Deniz Göktaş'a Ayıracak Vaktim Yok podcast

11: Katılırsın Katılmazsın 1: Kafamın İçi

0:00
9:16
Retroceder 15 segundos
Avanzar 15 segundos

Mayıs - Haziran 2020 tarihleri arası Uykusuz Dergisi için hazırlanmış mini-podcast serisinden...

Deniz Göktaş kafalar ve bakışlar hakkında 10 dakika boyunca çok seri bir şekilde konuşuyor.


Bu podcast, WWF Market hakkında reklam içerir.

Bilinçli tüketicilerin üreticisi WWF Market’i ve ürünlerini daha yakından tanımak, size özel DenizGoktas20 koduyla %20 indirimden faydalanmak için tıklayın.


Bu podcast, Hiwell hakkında reklam içerir.

Sizi en doğru klinik psikologla eşleştirecek mobil uygulama Hiwell’e ücretsiz üye olun, kendinizi iyi hissetmeyi ertelemeyin. Size özel Hi10 koduyla %10 indirimden faydalanmak için tıklayın.


See Privacy Policy at https://art19.com/privacy and California Privacy Notice at https://art19.com/privacy#do-not-sell-my-info.

Otros episodios de "Deniz Göktaş'a Ayıracak Vaktim Yok"

 • Deniz Göktaş'a Ayıracak Vaktim Yok podcast

  15: Katılırsın Katılmazsın 5: Stephen Hawking

  10:37

  Mayıs - Haziran 2020 tarihleri arası Uykusuz Dergisi için hazırlanmış mini podcast serisinden...Deniz Göktaş güzel sözler ve zararları hakkında 10 dakika boyunca çok seri bir şekilde konuşuyor. Bu podcast, WWF Market hakkında reklam içerir.Bilinçli tüketicilerin üreticisi WWF Market’i ve ürünlerini daha yakından tanımak, size özel DenizGoktas20 koduyla %20 indirimden faydalanmak için tıklayın.Bu podcast, Hiwell hakkında reklam içerir.Sizi en doğru klinik psikologla eşleştirecek mobil uygulama Hiwell’e ücretsiz üye olun, kendinizi iyi hissetmeyi ertelemeyin. Size özel Hi10 koduyla %10 indirimden faydalanmak için tıklayın.See Privacy Policy at https://art19.com/privacy and California Privacy Notice at https://art19.com/privacy#do-not-sell-my-info.
 • Deniz Göktaş'a Ayıracak Vaktim Yok podcast

  14: Katılırsın Katılmazsın 4: S.S.S

  10:33

  Mayıs - Haziran 2020 tarihleri arası Uykusuz Dergisi için hazırlanmış mini-podcast serisinden...Deniz Göktaş sıkça sorulan sorular hakkında 10 dakika boyunca çok seri bir şekilde konuşuyor.Bu podcast, WWF Market hakkında reklam içerir.Bilinçli tüketicilerin üreticisi WWF Market’i ve ürünlerini daha yakından tanımak, size özel DenizGoktas20 koduyla %20 indirimden faydalanmak için tıklayın.Bu podcast, Hiwell hakkında reklam içerir.Sizi en doğru klinik psikologla eşleştirecek mobil uygulama Hiwell’e ücretsiz üye olun, kendinizi iyi hissetmeyi ertelemeyin. Size özel Hi10 koduyla %10 indirimden faydalanmak için tıklayın.See Privacy Policy at https://art19.com/privacy and California Privacy Notice at https://art19.com/privacy#do-not-sell-my-info.
 • Deniz Göktaş'a Ayıracak Vaktim Yok podcast

  No te pierdas ningún episodio de Deniz Göktaş'a Ayıracak Vaktim Yok. Síguelo en la aplicación gratuita de GetPodcast.

  iOS buttonAndroid button
 • Deniz Göktaş'a Ayıracak Vaktim Yok podcast

  13: Katılırsın Katılmazsın 3: Sıvılarla Temas

  8:08

  Mayıs - Haziran 2020 tarihleri arası Uykusuz Dergisi için hazırlanmış mini-podcast serisinden...Deniz Göktaş sıvıların hayatımız ve klavyemizdeki yeri hakkında 10 dakika boyunca çok seri bir şekilde konuşuyor.Bu podcast, WWF Market hakkında reklam içerir.Bilinçli tüketicilerin üreticisi WWF Market’i ve ürünlerini daha yakından tanımak, size özel DenizGoktas20 koduyla %20 indirimden faydalanmak için tıklayın.Bu podcast, Hiwell hakkında reklam içerir.Sizi en doğru klinik psikologla eşleştirecek mobil uygulama Hiwell’e ücretsiz üye olun, kendinizi iyi hissetmeyi ertelemeyin. Size özel Hi10 koduyla %10 indirimden faydalanmak için tıklayın.See Privacy Policy at https://art19.com/privacy and California Privacy Notice at https://art19.com/privacy#do-not-sell-my-info.
 • Deniz Göktaş'a Ayıracak Vaktim Yok podcast

  12: Katılırsın Katılmazsın 2: Spinoza'nın Taşı

  8:43

  Mayıs - Haziran 2020 tarihleri arası Uykusuz Dergisi için hazırlanmış mini-podcast serisinden...Deniz Göktaş zevkler ve renkler hakkında 10 dakika boyunca çok seri bir şekilde konuşuyor. Bu podcast, WWF Market hakkında reklam içerir.Bilinçli tüketicilerin üreticisi WWF Market’i ve ürünlerini daha yakından tanımak, size özel DenizGoktas20 koduyla %20 indirimden faydalanmak için tıklayın.Bu podcast, Hiwell hakkında reklam içerir.Sizi en doğru klinik psikologla eşleştirecek mobil uygulama Hiwell’e ücretsiz üye olun, kendinizi iyi hissetmeyi ertelemeyin. Size özel Hi10 koduyla %10 indirimden faydalanmak için tıklayın.See Privacy Policy at https://art19.com/privacy and California Privacy Notice at https://art19.com/privacy#do-not-sell-my-info.
 • Deniz Göktaş'a Ayıracak Vaktim Yok podcast

  11: Katılırsın Katılmazsın 1: Kafamın İçi

  9:16

  Mayıs - Haziran 2020 tarihleri arası Uykusuz Dergisi için hazırlanmış mini-podcast serisinden...Deniz Göktaş kafalar ve bakışlar hakkında 10 dakika boyunca çok seri bir şekilde konuşuyor. Bu podcast, WWF Market hakkında reklam içerir.Bilinçli tüketicilerin üreticisi WWF Market’i ve ürünlerini daha yakından tanımak, size özel DenizGoktas20 koduyla %20 indirimden faydalanmak için tıklayın.Bu podcast, Hiwell hakkında reklam içerir.Sizi en doğru klinik psikologla eşleştirecek mobil uygulama Hiwell’e ücretsiz üye olun, kendinizi iyi hissetmeyi ertelemeyin. Size özel Hi10 koduyla %10 indirimden faydalanmak için tıklayın.See Privacy Policy at https://art19.com/privacy and California Privacy Notice at https://art19.com/privacy#do-not-sell-my-info.
 • Deniz Göktaş'a Ayıracak Vaktim Yok podcast

  10: Belirli Günler ve Haftalar

  31:34

  Deniz bu bölümde belirli günler ve haftalar hakkında ileri geri konuşuyor.Bu podcast, WWF Market hakkında reklam içerir.Bilinçli tüketicilerin üreticisi WWF Market’i ve ürünlerini daha yakından tanımak, size özel DenizGoktas20 koduyla %20 indirimden faydalanmak için tıklayın.Bu podcast, Hiwell hakkında reklam içerir.Sizi en doğru klinik psikologla eşleştirecek mobil uygulama Hiwell’e ücretsiz üye olun, kendinizi iyi hissetmeyi ertelemeyin. Size özel Hi10 koduyla %10 indirimden faydalanmak için tıklayın.See Privacy Policy at https://art19.com/privacy and California Privacy Notice at https://art19.com/privacy#do-not-sell-my-info.
 • Deniz Göktaş'a Ayıracak Vaktim Yok podcast

  9: Soru Cevap - 2

  28:48

  Deniz bu bölümde de birkaç soruya cevap vermeye devam ediyor.Bu podcast, WWF Market hakkında reklam içerir.Bilinçli tüketicilerin üreticisi WWF Market’i ve ürünlerini daha yakından tanımak, size özel DenizGoktas20 koduyla %20 indirimden faydalanmak için tıklayın.Bu podcast, Hiwell hakkında reklam içerir.Sizi en doğru klinik psikologla eşleştirecek mobil uygulama Hiwell’e ücretsiz üye olun, kendinizi iyi hissetmeyi ertelemeyin. Size özel Hi10 koduyla %10 indirimden faydalanmak için tıklayın.See Privacy Policy at https://art19.com/privacy and California Privacy Notice at https://art19.com/privacy#do-not-sell-my-info.
 • Deniz Göktaş'a Ayıracak Vaktim Yok podcast

  8: Han Duvarları

  26:38

  Deniz bu bölümde posterler ve bu posterlerdeki kişiliklerin hayatımızdaki yeri üzerine ileri geri konuşuyor.Bu podcast, WWF Market hakkında reklam içerir.Bilinçli tüketicilerin üreticisi WWF Market’i ve ürünlerini daha yakından tanımak, size özel DenizGoktas20 koduyla %20 indirimden faydalanmak için tıklayın.Bu podcast, Hiwell hakkında reklam içerir.Sizi en doğru klinik psikologla eşleştirecek mobil uygulama Hiwell’e ücretsiz üye olun, kendinizi iyi hissetmeyi ertelemeyin. Size özel Hi10 koduyla %10 indirimden faydalanmak için tıklayın.See Privacy Policy at https://art19.com/privacy and California Privacy Notice at https://art19.com/privacy#do-not-sell-my-info.
 • Deniz Göktaş'a Ayıracak Vaktim Yok podcast

  7: Soru Cevap - 1

  30:53

  Deniz bu bölümde birkaç soruya cevap veriyor.Bu podcast, WWF Market hakkında reklam içerir.Bilinçli tüketicilerin üreticisi WWF Market’i ve ürünlerini daha yakından tanımak, size özel DenizGoktas20 koduyla %20 indirimden faydalanmak için tıklayın.Bu podcast, Hiwell hakkında reklam içerir.Sizi en doğru klinik psikologla eşleştirecek mobil uygulama Hiwell’e ücretsiz üye olun, kendinizi iyi hissetmeyi ertelemeyin. Size özel Hi10 koduyla %10 indirimden faydalanmak için tıklayın.See Privacy Policy at https://art19.com/privacy and California Privacy Notice at https://art19.com/privacy#do-not-sell-my-info.
 • Deniz Göktaş'a Ayıracak Vaktim Yok podcast

  6: Kesik Kesik - 2

  14:19

  Deniz bu bölümde şiir okuyup patetik yanılgı, laktozsuz süt, aşklar ve dağlar hakkında ileri geri konuşuyor.Bu podcast, WWF Market hakkında reklam içerir.Bilinçli tüketicilerin üreticisi WWF Market’i ve ürünlerini daha yakından tanımak, size özel DenizGoktas20 koduyla %20 indirimden faydalanmak için tıklayın.Bu podcast, Hiwell hakkında reklam içerir.Sizi en doğru klinik psikologla eşleştirecek mobil uygulama Hiwell’e ücretsiz üye olun, kendinizi iyi hissetmeyi ertelemeyin. Size özel Hi10 koduyla %10 indirimden faydalanmak için tıklayın.See Privacy Policy at https://art19.com/privacy and California Privacy Notice at https://art19.com/privacy#do-not-sell-my-info.

Descubre los mejores podcast en la aplicación gratuita de GetPodcast.

Suscríbete a tus podcast favoritos, escucha episodios cuando estés sin conexión y déjate sorprender por las recomendaciones personalizadas.

iOS buttonAndroid button