Türk İşi Minimalizm podcast

Çöpten toprak yapıyorum - Bokashi Kompostu tecrübemin ilk 2 haftası #6

0:00
10:40
15 Sekunden vorwärts
15 Sekunden vorwärts

Bokashi Kompostu ya da Çöp Turşusu deneyimimde 2. hafta geride kaldı, sizden gelen nasıl yapılır, kokuyor mu gibi sorulara cevap verdim. Bu kova nasıl bir şey, besleme dediğin şey nasıl oluyor derseniz onun da videosu burda.

https://youtu.be/Ca--0TtsXfU

Yeni bir bölümde görüşmek üzere.

Weitere Episoden von „Türk İşi Minimalizm“

 • Türk İşi Minimalizm podcast

  #13 STİL DANIŞMANI ZEYNEP ERKAN'LA 10 DAKİKADA 10 SORU : Trendler, renkler, kapsül gardırop

  13:48

  Bugün yine Stil Danışmanı ve Yaşam Koçu Zeynep Erkan'la beraberiz, bu sefer sizlerden Instagram üzerinden gelen 10 soruya 1'er dakikalık nokta atışı cevaplar verdik.  Sorular:  1.Cilt alt tonumu nasıl bulabilirim? 2. İş görüşmesine giderken ne giymeli? 3. Her dolapta olması gereken parçalar nelerdir? 4. Modaya yön veren markalar var mı? 5. Moda aptallar için mi? 6.  Videoları izliyorum anlıyorum ama sonra kıyafetleri görünce aklım karışıyor 7. Sıradanlaşmadan modayı takip etmek nasıl mümkün olur? 8. Trendleri takip etmeli miyiz? 9.Küçük bir gardıropta birbirine uyan renkler ne olmalı? 10. Kapsül gardırop nedir?
 • Türk İşi Minimalizm podcast

  #12 KENDİ STİLİNİ BUL! Stil danışmanı Zeynep Erkan'la stil belirleme, bilinçli alışveriş

  30:35

  Stil dosyasını açıyoruz. Stil Danışmanı ve Yaşam Koçu Zeynep Erkan'la beraber stil üzerine sohbetlerimizin ilki bu. Stile bambaşka bir bakış açısını konuşuyoruz. Stili, kumaş, renk ve bedenden bir adım ötesinde tanımladığımız bu sohbet umarım size de bana verdiği gibi ilham verir. 
 • Türk İşi Minimalizm podcast

  Verpasse keine Episode von Türk İşi Minimalizm und abonniere ihn in der kostenlosen GetPodcast App.

  iOS buttonAndroid button
 • Türk İşi Minimalizm podcast

  #11 Neden "Türk İşi" Minimalizm?

  41:26

  Geçtiğimiz hafta Mehmet Hamdi Bol'un Youtube kanalına konuk oldum. Türk İşi Minimalizm'in doğuşundan minimalizmin temellerine uzanan çok güzel bir sohbet oldu. Umarım siz de severek dinlersiniz. Mehmet Hamdi Bey'le ilgili detaylı bilgiye ise www.mehmethamdibol.com'dan ulaşabilirsiniz. 
 • Türk İşi Minimalizm podcast

  #10 Yeni yıl hedeflerine nasıl ulaşırsın?

  9:34

  Merhabalar, yeni bir bölümle burda olmak gibisi yok. Bu bölüm aynı zamanda Youtube'da da bugun yayında. Bir kısımda yüz yogası gösterdiğim bir yer var. Yüzümün halini merak edenlere https://youtu.be/zsksn0CMj0c buradan ulaşabileceklerini hatırlatmak istedim.  Hepinize şahane bir yeni yıl dilerim. 
 • Türk İşi Minimalizm podcast

  Bir ay hiçbir şey almadan yaşayabilir misin? #9 'da sohbet var

  26:12

  Sevgili Özge Lokmanhekim'le onun geçtiğimiz yıl temmuz ayında deneyimlediği hiçbir şey satınalmadan geçen 1 ayını konuştuk. 
 • Türk İşi Minimalizm podcast

  Evde Film İzlemek Dışında Zaman Geçirme Önerileri #8

  19:34

  Merhabalar, aslında Nisan'da hazırladığım bu kayıt şimdi de inanılmaz güncellik kazandı, yeni podcast bölümleri gelecek ama ilk dönüşü bu bölümle yapalım dedim.  Bana her zaman [email protected] adresinden ulaşabilirsiniz. 
 • Türk İşi Minimalizm podcast

  HAYATI DAHA NE KADAR ERTELEYECEKSİN? #7

  12:44

  Merhaba, bugünkü bölümde Prokrastineyşın kitabından hareketle hayatı erteleme üzerine konustum biraz. Umarım benim kitabı okuduğumda etkilenip harekete geçmem gibi siz de etkilenip hayatı ertelemeyi bırakırsınız.
 • Türk İşi Minimalizm podcast

  Çöpten toprak yapıyorum - Bokashi Kompostu tecrübemin ilk 2 haftası #6

  10:40

  Bokashi Kompostu ya da Çöp Turşusu deneyimimde 2. hafta geride kaldı, sizden gelen nasıl yapılır, kokuyor mu gibi sorulara cevap verdim. Bu kova nasıl bir şey, besleme dediğin şey nasıl oluyor derseniz onun da videosu burda. https://youtu.be/Ca--0TtsXfU Yeni bir bölümde görüşmek üzere. 
 • Türk İşi Minimalizm podcast

  EVDE, SOKAKTA, OFiSTE ÇÖP ÇIKARMADAN KAHVE iÇ - Çekirdekten posaya atıksız kahve deneyimi -#sıfıratık #5

  6:57

  Merhaba, benim gibi kahveseverler ve her gün evde kahve demleyenler için atıksız kahve deneyimini anlattım. Çekirdekten çekilmesinden içildikten sonraki posasına tüm süreçleriyle atıksız yani çöp çıkarmadan kahve içme deneyimi mümkün.  Umarım siz de kahvesever arkadaşlarınızla paylaşıp bilgiyi çoğaltırsınız. Kahvemtermosta demek isterseniz: BURAYA TIKLAYIN Evde kahve hazırlamak için önerilerim için de : BURAYA TIKLAYIN
 • Türk İşi Minimalizm podcast

  EN SIK YAPILAN MİNİMALİZM HATALARI #4

  11:02

  Herkese merhaba, bugünkü bölümde size en sık yapılan minimalizm hatalarından bahsetmek istedim. Bu hataları önden öğrenirseniz siz de tekrarlamamış olursunuz.  Podcastte bahsettiğimiz eşyalara sorulacak soruları ise https://www.turkisiminimalizm.com/minimalizm-listeler adresinden indirebilirsiniz.  Podcastime abone olarak desteğinizi göstermeyi unutmayın.

Hol dir die ganze Welt der Podcasts mit der kostenlosen GetPodcast App.

Abonniere alle deine Lieblingspodcasts, höre Episoden auch offline und erhalte passende Empfehlungen für Podcasts, die dich wirklich interessieren.

iOS buttonAndroid button
© radio.de GmbH 2022radio.net logo