Czech with Iva podkast

Czech with Iva

Iva Kaiserova

Učíte se češtinu jako cizí jazyk? Podcasty Czech with Iva vám pomohou k lepšímu porozumění jazyka. Budeme se bavit o každodenním životě v České republice, kultuře, tradicích anebo třeba o jídle. Těším se na slyšenou! Do you study Czech as foreign language? Czech with Iva will help you to improve your Czech. We will talk about everyday life in the Czech Republic, culture, traditions or even food. Cheers!

11 odcinki(-ów)

 • Czech with Iva podkast

  5 nejlepších knih současné české literatury

  12:54

  Podcast pro všechny knihomoly! Dnes to bude celé o knížkách. Vytvořila jsem pro vás malý výběr toho nejlepšího ze současné české literatury, co jsem v poslední době četla. V podcastu mluvím o těchto knihách: Hana (Alena Mornštajnová) Do tmy (Anna Bolavá) Houbařka (Viktorie Hanišová) Možnosti milostného románu (Jan Němec) DobroDruhům (Tereza Ramba) Krásný poslech a čtení zdar :-)
 • Czech with Iva podkast

  Jak jsem psala knihu

  12:42

  Spisovatelský díl podcastu Czech with Iva. Tentokrát osobněji. O současné době, o psaní, o vydávání knihy, o grafickém designu. O tom, jaké je to mít stovky knížek doma v kuchyni :) A v neposlední řadě o malých radostech, kterých je knížka Přitažlivost bublinkové fólie plná. Více info o knížce na www.bublinkovakniha.cz, autor fotografií: @moustache_streetart.
 • Czech with Iva podkast

  Nie przegap odcinka z kanału Czech with Iva! Subskrybuj bezpłatnie w aplikacji GetPodcast.

  iOS buttonAndroid button
 • Czech with Iva podkast

  5 TOP tradičních českých alkoholických nápojů

  14:23

  K dnešnímu podcastu si nalijte skleničku něčeho dobrého. Bude totiž o českých alkoholických nápojích - a řeč nebude pouze o pivu. Věděli jste, že 600 tisíc Čechů má na zahradě zakopanou láhev slivovice? Nebo že Oscar Wilde a Vincent van Gogh byli milovníci absinthu? Mluvit budu také o bylinném likéru Becherovka a moravském vínu. Na zdraví!
 • Czech with Iva podkast

  Nejlepší české filmy a seriály

  12:31

  V novém dílu podcastu mluvím o českých filmech a seriálech, které by vás podle mého názoru neměly minout :) Dejte mi vědět na Facebooku Czech with Iva, jaký je váš nejoblíbenější počin české kinematografie. 
 • Czech with Iva podkast

  Šťastné a veselé

  15:11

  Vánoční díl podcastu Czech with Iva. O adventu, o Ježíškovi, o pohádkách. Co znamenají svíčky na adventním věnci, proč se krájí jablko na Štědrý den vejpůl a kdy je možné vidět zlaté prasátko. A jako bonus nechybí malá odbočka k čertům :)
 • Czech with Iva podkast

  7 důvodů, proč si koupit jízdenku do Brna

  17:08

  Tentokrát o mém rodném Brně. O živém, kulturním, startupovém, kavárenském Brně. O Brně, kde můžete: zajít na drink v Baru, který neexistuje mlsat v Sorry, pečeme jinak rozvíjet byznys nápady v Jihomoravském inovačním centru rozjímat v Denisových sadech toulat se v Mariánském údolí sportovat v Gym&Joy pilovat ásany v Happyoga P.S. V podcastu není žádná reklama. Vše, co zmiňuji, je od ♥.
 • Czech with Iva podkast

  Dva tipy na ty nejhezčí letní výlety v ČR

  13:27

  Pátý díl podcastu Czech with Iva, tentokrát s letní výletnickou tématikou! Budu mluvit o svých dvou oblíbených dovolenkových místech v České republice. A jaké oblasti máte rádi vy? Dejte mi vědět na Facebooku Czech with Iva. Děkuju, že posloucháte, a přeji krásný začátek léta. 
 • Czech with Iva podkast

  České Velikonoce

  12:03

  V dalším dílu podcastu Czech with Iva jsem mluvila o českých velikonočních tradicích. Nenechte se zmást mým vyjádřením, že muži o Velikonocích „bijí“ ženy, byl to spíš neobratný výraz J O tom a mnohem víc v nové epizodě.
 • Czech with Iva podkast

  Na skok do české kuchyně

  15:41

  Třetí díl podcastu Czech with Iva je celý o jídle! O tom tradičním. A jako bonus prozradím tip na jeden skvělý nealko drink, který musíte v Česku ochutnat :)
 • Czech with Iva podkast

  Mých TOP 5 oblíbených knih od českých autorů

  15:03

  V druhém dílu podcastu Czech with Iva budu mluvit o knížkách od českých autorů, které doporučuju si přečíst. 

Odkrywaj najlepsze podcasty dzięki bezpłatnej aplikacji GetPodcast.

Subskrybuj ulubione podcasty, słuchaj odcinków offline i sprawdzaj najlepsze polecane podcasty.

iOS buttonAndroid button