Dizainoskopas podcast

Dizainoskopas

Dizainologija

Dizainoskopas – tinklalaidė, kurioje ekspertai dalija praktiškus patarimus nepraktiškiems žmonėms.

10 Episoder

 • Dizainoskopas podcast

  Jonas Lekevičius S02 E05

  48:19

  Kalbamės su Jonu Lekevičium, UX dizaineriu ir programuotoju, buvusiu skaitmeninių produktų įmonės "Lemon Labs" bendrasavininkiu ir kompanijos "Treatwell" skaitmeninių produktų vadovu. Abi įmones prieš kelis metus lietuviai pardavė britams. Dabar Jonas konsultuoja stratuolius ir vysto idėjas solo. O idėjų jo galvoje netrūksta. 
 • Dizainoskopas podcast

  Gintaras Černius S02 E04

  51:12

  Kalbamės su profesorium Gintaru Černium – socialinių mokslų daktaru, Mykolo Romerio universiteto Ekonomikos ir finansų valdymo fakulteto dekanu, nepriklausomu finansų konsultantu, Asmeninės finansų akademijos vadovu, teigiančiu, kad giluminį finansų suvokimą galima išsiugdyti, bet reikia žinoti kaip. 
 • Dizainoskopas podcast

  Gå ikke glip af nogen episoder af Dizainoskopas - abonnér på podcasten med gratisapp GetPodcast.

  iOS buttonAndroid button
 • Dizainoskopas podcast

  Alvyda Jasilionytė S02 E03

  47:21

  Šiandien Dizainoskope svečiuojasi Alvyda Jasilionytė, Tarptautinės įvaizdžio kūrimo asociacijos narė, atestuota "London Image Institute" įvaizdžio kūrimo ekspertė, stiliaus, etiketo ir bendravimo konsultantė, knygos “Dalykinės išvaizdos vadovas” autorė. Kalbamės apie tai, kiek kūrybinkai turi aprangos kodo ir etiketo laisvės verslo pasaulyje.
 • Dizainoskopas podcast

  Orijana Mašalė S02 E02

  49:33

  Šiandien "Dizainoskopas" kalbina Orijaną Mašalę – "OMConsulting" įkūrėją ir ilgametę direktorę, 17-os metų patirtį turinčią ryšių su visuomene ekspertę, gruodžio mėnesį tapusią tarpusavio draudimo platformos "Ooniq" strategijos vadove bei nepriklausomą dviejų įmonių valdybų narę, kurios septyniolikta taisyklė sako – jei kažkas nebedžiugina ir „nebeveža“ – keisk tai!
 • Dizainoskopas podcast

  Marius Jovaiša S02 E01

  49:09

  Šiandien Dizainoskopo svečias – Marius Jovaiša, verslininkas, reklamos ekspertas, sportininkas, keliautojas ir fotografas, puikiai žinomas dviejų garsių reprezentacinių Lietuvos fotografijų albumų “Neregėta Lietuva” autorius.
 • Dizainoskopas podcast

  Kotryna Zilinskienė-Zylė S01 E05

  56:44

  Kalbamės su dizainere Kotryna Zilinskiene-Zyle, besidarbuojančia iškart po dizaino studijų 2010 m. kartu su bendramoksle įkurtoje, ir sėkmingai tebegyvuojančioje dizaino studijoje "Prim Prim". Kotryna kuria ne tik dizainą, bet ir rašo knygas vaikams, bei jas iliustruoja. Jos kūrybiniame portfolio puikuosi du bestseleriai – "Milžinas mažylis" ir "Didžioji būtybių knyga". Dizainerė šiuo metu baigia trečią knygą, kuri skirta paaugliams.
 • Dizainoskopas podcast

  Lukas Ruškys S01 E04

  50:40

  Šiandien Dizainoskopo svečias – Lukas Ruškys, laisvai samdomas dizaineris ir komunikacijos strategas, po daugelio metų, praleistų stambiose tinklinėse reklamos agentūrose, 2006 m. nusprendęs pasukti soloprenerio (freelance designer) keliu.
 • Dizainoskopas podcast

  Tomas Ramanauskas S01 E03

  55:55

  Kalbamės su Tomu Ramanausku – vienu žinomiausių Lietuvoje komunikacijos ekspertų, kompanijų "New!", "Godspeedbranding" ir "SuperYou" partneriu,  “Kūrybingumo mokyklos” bendraįkūrėju bei reklamos mokyklos “The Atomic Garden” lektoriumi. 
 • Dizainoskopas podcast

  Šarūnas Sakalauskas S01 E02

  51:32

  Dizainoskopo svečias – Šarūnas Sakalauskas, skaitmeninės rinkodaros ekspertas bei socialinio tinklo Linkedin konsultantas, dirbantis integruotos skaitmeninės reklamos kompanijoje “http pool”, kuri atstovauja LinkedIn, Twitter ir Spotify Rytų ir Centrinėje Europoje. Kalbamės apie prisistatymo skaitmeninėje erdvėje būtinybę.
 • Dizainoskopas podcast

  Liana Mogišaitė S01 E01

  47:45

  Kalbamės su Liana Mogišaite, laiko planavimo ir saviorganizacijos eksperte, turinčia 15-os metų konsultavimo patirtį ir gebančia skeptikus paversti savo sąjungininkais. 

Få adgang til hele det store podcastunivers med gratisappen GetPodcast.

Abonnér på dine favoritpodcasts, lyt til episoder offline, og få spændende anbefalinger.

iOS buttonAndroid button
© radio.de GmbH 2021radio.net logo