עוד יום Another Day Podcast podcast

עוד יום Another Day Podcast

כאן | Kan

בהסכת שלפניכם, מיכל רשף, גילי כהן, עקיבא נוביק וכתבי כאן חדשות צוללים לאירועים שעל סדר היום, ומביאים אותם אליכם מזווית אחרת. מעמיקה יותר, ידענית יותר וברורה הרבה יותר. הצטרפו אלינו לחדשות, כמו שחדשות צריכות להישמע

178 Episoder

 • עוד יום Another Day Podcast podcast

  השנה האחרונה של הרמטכ"ל כוכבי

  25:08

  רא"ל אביב כוכבי החל בימים אלה את הרבע האחרון של הכהונה שלו. איך הזמן טס כשנהנים... גילי כהן מארחת את רועי שרון ואת תא"ל (במיל') רונן מנליס לשיחה על מה קורה לראשי המערכת הצבאית בשנתם האחרונה, מתי מתחילה הפזילה לפוליטיקה, ואילו הם האירועים שיגדירו את כהונתו של הרמטכ"ל ה-22 עורך: דניאל אופיר. עיצוב קול ומיקס: רחל רפאלי. ביצוע טכני: מיכאל אולשוונג See omnystudio.com/listener for privacy information.
 • עוד יום Another Day Podcast podcast

  המשטרה ותוכנות הריגול

  27:04

  האם המשטרה עקבה אחרי אזרחים עם תוכנות ריגול שנועדו למעקב אחר פעילי טרור או עבריינים כבדים? לפי תחקיר כלכליסט כן, המשטרה מכחישה. חן ביאר וכתבנו לענייני משטרה משה שטיינמץ על התחקיר שמטלטל את מערכת אכיפת החוק, ועמיחי שטיין על איך חברת NSO הישראלית שינתה את עולם הביון עורכים: דניאל אופיר, יותם רוזנוולד. עיצוב קול ומיקס: רחל רפאלי. ביצוע טכני: קובי בז'יק, אוסקר טרדלר See omnystudio.com/listener for privacy information.
 • עוד יום Another Day Podcast podcast

  Gå ikke glip af nogen episoder af עוד יום Another Day Podcast - abonnér på podcasten med gratisapp GetPodcast.

  iOS buttonAndroid button
 • עוד יום Another Day Podcast podcast

  הנאצים האחרונים

  24:24

  שני משפטים שמתנהלים עכשיו בגרמניה, נגד גבר בן 101 ואישה בת 96, שנאשמים בכך שסייעו בצעירותם למכונת ההשמדה הנאצית הם ככל הנראה האחרונים שבהם נאצים יתנו את הדין על פשעיהם. עקיבא נוביק מארח את אנטוניה ימין, לרגל סדרת הכתבות שלה בחדשות הערב (כאן11) ובדיגיטל, על המרוץ נגד הזמן – למה רק עכשיו, מדוע לא הועמדו יותר נאצים לדין ומה חשיבותו של ההליך בשלב כה מאוחר עורך: דניאל אופיר. עיצוב קול ומיקס: רחל רפאלי See omnystudio.com/listener for privacy information.
 • עוד יום Another Day Podcast podcast

  השנה הראשונה של הנשיא ביידן

  31:23

  בימים אלה משלים ג'ו ביידן את שנת הכהונה הראשונה שלו בתפקיד נשיא ארה"ב, אחרי יותר מארבעה עשורים בתפקידים בכירים בזירה הציבורית. האם הפוליטיקאי המנוסה ביותר בוושינגטון מספק את הסחורה? מיכל רשף ונתן גוטמן על כך וגם עמיחי שטיין על היחסים של הממשל החדש עם ישראל עורך: דניאל אופיר. עיצוב קול ומיקס: רחל רפאלי. בצוות: איתי שכטר See omnystudio.com/listener for privacy information.
 • עוד יום Another Day Podcast podcast

  נטיעות ומהומות בנגב

  23:59

  למה נטיעות של קק"ל בשטח באזור יער יתיר הביאו לפרוץ מהומות אלימות מצד תושבים מהפזורה הבדואית ולמשבר קואליציוני? עקיבא נוביק מארח את כתב כאן חדשות בדרום אסף פוזיילוב ואת עיתונאי "מכאן" אחמד אבו סוויס בניסיון להבין – מה רוצה המדינה, מה רוצים התושבים ושל מי האדמה הזאת? עורכים: דניאל אופיר, יותם רוזנוולד. עיצוב קול ומיקס: רחל רפאלי. ביצוע טכני: גלית רום, שמעון דוקרקר, יאיר ניומן See omnystudio.com/listener for privacy information.
 • עוד יום Another Day Podcast podcast

  מה הצית את המהומות בקזחסטן?

  27:23

  קפיצה קטנה לקזחסטן אל סיפור שיש בו הרבה כסף שלא מתחלק בצורה הוגנת, רגשות מודחקים לאחר שנים תחת שלטון אוטוריטרי, נשיא חדש יחסית שבעיניי רבים הוא בסך הכל מריונטה של קודמו המיתולוגי וגם את רוסיה של פוטין, שכרגיל בוחשת. חן ביאר מארח את כתבנו יואב זהבי את ד"ר זאב לוין מהחוג ללימודי האסלאם והמזרח התיכון באוניברסיטה העברית בירושלים עורך: דניאל אופיר. עיצוב קול ומיקס: רחל רפאלי. ביצוע טכני: ז'אנה יגל, אוסקר טרדלר, קובי מור, אמיר שמואלי. סיוע: שיר גונן See omnystudio.com/listener for privacy information.
 • עוד יום Another Day Podcast podcast

  איך מסתיימת מגפה?

  23:39

  כשהקורונה פרצה לפני שנתיים, מי חשב שנהיה היום בנקודה שבה אנחנו נמצאים – עדיין עטויים במסכות ושוברים שיאי הדבקות? חן ביאר מארח את ד"ר קרן לנדסמן, רופאה מומחית באפידמיולוגיה ובריאות הציבור, בניסיון ללמוד ממגפות העבר ולנסות להעריך – מתי ואיך תיגמר הקורונה? עורך: דניאל אופיר. עיצוב קול ומיקס: רחל רפאלי See omnystudio.com/listener for privacy information.
 • עוד יום Another Day Podcast podcast

  קינג עבאס

  31:02

  קצת יותר מחצי שנה לממשלה ורע"ם בראשות מנסור עבאס מציגה הישג מרשים: חוק החשמל נכנס לספר החוקים. האם זה היה שווה את החבירה התקדימית לקואליציה ציונית? גילי כהן בוחנת עם סולימאן מסוודה וערן זינגר האם עבאס יותר הרוויח או יותר הפסיד בחצי השנה שחלפה, ואיך מהלכיו השפיעו הן על החברה הערבית, הן על היחסים בין המיעוט הערבי לבין הרוב היהודי עורך: דניאל אופיר. עיצוב קול ומיקס: רחל רפאלי. ביצוע טכני: ארז שלום, מיכאל אולשוונג, אוסקר טרדלר צילום: פלאש 90 See omnystudio.com/listener for privacy information.
 • עוד יום Another Day Podcast podcast

  חקלאות עברית – הסוף?

  20:08

  מחריף המשבר בקואליציה סביב הרפורמה בחקלאות, שאותה מקדמים במרץ שר האוצר ליברמן ושר החקלאות ממפלגתו פורר. קבוצת ח"כים ממפלגת העבודה ומכחול לבן מאיימים במרד הצבעות אם לא יתקיים מו"מ רציני על הרפורמה. עקיבא נוביק, בן לחקלאי, מברר עם כתבתנו לענייני כלכלה, ליאל קייזר, ועם חקלאי מעוטף עזה, בר חפץ, מה אומרת התוכנית, מה היא באה לתקן ומה ההשלכות שלה על עתיד הענף בארץ עורך: דניאל אופיר. עיצוב קול ומיקס: רחל רפאלי. ביצוע טכני: חיים זקן, אילן אזולאי See omnystudio.com/listener for privacy information.
 • עוד יום Another Day Podcast podcast

  הפרשה שקורעת את החברה החרדית

  24:23

  התאבדותו של הסופר ואיש הרוח החרדי חיים ולדר הותירה חברה מבולבלת ומפוצלת. מנהיגים בקרבה מאשימים את קרבנות עבירות המין הרבות והחמורות שעשה לכאורה, ואת מי שהביאו לפרסום העדויות נגדו, ברציחתו, לא פחות. חן ביאר ויאיר אטינגר על דמותו של האיש, ומה קרה כאשר המחנך הנערץ התגלה כמפלצת עורך: דניאל אופיר. עיצוב קול ומיקס: רחל רפאלי. ביצוע טכני: נועם ברלחיס See omnystudio.com/listener for privacy information.

Få adgang til hele det store podcastunivers med gratisappen GetPodcast.

Abonnér på dine favoritpodcasts, lyt til episoder offline, og få spændende anbefalinger.

iOS buttonAndroid button
© radio.de GmbH 2022radio.net logo