پادکست پیکسل podcast

پیکسل 02 - فصل دوم - عکاسی در شب، آموزش رنگی کردن عکس سیاه و سفید

0:00
38:51
15 Sekunden vorwärts
15 Sekunden vorwärts

درود بر شما

ویدیوی قسمت دوم پیکسل از فصل دوم آماده شد. اگر دارید صدای برنامه را می شنوید میتوانید به کانال یوتیوب برنامه مراجعه کنید و تصویر آن را نیز مشاهده کنید.

در این قسمت درباره چند خبر از دنیای عکاسی صحبت میکنیم سپس به آموزش عکاسی در شب می پردازیم که چطور بتوانینم عکس های بهتری بگیریم و در نهایت آموزش رنگی کردن عکس سیاه و سفید در فوتوشاپ

آدرس سرور دیکسورد پیکسل: https://discord.gg/PEskTbT

Weitere Episoden von „پادکست پیکسل“

 • پادکست پیکسل podcast

  پیکسل 02 - فصل دوم - عکاسی در شب، آموزش رنگی کردن عکس سیاه و سفید

  38:51

  درود بر شما ویدیوی قسمت دوم پیکسل از فصل دوم آماده شد. اگر دارید صدای برنامه را می شنوید میتوانید به کانال یوتیوب برنامه مراجعه کنید و تصویر آن را نیز مشاهده کنید. در این قسمت درباره چند خبر از دنیای عکاسی صحبت میکنیم سپس به آموزش عکاسی در شب می پردازیم که چطور بتوانینم عکس های بهتری بگیریم و در نهایت آموزش رنگی کردن عکس سیاه و سفید در فوتوشاپ آدرس سرور دیکسورد پیکسل: https://discord.gg/PEskTbT
 • پادکست پیکسل podcast

  پیکسل 01 _ فصل دوم

  27:10

  درود بر شما فصل دوم پیکسل فقط یک پادکست نیست بلکه محتوای تصویری است که صدای آن در اینجا از این به بعد قرار خواهد گرفت. اگر دوست داشتید محتوای تصویری را مشاهده کنید کافیه وارد کانال یوتیوب پیکسل شوید لینک: https://www.youtube.com/watch?v=8lVopEIFP5Y&t=126s
 • پادکست پیکسل podcast

  Verpasse keine Episode von پادکست پیکسل und abonniere ihn in der kostenlosen GetPodcast App.

  iOS buttonAndroid button
 • پادکست پیکسل podcast

  010 - عکاسی عروسی و تولد

  41:05

  در پیکسل 010 درباره عکاسی مراسم‌های عروسی و تولد صحبت کردم. اینکه چطور می‌توانیم در اینگونه مراسم‌ها عکس‌های ایده‌آل‌تر و بهتری را ثبت کنیم. از تجهیزات مورد نیاز تا روش‌های عکاسی در این قسمت صحبت شده که خوشحال می‌شوم گوش کنید و نظرات و دیدگاه‌های خودتان را با من در میان بگذارید. نظر شما چیست؟ تجربه عکاسی از مراسم‌های عروسی و تولد را دارید؟ آیا خاطره‌ی جالبی از آن دارید؟ تلخ یا شیرین. خوشحال می‌شوم با من و بقیه در میان بگذارید. پیکسل را علاوه بر وب سایت شخصی خودم، می‌توانید از طریق وب سایت و اپلیکیشن شنوتو، اپل پادکست، گوگل پادکست، کست باکس، اسپاتیفای و … با جستجوی عبارت “پادکست پیکسل” پیدا کرده و گوش کنید.
 • پادکست پیکسل podcast

  009 - همه چیز درباره عکاسی منظره

  38:55

  پیکسل شماره 009 درباره عکاسی منظره هست. برای گرفتن یک عکس خوب منظره، چه مواردی را لازم است رعایت کنیم؟ چه دوربین، لنزو تجهیزاتی برای گرفتن یک عکس منظره بسیار زیبا لازم داریم؟ تلاش کردم در این قسمت به همه این پرسش‌ها پاسخ دهم و تجربیات شخصی خودم را در اختیار شما قرار بدم. پادکست پیکسل را به دوستان علاقه مند به عکاسی خود معرفی کنید. برای شنیدن پیکسل می‌توانید از طریق سایت اینکار را انجام دهید و یا از طریق پلتفرم شنوتو و همچنین از طریق تمام اپ‌های پادکستی قابل شنیدن هستیم. مثل اپل پادکست، گوگل پادکست، اسپاتی فای، کست باکس و ... کافیست نام پادکست را به فارسی (با کیبورد فارسی) جستجو کنید. منتظر نظرات شما عزیران درباره برنامه ها هستم. 
 • پادکست پیکسل podcast

  008 - آیا عکاسی موبایلی تهدیدی برای عکاسی با دوربین است؟

  31:28

   در این برنامه همراه دوست خوبم ریحانه محمودی عکاس و بلاگر به این موضوع نگاهی می‌اندازیم که آیا با توجه به رشد روزافزون دوربین‌های تلفن همراه، آیا این موضوع تهدیدی برای عکاس‌ها و حتی دوربین‌های عکاسی خواهد بود؟    آیا جامعه برای گرفتن عکس پرتره، بی نیاز از عکاسان شده‌اند؟ آیا استفاده از دوربین عکاسی در حال حاضر و با پیشرفت دروبین‌های تلفن همراه، بی معنی شده است؟ برای پاسخ به این پرسش‌ها، همراه من و ریحانه باشید و نظرات و دیدگاه‌های ما را بشنوید.   برای شنیدن پیکسل می‌توانید از طریق وب سایت kqpho.com ویا از روش‌های دیگر مثل پلتفرم شنوتو (سایت و اپلیکیشن)، اپل پادکست، گوگل پادکست، اسپاتی فای و سایر اپلیکیشن‌های پادکستی با جستجوی عبارت فارسی "پادکست پیکسل" ما را پیدا کنید و گوش کنید. (دقت کنید با کیبورد عربی جستجو نکنید که پیدا نمی شود) 
 • پادکست پیکسل podcast

  007 - مشکلات عکاسان در ایران

  34:03

   قطعا تمام ما که عکاسی را یا به عنوان حرفه و یا علاقه انجام می‌دهیم با مشکلات متفاوتی روبرو شده‌ایم. "آقا/خانم بفرمایید، اینجا عکاسی ممنوعه. بفرمایید اینجا توقف نکنید و گرنه دوربینت رو ضبط می‌کنم"   مشکلات دیگر از قبیل اینکه "یه عکس از ما بگیر دیگه. مرسی. فقط امشب سریع ادیت کن و بده که بذارم اینستا. دمت گرم" حالا بماند که حتی به ذهن مخاطب هم نمی‌رسد باید در قبال این درخواست، پولی هم پرداخت کند. "پول؟ داداش یه عکسه دیگه. دیگه اونو با موبایل هم میتونم بگیرم خودم دیگه".    و سایر مشکلات دیگه که در این برنامه سعی کردم به همه اونا بپردازم. بار دیگه تشکر میکنم از دوستانی که پادکست رو گوش می‌دهند و به دوستان خودشون معرفی می‌کنند. تشکر ویژه از دوستانی که با نظرات خودشون من رو به سمت بهتر شدن برنامه هدایت می‌کنند.   پیکسل را می‌توانید علاوه بر وب سایت kqpho.com، از طریق وب سایت و اپلیکیشن شنوتو، اپلیکیشن‌های اپل پادکست، گوگل پادکست، اسپاتیفای و ... با جستجوی عبارت "پادکست پیکسل" با کیبورد فارسی (عربی نباشد) پیدا کنید. 
 • پادکست پیکسل podcast

  006 - معرفی سبک‌های عکاسی

  42:20

    در پیکسل 006 به معرفی سبک‌های عکاسی پرداختم. با توجه به بازخوردهای شما به برنامه‌های گذشته و پرسشی که به نظر شما چه سبک عکاسی رو انتخاب کنم و فقط همان را دنبال کنم، تصمیم بر این گرفتم این پادکست رو جهت معرفی سبک های مختلف عکاسی آماده کنم شاید کمک کنه به دوستانی که هنوز نمی‌دانند دقیقا چه سبکی از عکاسی را علاقه‌مند هستند که دنبال کنند. در این برنامه 10 سبک برتر (پرطرفدار) عکاسی به ترتیب معرفی شدند. در انتها 20 سبک زیرمجموعه نیز معرفی شده است.  خوشحال می‌شوم نظرات و دیدگاه شما را در ارتباط با پیکسل بشنوم. نظرات شما قطعا باعث پیشرفت برنامه خواهد شد. پیکسل را علاوه بر وب سایت من، می‌توانید از پلتفرم (سایت و اپلکیشن) شنوتو گوش کنید. همچین می‌توانید از طریق اپل پادکست، گوگل پادکست، اسپتایفای و غیره با جستجوی عبارت فارسی "پادکست پیکسل"، برنامه را یافته دنبال کنید و گوش کنید.
 • پادکست پیکسل podcast

  005 - دوربین چی بخرم؟

  47:49

   در برنامه 005 پیکسل به معرفی دوربین‌های CSC یا بدون آینه‌ای و دوربین‌های DSLR یا آینه‌ای پرداختم. در این برنامه ابتدا مقایسه‌ای کردم بین تفاوت‌های این دوربین‌ها و مزایا و معایبنی که نسبت به یکدیگر دارند.    در مرحله‌ی بعدی پیشنهاد خودم رو در ارتباط با خرید دوربین دادم. 10 دوربین DSLR و 12 دوربین CSC یا Mirrorless را در این قسمت معرفی کردم.   امیدوارم پادکست پیش رو مورد توجه شما قرار بگیرد و تاثیر هرچند کوچکی در نظر شما درباره خرید دوربین بگذارد. سپاسگزارم از دوستانی که پیکسل را گوش می‌دهند و آن را به دوستان خود معرفی می‌کنند. تشکر ویژه از دوستانی که نظرات خودشان را در اینجا یا اینستاگرام و سایر پلتفرم‌هایی که می‌شود پادکست را شنید با من در میان می‌گذارند.   پادکست پیکسل علاوه بر وب‌سایت، از طریق پلتفرم شنوتو (سایت و اپلکیشن) نیز قابل شنیدن است. همچنین می‌توانید ازطریق اپل پادکست، اسپاتی‌فای، گوگل پادکست و سایر پلتفرم‌های پادکستی به جستجوی عبارت فارسی "پادکست پیکسل" ما را پیدا کنید و گوش کنید. 
 • پادکست پیکسل podcast

  004 - ادیت عکس؛ ضروری یا غیرضروری + تغییرات نسخه 2019 فوتوشاپ

  1:03:58

  در برنامه شماره 004 پیکسل به ضرورت ادیت عکس در عکاسی نگاهی می‌اندازیم. در این برنامه دوست عکاسم، آقای احساس سجادیه نیز من را همراهی می‌کند. در انتهای برنامه نیز به به روزرسانی 2019 فوتوشاپ اشاره می‌کنم و تغییرات بسیار خوبی که در این نسخه انجام گرفته است. پادکست پیکسل را علاوه بر وبسایت خودم، می‌توانید از طریق سایت و اپلیکیشن شنوتو، اپلکیشن پادکست اپل، اسپاتیفای، گوگل پادکست و سایر پلتفرم‌های پادکستی با جستسجوی عبارت "پادکست پیکسل" به فارسی پیدا کنید و گوش کنید. نظرات شما برای من بسیار دلگرم کننده خواهد بود. خوشحال می‌شوم با من در ادامه برنامه سهیم باشید و در جهت بهبود آن برای من دیدگاه خود را بفرستید.
 • پادکست پیکسل podcast

  003 - چگونه عکس بهتری بگیریم؟

  40:00

  در برنامه شماره 003 پیکسل در ارتباط با "بهتر عکس گرفتن" صحبت کردم. همه ما می‌دانیم برای گرفتن عکسی خوب، مواردی ضروری و لازم است. سعی کردم در این پادکست در ارتباط با این موارد که باعث بهتر شدن نتیجه‌ی نهایی که عکس ماست صحبت کنم. نظر شما چیست؟ به نظر شما چه مواردی باعث بهتر شدن عکس ما می‌شود؟ خوشحال می‌شوم دیدگاه خودتان را با من در بخش نظرات سایت در میان بگذارید.

Hol dir die ganze Welt der Podcasts mit der kostenlosen GetPodcast App.

Abonniere alle deine Lieblingspodcasts, höre Episoden auch offline und erhalte passende Empfehlungen für Podcasts, die dich wirklich interessieren.

iOS buttonAndroid button
© radio.de GmbH 2022radio.net logo