych butach" (2016) - "Martwe ciała" (2014/2019) Inne: - "Storytelling. Studium o sztuce projektowania angażujących opowieści" (2019) - "Punkty zapalne. Dwanaście rozmów o Polsce i świecie" (razem z J. Borowczykiem, 2016).

135 Episoden

 • Zabójcze opowieści podcast

  Operacja Nienawiść | Odcinek specjalny

  32:17

  Pewnego razu ktoś zamordował piętnastoletnią Wiktorię. Sprawa stała się głośna. Armia amatorów śledczych zabrała się do dzieła. Natrafiono na ślad Marcina Sz. Doszło niemal do linczu na niewinnym człowieku. To jedna z inspiracji mojej najnowszej powieści pt. „Nienawiść”. Posłuchajcie jej początku. A potem zaopatrzcie się w całość: http://oficynka.pl/pl/p/Nienawisc-Michal-Larek/800
 • Zabójcze opowieści podcast

  Tajemnica Małgosi Kominek

  22:16

  11 listopada 1988 roku zaginęła trzynastoletnia Małgosia z Papowa. Na drugi dzień w lesie odnaleziono jej ciało. Sprawca morderstwa do dzisiaj nie został zidentyfikowany. Ostatnio pojawiły się nowe tropy. Czy w końcu uda się odnaleźć zabójcę?
 • Zabójcze opowieści podcast

  Verpasse keine Episode von Zabójcze opowieści und abonniere ihn in der kostenlosen GetPodcast App.

  iOS buttonAndroid button
 • Zabójcze opowieści podcast

  Wroński. Tajemnice profilowania kryminalistycznego

  25:08

  Łukasz Wroński, psycholog, profiler, autor książki "W umyśle mordercy", opowiada o kuchni swojego fascynującego zawodu. Wejdźcie na stronę - https://kolanowski.kryminatorium.pl/ i wysłuchajcie "Sprawy Edmunda Kolanowskiego", ośmioodcinkowego serialu o najbardziej makabrycznym sprawcy w powojennej Polsce. Dobrego odbioru!!!
 • Zabójcze opowieści podcast

  Sprawa Edmunda Kolanowskiego | Zwiastun

  5:06

  Oto zwiastun audioserialu pt. "Sprawa Edmunda Kolanowskiego", produkcji mojej oraz Marcina Myszki. Wysłuchajcie go, a potem wejdźcie na stronę i kupcie tę unikatową opowieść o najbardziej makabrycznym sprawcy w powojennej Polsce. https://kolanowski.kryminatorium.pl/ To aż osiem odcinków, w których usłyszycie wypowiedzi profilerów, oficerów, biegłych, świadków! Dobrego odbioru!!!
 • Zabójcze opowieści podcast

  Doktor Stochaj. Wspomnienia medyka sądowego

  42:29

  Doktor Marian Stochaj, legenda poznańskiej medycy sądowej, opowiada o swojej pasjonującej pracy. Wejdźcie na stronę - https://kolanowski.kryminatorium.pl/ i wysłuchajcie "Sprawy Edmunda Kolanowskiego", ośmioodcinkowego serialu o najbardziej makabrycznym sprawcy w powojennej Polsce. Dobrego odbioru!!!
 • Zabójcze opowieści podcast

  Inspektor Jakubowski.Q&A | Opowieści starego szkieła

  37:42

  Inspektor Jerzy Jakubowski, znany, wybitny oficer policji, odpowiada na Wasze pytania. Inspektor występuje w "Martwych ciałach", reportażu o śledztwie w sprawie Edmunda Kolanowskiego. W serwisie BookBeat możecie posłuchać audiobooka tej książki za darmo! Oto KOD na 30 dni BookBeat za darmo: LAREK Kliknijcie w LINK z wgranym kodem od BookBeat: https://www.bookbeat.pl/larek?utm_source=youtube&utm_medium=podcast&utm_campaign=zabojcze+opowiesci+30+days&utm_content=video Dobrego odsłuchu!
 • Zabójcze opowieści podcast

  Fetyszysta | Odcinek Specjalny

  29:04

  Młoda dziewczynka znika na trasie prowadzącej do szkoły. W dzisiejszym odcinku usłyszycie "Fetyszystę", którego inspiracją była opowieść porucznika Jakubowskiego o pierwszym śledztwie w sprawie zabójstwa młodej dziewczynki. Słuchajcie do końca! W ostatnich minutach usłyszycie znanego medyka sądowego doktora Mariana Stochaja, który opowiada o tym, jak sposób podszedł psychologicznie gwałciciela i zabójcę. Po wysłuchaniu odcinka zanurzcie się w "opowieściach starych szkiełów" i kupcie moją najnowszą książkę: "Zabójczą wigilię i inne mroczne historie". Link do księgarni: tiny.pl/9hw7w Dziękuję za wsparcie :)
 • Zabójcze opowieści podcast

  Siostrzyczki | Odcinek specjalny

  30:40

  Zaczynamy od opowieści kapitana Czechanowskiego, który zainspirował mnie do napisania opowiadania "Zabójcza wigilia". Potem czytam początek "Siostrzyczek". Po wysłuchaniu odcinka zanurzcie się w "opowieściach starych szkiełów" i kupcie moją najnowszą książkę: "Zabójczą wigilię i inne mroczne historie". Link do księgarni: https://tiny.pl/9hw7w Dziękuję za wsparcie :)
 • Zabójcze opowieści podcast

  Major Wojtyniak. Q&A | Opowieści starego szkieła

  48:52

  Major Wojtyniak, znakomity gawędziarz, odpowiada na pytania słuchaczy i snuje pasjonującą gawędę o swojej służbie śledczej. Odcinek zaczyna się od dramatycznego wspomnienia rodzinnego z 1945 roku. Tu kupicie "Zabójczą wigilię i inne mroczne historie", zbiór opowiadań inspirowanych "opowieściami starych szkiełów": Wydawnictwo Oficynka: https://tiny.pl/rndw3
 • Zabójcze opowieści podcast

  Tajemnica amerykańskiej psychozy | #VIII Retro

  18:54

  30 października 1938 roku amerykanie wpadli w panikę. Przerazili się, że zostali zaatakowani przez Marsjan. Czy rzeczywiście słuchowisko Orsona Wellsa zatytułowane "Wojna światów" sprawiło, że Ameryka pomyliła fikcję z rzeczywistościa? Odcinek powstał z okazji dwuodcinkowej premiery drugiego sezonu "Wojny światów", która odbędzie się: 24 maja na kanale Fox o 21:05: https://www.foxtv.pl/

Hol dir die ganze Welt der Podcasts mit der kostenlosen GetPodcast App.

Abonniere alle deine Lieblingspodcasts, höre Episoden auch offline und erhalte passende Empfehlungen für Podcasts, die dich wirklich interessieren.

iOS buttonAndroid button
© radio.de GmbH 2021radio.net logo