ВЧОМПРИКОЛ podcast

Найкращий український фільм року «Стоп-Земля» і Катерина Горностай / Спецепізод ВЧОМПРИКОЛ

0:00
59:21
Recuar 15 segundos
Avançar 15 segundos

Друзі, привіт! Це Ярослав Друзюк, я сьогодні без Андрія, тому що це спеціальний епізод подкасту ВЧОМПРИКОЛ. У п'ятницю ми повернемося із регулярним випуском, де будемо обговорювати перший нуар Гільєрмо Дель Торо «Алея жаху», новий сезон «Озарка» та найкращий український фільм року «Стоп-Земля». А зараз вирішили перевірити новий формат і залити окреме інтерв'ю, яке я записав з режисеркою «Стоп-Землі» Катериною Горностай.

Ми провели цю розмову ще в грудні, після того, як фільм забрав майже всі нагороди на премії українських кінокритиків «Кіноколо». До цього прем'єри вже відбулися на Берлінале та ОМКФ, а в українських кінотеатрах фільм можна буде подивитися вже з цього четверга, 20 січня. Якщо дуже коротко, то це історія про київських школярів, які переживають дорослішання, і це, мабуть, перший український фільм, у якому підлітки на екрані виглядають і поводять себе, як підлітки. Для Горностай це частково автобіографічна історія, вона вкладає в неї багато особистого досвіду, але водночас це дуже цікавий приклад того, як режисерка починала роботу з акторами задовго до зйомок та остаточної версії сценарію. Власне, найцікавіше мені було розпитати в неї про досвід так званої лабораторії з класом із 25 людей, як вона будувала цей світ фільму і як вона зображує на екрані сучасний Київ. А ще Катя розповідає, як вона сприймає ярлик «перший український мамблкор», що через цей досвід зрозуміла про зумерів і чому її зараз цікавить тема смерті.

А ось тут можна почитати коротшу текстову версію розмови: https://bit.ly/3Krz2wA

Це для нас перший подібний епізод, тому для нас особливо важливий ваш фідбек. Якщо ви хочете чути більше таких інтерв'ю (або якщо вам ніколи слухати великі годинні інтерв'ю про кіно), напишіть нам про це в рев'ю на Apple Podcasts, коментарях на SoundCloud чи просто в Instagram чи Facebook The Village Україна. І заодно поставте плюсик, підпишіться на канал ВЧОМПРИКОЛ на вашій улюбленій подкаст-платформі. І купіть квиток на «Стоп-Земля», він у кінотеатрах вже з 20 січня.

Mais episódios de "ВЧОМПРИКОЛ"