עוד יום Another Day Podcast podcast

עוד יום Another Day Podcast

כאן | Kan

בהסכת שלפניכם, מיכל רשף, גילי כהן, עקיבא נוביק וכתבי כאן חדשות צוללים לאירועים שעל סדר היום, ומביאים אותם אליכם מזווית אחרת. מעמיקה יותר, ידענית יותר וברורה הרבה יותר. הצטרפו אלינו לחדשות, כמו שחדשות צריכות להישמע

100 Episodes

 • עוד יום Another Day Podcast podcast

  מה מברכים על חזיר?

  24:51

  יצרנית תחליפי בשר מהצומח הכריזה לאחרונה על השקת מוצר בטעם חזיר ופונה ליהודים ומוסלמים להתנסות במאכל האסור, אך ארגון הכשרות הגדול בארה"ב מסרב לתת לו הכשר. אבל למה בעצם? עקיבא נוביק ויאיר אטינגר על המשמעות העמוקה של כשרות מזון והאם בעולם ללא בשר היא עדיין תהיה רלוונטית עורך:דניאל אופיר. עיצוב קול ומיקס: רחל רפאלי. ביצוע טכני: יובל יסוד. עיצוב תמונה: עמי שרייבמן See omnystudio.com/listener for privacy information.
 • עוד יום Another Day Podcast podcast

  כך פענחתי רצח מלפני 30 שנה

  28:44

  פרשת היעלמותו של הנער ניסים שטרית והרצח של אבי אדרי בשנות ה-80 וה-90 בירושלים נותרו בלתי פתורים במשך עשורים והמשטרה הרימה ידיים. עד שלפני שנה וחצי תחקיר עיתונאי הציג ראיות דרמטיות שמובילות למי שפעלו בשם משמרות הצניעות של ישיבת שובו בנים בהנהגת אליעזר ברלנד. השבוע נעצרו 3 חשודים במעשים וצפויים מעצרים נוספים. אורן אהרוני מארח את יוצרת הסרט "רב הנסתר", העיתונאית שני חזיזה, על הסיפור המדהים של פענוח התעלומה עורך: דניאל אופיר. עיצוב קול ומיקס: רחל רפאלי. ביצוע טכני: ארז שלום. בצוות: נועה אקסינר, איתי שכטר. עיצוב תמונה: עמי שרייבמן See omnystudio.com/listener for privacy information.
 • עוד יום Another Day Podcast podcast

  Don't miss an episode of עוד יום Another Day Podcast and subscribe to it in the GetPodcast app.

  iOS buttonAndroid button
 • עוד יום Another Day Podcast podcast

  המלחמה שמאחורי המסכים

  21:14

  ההאקרים שמשביתים חברה גדולה או בית חולים בתוך שעות והמעצמות שלצד הטילים עושות שימוש גם בתוכנות זדוניות. אורן אהרוני צולל למאחורי הקלעים של מתקפות הסייבר הגדולות שהיו כאן בשנה האחרונה, ושומע מהמומחים בתחום איך אפשר להתגונן ומה הייתה הטעות הקריטית של הפצחנים עורכים: דניאל אופיר, ניר גורלי. עיצוב קול ומיקס: רחל רפאלי. בצוות: איתי שכטר. עיצוב תמונה: עמי שרייבמן See omnystudio.com/listener for privacy information.
 • עוד יום Another Day Podcast podcast

  מועדון הראיונות השבורים

  19:04

  השר אלעזר שטרן הוא לא הראשון וכנראה שלא האחרון שחורץ את גורלו הפוליטי בהתבטאות אומללה אחת. גם במקרה הזה נכון לצטט את האמרה "איש עוד לא הצטער על ריאיון שלא נתן". עקיבא נוביק עם מצעד הראיונות הגרועים, שגרמו להרבה צער עורכים: דניאל אופיר, ניר גורלי. עיצוב קול ומיקס: רחל רפאלי. בצוות: מיכל רוזן. צילום: הדס פרוש / פלאש 90. עיצוב תמונה: עמי שרייבמן See omnystudio.com/listener for privacy information.
 • עוד יום Another Day Podcast podcast

  "מדינת ישראל תעשה הכול"

  23:09

  מה המשמעות בפועל של האמירה המיתולוגית בנוגע למחויבות של המדינה לשבוייה ונעדריה? גילי כהן ותא"ל (במיל') רונן מנליס על המבצעים העלומים יותר ופחות, על הקרב על דעת הקהל ועל המחיר שהממשלה מוכנה לשלם באמת עורך: דניאל אופיר. עיצוב קול ומיקס: רחל רפאלי. ביצוע טכני: אמיר שמואלי See omnystudio.com/listener for privacy information.
 • עוד יום Another Day Podcast podcast

  מי יעניש את הח"כים?

  15:06

  בכל פעם נדמה שהשיח בכנסת והתנהגות נבחרי הציבור לא יכולים לרדת נמוך יותר, אך הפעם גם אין מי שיקרא אותם לסדר. הגוף היחיד שמוסמך לכך – ועדת האתיקה – עדיין לא הוקם ואין דבר המונע מהח"כים לעשות כמעט ככל העולה על רוחם. עקיבא נוביק על כנסת ללא גננת. משתתף: ח"כ לשעבר אריה אלדד, יו"ר ועדת האתיקה בדימוס עורכים: דניאל אופיר, ניר גורלי. עיצוב קול ומיקס: רחל רפאלי. בצוות: מיכל רוזן, איתי שכטר See omnystudio.com/listener for privacy information.
 • עוד יום Another Day Podcast podcast

  כאב הראש של צוקרברג

  24:23

  יממה בדיוק אחרי שפייסבוק שותקה לחלוטין, על שלל הפלטפורמות שלה, העידה בכירה לשעבר בחברה לפני הסנאט האמריקני כי ענקית הטכנולוגיה גורמת ביודעין נזקים לציבור משתמשיה – הכול כדי להרוויח עוד כסף. אורן אהרוני מארח את חוקר התקשורת ד"ר יובל דרור ואת כתב הבידור ערן סויסה על הנזקים שיוצרים היישומונים של מארק צוקרברג ומה הסיכויים שיצלח גם את המשבר הזה עורכים: דניאל אופיר, תימור טל. ביצוע טכני: ראובן מן See omnystudio.com/listener for privacy information.
 • עוד יום Another Day Podcast podcast

  אחים חורגים

  22:36

  מה הקשר בין התנועה האסלאמית בישראל לבין האחים המוסלמים במצרים, חמאס בעזה ומפלגת א-נהדה בתוניסיה? רועי קייס על תנועת האחים המוסלמים במזרח התיכון: מה גרם לה להיות תנועה שנמצאת בלב השלטון במדינות מסוימות ובמדינות אחרות – מחוץ לחוק? עורכים: אלון אמיצי, דניאל אופיר, ניר גורלי. עיצוב קול ומיקס: רחל רפאלי See omnystudio.com/listener for privacy information.
 • עוד יום Another Day Podcast podcast

  כשבנט עשה ביבי

  21:58

  מה גרם לראש הממשלה לתקוף את מומחי מערכת הבריאות בשיא המערכה נגד הקורונה? האם זו הייתה גחמה של רגע או מהלך מחושב? גילי כהן ועקיבא נוביק מנתחים את המעשה ואת תוצאותיו, ונזכרים בראש ממשלה אחר שגם כן נהג להשתלח בפקידיו עורך, עיצוב קול ומיקס: דניאל אופיר. ביצוע טכני: קובי מור See omnystudio.com/listener for privacy information.
 • עוד יום Another Day Podcast podcast

  מי שולט בהר?

  24:02

  משפחות הנספים באסון מירון עוקבות מקרוב אחר דיוני ועדת החקירה – מי מתנער מאחריות ומי מנסה לגלגל אותה אל אחרים? ולמה הן מצפות? עקיבא נוביק מארח את הרב ישעיהו פוגל, אביו של ידידיה ז״ל עורך, עיצוב קול ומיקס: דניאל אופיר. ביצוע טכני: יובל יסוד See omnystudio.com/listener for privacy information.

Get the whole world of podcasts with the free GetPodcast app.

Subscribe to your favorite podcasts, listen to episodes offline and get thrilling recommendations.

iOS buttonAndroid button