Stopáž podcast

Instagram opět kopíruje TikTok. „Ten má ale deset let náskok,“ říká expert

27.5.2022
0:00
32:08
15 Sekunden vorwärts
15 Sekunden vorwärts

Instagram, sociální síť ze skupiny Meta (dříve Facebook), pokračuje v kopírování úspěšných funkcí od konkurence. Nově od začátku května testuje novou podobu hlavní stránky, která je výrazněji zaměřená na krátká videa a nápadně připomíná TikTok.

Příspěvky, mizející příběhy i krátká videa zvaná Reels se tak vybraným uživatelům zobrazují v jednom feedu, který servíruje uživatelům obsah na základě propracovaného algoritmu.

„Je možné, že Instagramu tento experiment fungovat bude, protože proč nekopírovat něco, co už funguje. TikTok vlastně dělá to samé. Nedávno začal testovat stories, které Instagramu výborně fungují, nebo přidal možnost vysílat živě livestreamy,“ vysvětluje David Duc, expert na TikTok z agentury TikTokuj.cz.

🦊🦊🦊🦊🦊

  • Stopáž je podcast pro ty, které zajímá, kam se za uplynulý týden posunul svět, ale nemají čas neustále sledovat Twitter. Přehled těch nejzajímavějších zpráv připravuje Jan Kordovský (@korda). Vychází každý pátek v poledne. 
  • Další podcasty, ale taky články, komentáře a videa najdete na zpravodajském serveru Seznam Zprávy. Poslouchejte nás na webu nebo ve vaší oblíbené podcastové aplikaci. 
  • Vaše názory, návrhy, otázky, stížnosti nebo pochvaly nám můžete posílat na adresu [email protected].  
  • Sledujte @SeznamZpravy na sociálních sítích: Twitter // Facebook // Instagram 
  • Seznam Zprávy jsou zdrojem původních informací, nezávislé investigace, originální publicistiky. Vznikají v zázemí Seznam.cz.

Weitere Episoden von „Stopáž“