Önümüzdeki Maçlara "Bakıcaz" podcast

Jorge Jesus'un Beklentileri | Sörloth'u Kim Alacak? | Burak Elmas'ın Kararı

0:00
49:05
15 Sekunden vorwärts
15 Sekunden vorwärts

✏️ Ali Koç, Jorge Jesus için bir kez daha Portekiz’de. Tecrübeli teknik adamın Fenerbahçe’den beklentileri neler? Fenerbahçe, Jorge Jesus için ikinci planda mı? Teknik direktör arayışlarının yanı sıra gelecek sezon transferlerine de başlayan sarı-lacivertliler, bir süredir Beşiktaş’ın da gündeminde olan Sörloth ile ilgileniyor.

✏️ Ezeli rakipler bu sefer Sörloth için kıyasıya bir mücadeleye girişmiş durumda. Norveçli oyuncu hangi takımı tercih edecek? Maliyeti ne kadar? Bonservis ve maaş talepleri için Beşiktaş ve Fenerbahçe hangi çözümleri planlıyor?

✏️ Öte yandan, Beşiktaş’ta sezon sonu sözleşmesi biten oyunculardan hangileriyle yola devam edileceği merak konusu. Ayrılacak birçok oyuncuyla hem kadrosunda hem de maaş bütçesinde rahatlama yaşayacak olan siyah-beyazlı takım hangi bölgelere öncelikli olarak takviye yapmalı? Valerien Ismael raporunda hangi bölgelere takviye talep etti?

✏️ Galatasaray’da ise kaos ve belirsizlik devam ediyor. İki kez ertelenen başkanlık seçiminin 11 Haziran’da yapılması planlanıyor. Başkan Burak Elmas’ın kongrede tekrar aday olup olmayacağı ise hala netleşmiş değil. Domenec Torrent’in geleceği için yeni başkanın seçilmesi beklense de seçilen kişi kim olursa olsun, İspanyol teknik adamla yolların ayrılması bekleniyor.

✏️ Arda Turan, yaptığı açıklamalarla gündeme oturdu. Yıllardır uyku problemleri çektiğini ve diyet yapmakta zorlandığını söyleyen tecrübeli futbolcu satır aralarında hangi mesajları verdi? Artık futbolu bırakma zamanı geldi mi?

Weitere Episoden von „Önümüzdeki Maçlara "Bakıcaz"“