Sceny zbrodni podcast

Sceny zbrodni

RMF FM

Wejdź do mrocznego świata mafii, przestępców i seryjnych morderców! Przeżyj historie rodem z koszmarów! Zapraszają Daniel Dyk i Kamil Barnowski.

107 Episoden

 • Sceny zbrodni podcast

  #106. Zbrodnie Znane z Ekranu. Gilbert. McVey

  21:06

  Przerażające Zbrodnie, na podstawie których nakręcono filmy. "Zaginione Dziewczyny". Historia Shannon Gilbert, która znika w tajemniczych okolicznościach. Jej matka prowadzi poszukiwania, które ujawniają seryjnego mordercę z Long Island. "Uwierz mi: Porwanie Lisy McVey". 17 letnia dziewczyna zostaje porwana przez seryjnego mordercę i gwałciciela. Ucieka z piekła, ale nikt nie chce uwierzyć w to co przeżyła.
 • Sceny zbrodni podcast

  #105. Podejrzany milioner. Durst. Wilder

  24:37

  Robert Durst. Nowojorski potentat na rynku nieruchomości z polskimi korzeniami. Podejrzany o zamordowanie żony. Skazany za zamordowanie przyjaciółki. Uniewinniony po poćwiartowaniu sąsiada. Christopher Wilder. Australijski handlarz nieruchomościami. W trakcie krwawej podróży przez Stany - torturował i mordował młode kobiety.
 • Sceny zbrodni podcast

  Verpasse keine Episode von Sceny zbrodni und abonniere ihn in der kostenlosen GetPodcast App.

  iOS buttonAndroid button
 • Sceny zbrodni podcast

  #104. Morderstwa całych rodzin. Heluszkowie. Lipowie

  23:41

  Heluszkowie ze Smarchowic Małych. Poranek 30 sierpnia 1957 był ostatnim w życiu 7-osobowej rodziny. Jaki związek z tragedią ma wizyta ich krewnego? Lipowie z Rzepina. W zaduszkową noc 2 listopada 1969 wybucha pożar w domu sołtysa. W zgliszczach odnaleziono 5-osobowa rodzinę. Wszystko wskazuje na to, że nie zginęła od ognia.
 • Sceny zbrodni podcast

  #103. Zbrodnie Nowej Zelandii

  22:42

  Christchurch 2019. Najbardziej krwawe 19 minut w historii Nowej Zelandii. Brenton Tarrant w trakcie zamachów na meczety zastrzelił z zimną krwią 51 osób. Swoją zbrodnię transmitował na żywo w internecie. Auckland 2018. Zaginięcie Grace Millane, córki brytyjskiego milionera. Tragiczny finał jej podróży dookoła świata.
 • Sceny zbrodni podcast
 • Sceny zbrodni podcast

  #101. Zresocjalizowani Mordercy

  20:23

  James Wolcott. 15-letni Amerykanin zabił całą swoją rodzinę. Nie trafił do więzienia. Po latach zmienił nazwisko i zrobił karierę jako wykładowca akademicki. Leigh Robinson. 20-letni Australijczyk w czasie kłótni zamordował swoją 17-letnią dziewczynę. Wyrok śmierci zmieniono mu na dożywocie. Wyszedł za wzorowe zachowanie. W telewizyjnym wywiadzie ogłosił, że jest nowym człowiekiem. Jednak ten nowy człowiek też okazał się zbrodniarzem#8230;
 • Sceny zbrodni podcast

  #100. Kryminalny Kraków.

  23:45

  Kto wysłał pociągami z Krakowa bagaże z makabryczną zawartością? Marianna kioskarka z Rynku Głównego i jej ukochany "doktorek". Odkryła tajemnicę, która kosztowała ją życie. Kanibal z Krakowa. Frank Tham wraz z kochanką stworzyli morderczy duet. Ona wabiła kobiety i je okradała, on je mordował. Mogło być ponad 30 ofiar.
 • Sceny zbrodni podcast

  #99. Najstraszniejsze bestie Kanady. Olson. Pickton.

  22:28

  Clifford Olson. Bestia z Kolumbii Brytyjskiej. W ciągu kilku miesięcy porwał, wykorzystał i zamordował 11 dzieci. Policji nie udało się zdobyć dowodów zbrodni, więc seryjny morderca zaproponował śledczym kontrowersyjny układ... Robert Pickton. Morderca z farmy świń. Przyznał się do zamordowania 49 prostytutek. Na swojej farmie organizował imprezy na 2 tysiące osób, z których nie wszyscy wracali.
 • Sceny zbrodni podcast

  #98. Zabójcze Sekty 2

  17:32

  Adolfo de Jesús Constanzo. Czarownik El Padrino. Chronił szefów meksykańskich karteli narkotykowych i szefów meksykańskiej policji. Mrocznym bóstwom składał ofiary z ludzi. Osobiście zamordował 60-u mężczyzn. Z fragmentów ich ciał gotował magiczną potrawę dającą moc. Ruch Na Rzecz Przywrócenia Dziesięciu Przykazań Bożych. Afrykańska sekta, która przygotowywała wyznawców na koniec świata. A gdy koniec świata nie nadszedł w wyznaczonym terminie - Ruch zorganizował własną "apokalipsę".
 • Sceny zbrodni podcast

  #97. Zbrodnia i celebryci. Robert Blake. Piękna Zośka

  19:09

  Zbrodnie z udziałem znanych osób wywołują ogromne zainteresowanie. I to bez względu na to czy gwiazda została zamordowana - czy to ona była mordercą. Robert Blake. Zagrał w ponad stu hollywoodzkich filmach. Czy to on stał za zabójstwem żony Bonnie Lee Bakley? Piękna Zośka. Zofia Frontczakówna, modelka pozująca słynnym malarzom Młodej Polski. Tragedia do jakiej doprowadziło małżeństwo z szewcem Paluchem.

Hol dir die ganze Welt der Podcasts mit der kostenlosen GetPodcast App.

Abonniere alle deine Lieblingspodcasts, höre Episoden auch offline und erhalte passende Empfehlungen für Podcasts, die dich wirklich interessieren.

iOS buttonAndroid button
© radio.de GmbH 2022radio.net logo