راهکارهای موفقیت کسب و کار آنلاین podcast

روش درست توزیع انکرتکست برای سئو

0:00
6:49
Rewind 15 seconds
Fast Forward 15 seconds

در ویدئوهای قبلی با مفهوم انکرتکست و کاربرد آن در ساخت لینک داخلی و بک لینک آشنا شدیم و در ادامه میخواهیم ببینیم که چطور باید بصورت صحیح انکر تکست های مختلف را در ساخت لینک استفاده کنیم.

بصورتی که لینکهای سایت حالت اسپم نداشته باشد و بهترین نتیجه را برای سایت ایجاد کند.

گروه های مختلف انکرتکست باید با درصدهای مختلفی در لینک پروفایل سایت وجود داشته باشند تا بتواند تاثیر خود را نشان بدهد.

More episodes from "راهکارهای موفقیت کسب و کار آنلاین"

 • راهکارهای موفقیت کسب و کار آنلاین podcast

  اصول انتشار رپرتاژ آگهی با هدف بهبود سئو

  18:05

  رپرتاژ آگهی متنی است که با هدف معرفی خدمات شما در سایت دیگری منتشر شود و امروزه بسیاری از سایتها امکان انتشار آن را برای شما با پرداخت هزینه محیا کرده اند. انتشار رپرتاژ آگهی با هدف بهبود سئو و گرفتن بک لینک از سایتهای معتبر بین سئوکارها بسیار محبوب و پر کاربرد است و متاسفانه بسیاری از افراد ذهنیت درستی برای استفاده از آن ندارند. در این ویدئو با قواعد و استانداردهای کلی انتشار رپرتاژ آشنا می شوید تا بتوانید در مقابل هزینه ای که برای خرید و انتشار رپرتاژ پرداخت می کنید به بهترین بازدهی برسید و از سمت دیگر سایت خود را از جریمه گوگل و پنالتی شدن در امان نگاه دارید.
 • راهکارهای موفقیت کسب و کار آنلاین podcast

  تخمین میزان مجاز اگزکت مچ exact match

  17:32

  دیدیم که اگزکت مچ یکی از بهترین انکرتکست ها برای ساخت لینک است ولی نباید در استفاده از آن زیاده روی کرد چون کاربرد آن مانند شممشیر دولبه ای است که هم میتواند باعث بهبود سئو سایت شود و هم باعث نابودی سئو و پنالتی شدن سایت شما. در استفاده از این نوع انکر تکست باید دقت بسیار بالایی داشته باشید. اما از کجا میتوان فهمید که چه میزان انکرتکست مجاز و برای سایت ما بی خطر است ؟ پاسخ این سوال و ابزار مورد نیاز برای آن را میتوانید در این ویدئو ببنید
 • راهکارهای موفقیت کسب و کار آنلاین podcast

  Don't miss an episode of راهکارهای موفقیت کسب و کار آنلاین and subscribe to it in the GetPodcast app.

  iOS buttonAndroid button
 • راهکارهای موفقیت کسب و کار آنلاین podcast

  روش درست توزیع انکرتکست برای سئو

  6:49

  در ویدئوهای قبلی با مفهوم انکرتکست و کاربرد آن در ساخت لینک داخلی و بک لینک آشنا شدیم و در ادامه میخواهیم ببینیم که چطور باید بصورت صحیح انکر تکست های مختلف را در ساخت لینک استفاده کنیم. بصورتی که لینکهای سایت حالت اسپم نداشته باشد و بهترین نتیجه را برای سایت ایجاد کند. گروه های مختلف انکرتکست باید با درصدهای مختلفی در لینک پروفایل سایت وجود داشته باشند تا بتواند تاثیر خود را نشان بدهد.
 • راهکارهای موفقیت کسب و کار آنلاین podcast

  آشنایی با انواع انکر تکست در لینک سازی سئو

  21:46

  انکرتکست ها انواع مختلفی دارند که میتوان از آنها در لینک سازی داخلی و خارجی سایت استفاده کرد و از نظر گوگل سایتی که سئو طبیعی داشته باشد باید از انواع مختلف انکرتکست در ساخت بک لینک استفاده کرده باشد و در واقع لینک پروفایل جامع و طبیعی داشته باشد. در این ویدئو با انوع مختلف انکرتکست و روشهای مختلف استفاده از آنها با ذکر مثال هایی آشنا می شوید.
 • راهکارهای موفقیت کسب و کار آنلاین podcast

  انکر تکست Anchor text چیست و چه کاربردی در سئو دارد

  11:27

  انکر تکست، متن لینک، لیبل لینک یا عنوان لینک کلمات یا کاراکترهایی موجود در یک لینک هستند که کاربران سایت می‌توانند آن را مشاهده و بر رویش کلیک کنند. کلمات کلیدی موجود در یک انکر تکست می‌توانند رتبه یک سایت در نتایج موتورهای جستجو را تعیین کنند. از سال ۱۹۹۸، برخی مرورگرهای وب در رابط کاربری خود ابزاری را برای تشخیص لینک‌ها اضافه کردند. بیشتر مرورگرها برای تشخیص انکر تکست لینک از محتوای سایت، آن را با رنگ آبی نمایش می‌دهند. همه لینک‌ها دارای انکر تکست نیستند زیرا با توجه به محتوایی که لینک در آن قرار گرفته‌است، می‌توان سایتی که لینک به آن اشاره دارد را حدس زد. یک انکر تکست به‌طور میانگین باید با ۶۰ کاراکتر نمایش داده شود. انکر تکست و استفاده درست از آن اهمیت بسیار زیادی در پروسه لینک سازی سایت دارد.
 • راهکارهای موفقیت کسب و کار آنلاین podcast

  آشنایی با مفاهیم لینک سازی برای سئو سایت

  6:44

  لینکی (Link) که از سایتی به سایت دیگر داده می‌شود را بک لینک می‌گویند، به عبارت دیگر اگر سایت X، آدرس سایت Y را در داخل متنی (Anchor text) لینک کند، سایت Y یک بک لینک از سایت X دریافت می‌کند. و این عمل هم به اصطلاح لینک سازی یا لینک بیلدینگ گویند. بک لینک شامل لینک سازی داخلی نمی‌شود به عبارت دیگر به لینک‌های داخلی یک دامنه بک لینک نمی‌گویند. بک لینک اهمیت ویژه‌ای در سئو سایت دارد و همیشه مهندسین سئو در تلاش هستند تا بتوانند بک لینک بیشتری را در جهت ارتقا رتبه سایت ایجاد کنند، ولی همان‌طور که میدانید هر آنچه در سئو زیاده‌روی شود به جای تاثیر مثبت، تاثیر منفی به‌همراه خواهد داشت، لینک سازی یا لینک بیلدینگ باید اصولی صورت بگیرد و اگر به شکل اسپم و انبوه لینک سازی شود با جریمه های سنگین گوگل همراه خواهد بود چرا که لینک سازی بی‌رویه یکی از دلایل پنالتی شدن سایت در گوگل است. در این مجموعه ویدئوبه شما آموزش داده می شود که چطور با خیال راحت و بدون ترس از پنالتی شدن برای سایتها بک لینک بسازید و شاهد رشد ورودی گوگل خود باشید.
 • راهکارهای موفقیت کسب و کار آنلاین podcast

  آشنایی با روش محاسبه هزینه کلیک در گوگل

  4:00

  روش معمول پرداخت هزینه تبلیغات در گوگل بصورت کلیکی یا Cot per clickاست و درصد بسیار بالایی از شرکت ها از این روش برای نمایش تبلیغ خود استفاده می کنند. برای مشخص شدن هزینه هر کلیک از مقایسه نرخ پیشنهادی کاربر برای کلیک روی آن کلمه کلیدی BID در کنار Quality scoreو ad rankاست که در ویدئوهای قبلی توضیح دادیم. بهینه سازی هر کدام از این شاخص ها در کاهش هزینه کلیک تاثیر بسیار بالایی دارد و نباید نادیده گرفته شود و در صورت استفاده درست میتوان تا 50% کاهش در هزینه کلیک را شاهد بود.
 • راهکارهای موفقیت کسب و کار آنلاین podcast

  آشنایی با رتبه تبلیغ یا Ad rank

  3:59

  برای اینکه گوگل بداند که از بین تمامی تبلیغاتی که برای یک کلمه کلیدی وجود دارد باید به کدام یک رتبه بالاتری بدهد و ترتیب چیدمان تبلیغ ها در صفحه نتایج باید چگونه باشد از شاخصی به نام رتبه تبلیغ استفاده می کند و روشهای مختلفی هم برای سنجش آن وجود دارد که در این ویدئو به معرفی آن پرداخته شده است. کسب رتبه تبلیغ خود برای نمایش تبلیغ در جایگاه بالاتر بسیار مهم است و صاحبان کسب و کارها باید همیشه تلاش کنند تا بهترین رتبه را داشته باشند.
 • راهکارهای موفقیت کسب و کار آنلاین podcast

  آشنایی با کیفیت تبلیغ یا Quality score

  7:23

  کیفیت تبلیغ یک مقدار عددی بین 0 تا 10 است که گوگل توسط معیارهای مختلفی مانند: میزان کلیک روی تبلیغ مرتبط بودن تبلیغ با لندینگ پیج نهایی رفتار کاربر در لندینگ پیج و موارد دیگری آن را میسنجد و به کلمات کلیدی مختلفی که برای نمایش تبلیغ خود انتخاب میکنید امتیاز می دهد. در این ویدئو با این مفهوم آشنا می شویم.
 • راهکارهای موفقیت کسب و کار آنلاین podcast

  آشنایی با گوگل ادز

  3:38

  گوگل ادز (به انگلیسی: Google Ads) یک سرویس تبلیغات برخط، توسعه یافته توسط شرکت گوگل است که در آن تبلیغ‌ کنندگان برای نمایش نسخه‌ای مختصر از تبلیغات برای کاربران وب جهان‌گستر هزینه‌ای پرداخت می‌کنند. روش گوگل ادز تا حدودی بر اساس کوکی‌ها و قسمتی نیز بر پایه کلید واژه‌های تعیین شده توسط تبلیغ‌کنندگان است. این نتایج در بالای صفحه، سمت راست آن‌ها یا گاه زیر نتایج تبلیغات متنی کوچکی نشان داده می‌شوند. این تبلیغات از طریق یکی از محصولات گوگل به نام گوگل ادز ایجاد شده‌اند. قابلیت‌های ادز برای نمایش تبلیغات فقط محدود به این تبلیغات متنی یا تبلیغات در صفحهٔ نتایج جستجوی وب نیست و بسیار متنوع‌تر و گسترده‌تر است. در این مجموعه چهار قسمتی، چهار مفهوم کلیدی در گوگل ادز معرفی و توضیح داده می شود.

Get the whole world of podcasts with the free GetPodcast app.

Subscribe to your favorite podcasts, listen to episodes offline and get thrilling recommendations.

iOS buttonAndroid button