Tilviko Lizdas podcast

#33 Kaip nutraukti toksiškus santykius?

0:00
45:17
Spol 15 sekunder tilbage
Spol 15 sekunder frem

Kaip nutraukti toksiškus santykius? Apie išėjima iš sudetingų santykių su toksišku partneriu. Nuo pasiregnimo iki išsiskyrimo. Kaip negryžti ir gyventi sau?

The post #33 Kaip nutraukti toksiškus santykius? appeared first on Tilviko Lizdas.

Flere episoder fra "Tilviko Lizdas"

 • Tilviko Lizdas podcast

  Psichologiniai vampyrai

  38:58

  Psichologiniai vampyrai! Ar jie egzistuoja, jei taip, tai kokiais burtais nuo jų gintis ir saugoti, save beigi savo artimuosius? O ką daryti jei toks vampyras tavo darbe, draugų tarpe ir neduokdie šeimoje užsiveisęs? Ramiai… atsakymai... The post Psichologiniai vampyrai appeared first on Tilviko Lizdas.
 • Tilviko Lizdas podcast

  Nauja socialinė mada – psichologinė vaikystės trauma

  30:33

  Šiuolaikinėje visuomenėje psichologinė vaikystės trauma, psichoterapija, tėvų atsakomybė ar traumuojantys įvykiai tapo madinga tema. Vis dažniau išgirstame istorijų apie sudėtingą vaikystę, sunkius ir skaudžius išgyvenimus. Būna (dabar vis dažniau), kas nors tiesiog atvirai sako, kad... The post Nauja socialinė mada – psichologinė vaikystės trauma appeared first on Tilviko Lizdas.
 • Tilviko Lizdas podcast

  Gå ikke glip af nogen episoder af Tilviko Lizdas - abonnér på podcasten med gratisapp GetPodcast.

  iOS buttonAndroid button
 • Tilviko Lizdas podcast

  Ilgai ir (ne)laimingai

  27:34

  Dauguma norime gyventi ilgai ir laimingai. Tai atrodo jauku, patrauklu ir gal net siektina. Ir iš aplinkos vis gauname žinučių, – toks gyvenimas yra būtent tai, ko tau reikia, trūksta ir dėl ko iki šiol... The post Ilgai ir (ne)laimingai appeared first on Tilviko Lizdas.
 • Tilviko Lizdas podcast

  Meilė sau, ar ji gali būti atrasta iš naujo?

  27:52

  Meilė sau – populiari tema. Tiek psichologijoije, kur meile sau vadiname gebėjimą pasirūpinti ir rūpintis savimi, apsibrėžti ir išlaikyti svaikas ribas, kurti sveikus santykius, auginti vaikus kuo mažiau juos traumuojant. Ši tame nepraslysta ir ne... The post Meilė sau, ar ji gali būti atrasta iš naujo? appeared first on Tilviko Lizdas.
 • Tilviko Lizdas podcast

  Psichologinė savigyna – pagrindai

  51:15

  Ar galima apsisaugoti nuo psichologinio smurto? Ir jei taip, tai kaip? Gal geriau tiesiog sulįsti į savo kiautą ir padaryti, kaip psichologinis smurtautojas reikalauja? O gal geriausia gynyba yra puolimas? Apie tai šiandien ir kalbame... The post Psichologinė savigyna – pagrindai appeared first on Tilviko Lizdas.
 • Tilviko Lizdas podcast

  Karma ar ne karma?

  35:37

  Ar tikrai egzistuoja geri karmos taškai, ir blogi? Kaip jie sumuojasi ir kada veikia, o kada ne. Jei trumpai – karmos nėra, bet jos sąvoka padeda gyventi ir įveikti nerimą. Bet jei jau karma tikime,... The post Karma ar ne karma? appeared first on Tilviko Lizdas.
 • Tilviko Lizdas podcast

  #35 Corona pandemijos psichologija

  42:12

  Corona pandemijos psichologija – epizodas apie šių dienų aktualiausią temą. Apie nerimą ir nežinomybę, apie cabin fewer, ir kaip geriau padėti sau. The post #35 Corona pandemijos psichologija appeared first on Tilviko Lizdas.
 • Tilviko Lizdas podcast

  #34 Psichologo darbas internetu – kaip dirbti nuotoliniu būdu?

  41:04

  Psichologo darbas internetu – kai kam nauja, kai kam įprasta. Bet taip jau nutiko, kad gana staigiai psichikos sveikatos specialistams tenka susiorientuoti naujoms darbo sąlygoms – nuotolinėms konsultacijoms. Tikėtina, kad darbo bus daugiau, jis klientų... The post #34 Psichologo darbas internetu – kaip dirbti nuotoliniu būdu? appeared first on Tilviko Lizdas.
 • Tilviko Lizdas podcast

  #33 Kaip nutraukti toksiškus santykius?

  45:17

  Kaip nutraukti toksiškus santykius? Apie išėjima iš sudetingų santykių su toksišku partneriu. Nuo pasiregnimo iki išsiskyrimo. Kaip negryžti ir gyventi sau? The post #33 Kaip nutraukti toksiškus santykius? appeared first on Tilviko Lizdas.
 • Tilviko Lizdas podcast

  #32 “Gaslighting” arba kaip toksiški žmonės paklaidina melo pelkėje

  30:20

  Gaslighting – galinga technika, kuria naudojasi narcistinės asmenybės manipuliuodamos savo aukomis. Tai toksiškas ir paveikus būdas kontroliuoti savo aukas. The post #32 “Gaslighting” arba kaip toksiški žmonės paklaidina melo pelkėje appeared first on Tilviko Lizdas.

Få adgang til hele det store podcastunivers med gratisappen GetPodcast.

Abonnér på dine favoritpodcasts, lyt til episoder offline, og få spændende anbefalinger.

iOS buttonAndroid button
© radio.de GmbH 2021radio.net logo