Bizim Çocuklar Radyo Tiyatrosu podcast

#7 – Pamuk Prenses ve 7 Cüceler

0:00
28:43
15 Sekunden vorwärts
15 Sekunden vorwärts

Halis Kurtça Kültür Çocuk Merkezi iftiharla sunar!

Eser: Pamuk Prenses ve 7 Cüceler Yazan: Grimm Kardeşler

Müzik: Thema L. V. Beethoven ve J. Offenback Estruman: Çocuk Sanat Merkezi Öğrencileri Oyunlaştıran ve Yöneten: Can Yılmaz ve Uğur Cabiroğlu Seslendirenler: "Bizim Çocuklar Tiyatro Ekibi" Ali Kemal Ulutürk, Dila Altun, Batuhan Korkut, Yiğit Gerginten, Elif Eylül Bakan, Yaren Bakan, Ömer Yiğit Çaket, Efe Tacettin, Duru Yüksel, Akın Kaplan, Özgür Ateş Öztürk, Zeynep Buse Özel, Salih Taha Yılmaz, Ertürk Özütürk

This podcast is powered by Pinecast.

Weitere Episoden von „Bizim Çocuklar Radyo Tiyatrosu“

 • Bizim Çocuklar Radyo Tiyatrosu podcast

  #9 – Bremen Mızıkacıları

  22:29

  Halis Kurtça Kültür Çocuk Merkezi iftiharla sunar! Eser: Bremen Mızıkacıları Yazan: Grimm Kardeşler Oyunlaştıran ve Yöneten: Uğur Cabiroğlu ve Can Yılmaz Seslendirenler: “Bizim Çocuklar Tiyatro Ekibi” Dila Altun, Yaren Bakan, Ömer Yiğit Çaket, Efe Tacettin, Duru Yüksel, Özgür Ateş Öztürk, Zeynep Buse Özel, Ertürk Özütürk, Meriç Ege Kızılsu, Ege Yasin Tacettin, Can Keskin. Bremen Mızıkacıları Şarkı Müziği: Hande Everes Masal uzun yıllar yaşadıkları, yuva diye gördükleri yerden yaşlandıkları için dışlanan ve uzaklaştırılmak istenen dört hayvan dostumuzun, evlerini terk ettikten sonraki karşılaşma ve müzik grubu kurma hikayesini anlatıyor. This podcast is powered by Pinecast.
 • Bizim Çocuklar Radyo Tiyatrosu podcast

  #8 – Sindirella

  33:49

  Halis Kurtça Kültür Çocuk Merkezi iftiharla sunar! Eser: Sindirella Yazan: Charles Perrault Oyunlaştıran ve yöneten: Uğur Cabiroğlu ve Can Yılmaz Seslendirenler: “ Bizim Çocuklar Tiyatro Ekibi” Dila Altun, Elif Eylül Bakan, Yaren Bakan, Ömer Yiğit Çaket, Efe Tacettin, Duru Yüksel, Özgür Ateş Öztürk, Zeynep Buse Özel, Ertürk Özütürk, Meriç Ege Kızılsu, Ege Yasin Tacettin Annesini küçük yaşta kaybeden Sindirella, babasının evlilik kararı ve sonrasındaki iş seyehati ile farklı ve zorlu bir yaşama merhaba der. Kendi evinde üvey ailesinin yaklaşımıyla sığıntı ve hizmetçiye dönen Sindirella.  Kendisi gibi hayattan tat alamayan ve ailesi tarafından evlilik baskısı gören ülkenin prensi için düzenlenen kraliyet balosuna katılma hayalleri kurar ama tam bu hayalden vazgeçmişken onu fantastik bir sürpriz bekler. Hayatını tepeden tırnağa deşitirecek bu sürpriz, Sindirella ve Prens için mutlu bir başlangıça dönüşür. This podcast is powered by Pinecast.
 • Bizim Çocuklar Radyo Tiyatrosu podcast

  Verpasse keine Episode von Bizim Çocuklar Radyo Tiyatrosu und abonniere ihn in der kostenlosen GetPodcast App.

  iOS buttonAndroid button
 • Bizim Çocuklar Radyo Tiyatrosu podcast

  #7 – Pamuk Prenses ve 7 Cüceler

  28:43

  Halis Kurtça Kültür Çocuk Merkezi iftiharla sunar! Eser: Pamuk Prenses ve 7 Cüceler Yazan: Grimm Kardeşler Müzik: Thema L. V. Beethoven ve J. Offenback Estruman: Çocuk Sanat Merkezi Öğrencileri Oyunlaştıran ve Yöneten: Can Yılmaz ve Uğur Cabiroğlu Seslendirenler: "Bizim Çocuklar Tiyatro Ekibi" Ali Kemal Ulutürk, Dila Altun, Batuhan Korkut, Yiğit Gerginten, Elif Eylül Bakan, Yaren Bakan, Ömer Yiğit Çaket, Efe Tacettin, Duru Yüksel, Akın Kaplan, Özgür Ateş Öztürk, Zeynep Buse Özel, Salih Taha Yılmaz, Ertürk Özütürk This podcast is powered by Pinecast.
 • Bizim Çocuklar Radyo Tiyatrosu podcast

  #6 – Fındıkkıran

  21:57

  Halis Kurtça Kültür Çocuk Merkezi iftiharla sunar! Eser: Fındıkkıran Yazan: E.T.A. Hoffman Müzik: Pyotr İlyiç Çaykovski Piyano: Çocuk Sanat Merkezi Piyano Öğrencileri Oyunlaştıran ve Yöneten: Can Yılmaz, Uğur Cabiroğlu Seslendirenler: “Bizim Çocuklar Tiyatro Ekibi” (Ali Kemal Ulutürk, Dila Altun, Batuhan Korkut, Yiğit Gerginten, Elif Eylül Bakan, Yaren Bakan, Ömer Yiğit Çaket, Efe Tacettin, Can Keskin, Duru Yüksel, Akın Kaplan, Özgür Ateş Öztürk, Zeynep Buse Özel, Salih Taha Yılmaz, Ertürk Özütürk) This podcast is powered by Pinecast.
 • Bizim Çocuklar Radyo Tiyatrosu podcast

  #5 – Yer Altı

  21:58

  Halis Kurtça Çocuk Kültür Merkezi iftiharla sunar! Yer Altı masalını bir de Bizim Çocuklar Tiyatro Ekibi'nin sesinden dinleyin. Yazan: Anonim Müzik: Antonín Dvořák - Yeni Dünya Senfonisi Piyano: Leyla Yılmaz Seslendirenler: Bizim Çocuklar Tiyatro Ekibi Oyunlaştıran ve Yöneten: Can Yılmaz ve Uğur Cabiroğlu This podcast is powered by Pinecast.
 • Bizim Çocuklar Radyo Tiyatrosu podcast

  #4 – Pinokyo

  27:10

  Halis Kurtça Çocuk Kültür Merkezi iftiharla sunar! Carlo Collodi'nin Pinokyo masalını bir de Bizim Çocuklar Tiyatro Ekibi'nin sesinden dinleyin. Müzik: Jean-Philippe Rameau - Tambourin Müzik Direktörü: Yeşim Altınay Seslendirenler: Bizim Çocuklar Tiyatro Ekibi Oyunlaştıran ve Yöneten: Can Yılmaz ve Uğur Cabiroğlu This podcast is powered by Pinecast.
 • Bizim Çocuklar Radyo Tiyatrosu podcast

  #3 – Keloğlan

  20:32

  Halis Kurtça Çocuk Kültür Merkezi iftiharla sunar! Pertev Naili Boratav'ın Keloğlan masalını bir de Bizim Çocuklar Tiyatro Ekibi'nin sesinden dinleyin. Müzik: Anonim Müzik Direktörü: Yeşim Altınay Bağlama: Selim Tuğra Atmaca Keloğlan şarkısını seslendiren: Eda Gökçeler Akordiyon: Edward Aris Seslendirenler: Bizim Çocuklar Tiyatro Ekibi Oyunlaştıran ve Yöneten: Can Yılmaz ve Uğur Cabiroğlu This podcast is powered by Pinecast.
 • Bizim Çocuklar Radyo Tiyatrosu podcast

  #2 – Hansel ve Gretel

  19:02

  Halis Kurtça Çocuk Kültür Merkezi iftiharla sunar! Grimm Kardeşler'in Hansel ve Gretel masalını bir de Bizim Çocuklar Tiyatro Ekibi'nin sesinden dinleyin. Müzik: Edvard Grieg Piyano: Aslı Doğruyol Flüt: Eda Gökçeler Seslendirenler: Bizim Çocuklar Tiyatro Ekibi Oyunlaştıran ve Yöneten: Can Yılmaz ve Uğur Cabiroğlu This podcast is powered by Pinecast.
 • Bizim Çocuklar Radyo Tiyatrosu podcast

  #1 – Kral Çıplak

  17:57

  Halis Kurtça Çocuk Kültür Merkezi iftiharla sunar! Hans Christian Andersen'in Kral Çıplak masalını bir de HKÇKM Bizim Çocuklar Tiyatro Ekibi'nin sesinden dinleyin! Müzik: Edvard Grieg Piyano: Aslı Doğruyol Seslendirenler: Bizim Çocuklar Tiyatro Ekibi Oyunlaştıran ve Yöneten: Can Yılmaz ve Uğur Cabiroğlu This podcast is powered by Pinecast.

Hol dir die ganze Welt der Podcasts mit der kostenlosen GetPodcast App.

Abonniere alle deine Lieblingspodcasts, höre Episoden auch offline und erhalte passende Empfehlungen für Podcasts, die dich wirklich interessieren.

iOS buttonAndroid button
© radio.de GmbH 2022radio.net logo