DOTYK ǀ podcast časopisu TOUCHIT podcast

98. diel - Prečo máme v redakcii radi inteligentné hodinky - DOTYK

0:00
40:38
Reculer de 15 secondes
Avancer de 15 secondes

Inteligentné hodinky nám v redakcii mnohým zmenili život. Hoci nie všetci sme športovci, radi sa orientujeme v štatistikách a hodinky nás často motivujú k aktívnejšiemu životu.

V tomto vydaní podcastu vám Xénia s Romanom a Tomášom porozprávajú o tom, ako inteligentné hodinky používajú oni a čo ich viedlo k výberu konkrétnej značky. 

Viac o inteligentných hodinkách rôznych značiek sa dočítate aj na našom webe www.touchit.sk

D'autres épisodes de "DOTYK ǀ podcast časopisu TOUCHIT"

 • DOTYK ǀ podcast časopisu TOUCHIT podcast

  102. diel - Potrebujete antivírus v počítači, alebo je to zbytočnosť? - DOTYK

  35:06

  Hosťom podcastu bol Ondrej Kubovič z ESETu, ktorého sme vyspovedali o antivírusových technológiách. Zisťovali sme, či treba antivírus, ako bezpečne nakupovať a tiež, prečo ukladanie hesiel v prehliadači nie je bezpečný spôsob. Koľko hesiel si pamätá váš prehliadač a čo s tým urobiť?  Viac o bezpečnosti v digitálnom svete píšeme aj na www.touchit.sk.
 • DOTYK ǀ podcast časopisu TOUCHIT podcast

  101. diel - Ako sa z Andreja Bičana stal streamer a hráč - DOTYK

  21:10

  Andrej Bičan známy najmä z televíznej obrazovky RTVS a súťažnej relácie 5 proti 5, je tiež vášnivý streamer a hráč počítačových hier cez virtuálnu realitu. Ako sa ku streamovaniu dostal a čo ho ku tomu viedlo? V rozhovore s Ondrejom Mackom vám prezradí aj to, ako to bolo v skutočnosti s Maxihrou, ktorú kedysi moderoval. Viac zaujímavých rozhovorov nájdete aj na našej stránke www.touchit.sk.
 • DOTYK ǀ podcast časopisu TOUCHIT podcast

  Ne ratez aucun épisode de DOTYK ǀ podcast časopisu TOUCHIT et abonnez-vous gratuitement à ce podcast dans l'application GetPodcast.

  iOS buttonAndroid button
 • DOTYK ǀ podcast časopisu TOUCHIT podcast

  100. diel - Ako si vybrať televízor a čo sa zmenilo v televízoroch za posledných 5 rokov - DOTYK

  35:14

  Vianoce sa blížia a mnohí si pod stromček chcú dopriať poriadny televízor.  Šéfredaktor Ondrej Macko bol v Poľsku vo výrobnej fabrike TCL a pozrel sa na prebiehajúcu výrobu televízorov. V jubilejnom stom vydaní podcastu Dotyk vám spolu s Romanom a Mišom porozpráva, čo sa v oblasti televízorov zmenilo za posledných päť rokov, aké sú aktuálne trendy a podľa čoho by ste si mali vybrať nový televízor. Viac o najnovších televízoroch píšeme aj na našom webe www.touchit.sk.
 • DOTYK ǀ podcast časopisu TOUCHIT podcast

  99. diel - Obchodovanie s kryptomenami a dosiahne Bitcoin 100 000 USD? - DOTYK

  33:51

  Hosťom podcastu bol Jakub Kraľovanský z projektu Trader 2.0, ktorý porozpráva o obchodovaní na burze, na čo si dať pozor a ako vlastne začať. Zisťovali sme ako je to s cenou Bitcoinu a ako poznať tú správnu kryptomenu a nenechať sa oklamať. Nebudú chýbať zaujímavosti z praxe a mnohé ďalšie perličky z kryptomenového sveta. Viac o téme kryptomien nájdete na webe www.touchit.sk
 • DOTYK ǀ podcast časopisu TOUCHIT podcast

  98. diel - Prečo máme v redakcii radi inteligentné hodinky - DOTYK

  40:38

  Inteligentné hodinky nám v redakcii mnohým zmenili život. Hoci nie všetci sme športovci, radi sa orientujeme v štatistikách a hodinky nás často motivujú k aktívnejšiemu životu. V tomto vydaní podcastu vám Xénia s Romanom a Tomášom porozprávajú o tom, ako inteligentné hodinky používajú oni a čo ich viedlo k výberu konkrétnej značky.  Viac o inteligentných hodinkách rôznych značiek sa dočítate aj na našom webe www.touchit.sk. 
 • DOTYK ǀ podcast časopisu TOUCHIT podcast

  97. diel - Sledujú nás dnešné smartfóny a kde sa podeli nabíjačky? - DOTYK

  37:57

  Smartfónov pribúda a vyznať sa v nich nie jednoduché. Je to politika firmy, robiť čoraz viac veľmi podobných modelov jednej značky, alebo je to odpoveď na čipovú krízu? Ako je to s bezpečnosťou smartfónov a je možné ešte niekomu veriť, že v nich nie sú sledovacie mechanizmy, ako v prípade značky Xiaomi? Aj o tom sa Mišo Reiter rozprával s Marekom Tóthom zo spoločnosti Motorola Slovensko. Viac zaujímavých informácií zo sveta smartfónov prinášame aj na našom webe www.touchit.sk
 • DOTYK ǀ podcast časopisu TOUCHIT podcast

  96. diel - Ako sa Slováci vozia na vodíkových autách - DOTYK

  25:21

  Ondrej po veľmi dlhom čase absolvoval zahraničnú cestu. Jeho kroky mierili do Dubaja, na výstavu EXPO Dubaj.  Ondrej vám spolu s Romanom a Mišom prinesie jeho zážitky z cesty. Čo ho prekvapilo na letisku v Maďarsku, o čom výstava EXPO Dubaj je a prečo sa Slováci na tejto výstave rozhodli zaujať vodíkovým autom a lunárnym vozidlom, aj o tom budeme hovoriť v tomto vydaní podcastu Dotyk. Viac reportáží z technologického sveta prinášame aj na našom webe www.touchit.sk.
 • DOTYK ǀ podcast časopisu TOUCHIT podcast

  95. diel - Čo nám ukázal výpadok Facebooku - DOTYK

  23:30

  Facebook nedávno čelil masívnemu výpadku služieb. Tie sa však nedotkli iba samotného Facebooku, ale všetkých služieb, ktoré táto spoločnosť vlastní.  Používatelia nemohli komunikovať ani cez WhatsApp či Instagram. Čo sa vlastne stalo a čo nám ukázal masívny výpadok služieb Facebooku? O tom budeme hovoriť v tomto vydaní podcastu Dotyk. Viac o sociálnych sieťach píšeme aj na našom webe www.touchit.sk. 
 • DOTYK ǀ podcast časopisu TOUCHIT podcast

  94. diel - Vaše auto môžete požičiavať a ešte na tom aj zarobiť - DOTYK

  26:33

  Súčasným trendom je vlastniť auto, hoci v mnohých prípadoch by sa vám viac oplatilo si radšej auto nekúpiť, ale si ho požičať iba vtedy, keď ho skutočne potrebujete. Na Slovensko prichádza služba HoppyGo, ktorá umožňuje požičať si auto, alebo prenajať vaše vlastné auto niekomu inému. Ako to celé funguje a prečo sa to oplatí, sme sa rozprávali s Jurajom Andrejkom zo služby HoppyGo. Viac o autách a zdieľanej mobilite, píšeme na www.touchit.sk. 
 • DOTYK ǀ podcast časopisu TOUCHIT podcast

  93. diel - Ako nabíjať telefón - DOTYK EXPERT

  10:24

  Nabíjanie smartfónu riešime každý deň. Ako ho však nabíjať správne? Aké sú rozdiely v nabíjaní a kedy nabíjanie mobilu škodí? Na všetky dôležité otázky odpovieme v tomto vydaní podcastu DOTYK EXPERT. Viac o smartfónoch a nabíjaní píšeme na www.touchit.sk

Découvrez le meilleur des podcasts sur l'application GetPodcast.

Abonnez-vous à tous vos podcasts préférés, écoutez les épisodes sans connexion internet et recevez des recommandations de podcasts passionnants.

iOS buttonAndroid button