پادکست فوتبالی پاننکا podcast

Panenka - Episode 85 | هارمونیِ قرمز و نارنجی

0:00
3:19:58
15 Sekunden vorwärts
15 Sekunden vorwärts

بخش هشتاد و پنجممون رو با سری‌آ و دیدار رم و اینتر و بازگشت کونته به بازی استارت زدیم.

اهمیت تملک وسط زمین، بودجه کم رم و در عین حال بالاتر قرار گرفتنش از نراتزوری و ترفندهای جناب تیاگو پینتو، مدیر ورزشی ایده‌آل رمی‌ها، رو بررسی کردیم.

یووه و ضرورت از دست ندادن مومنتوم موفقیت و یاد گرفتن اصول توسط جوونا کنار با تجربه‌ها، میلان و محکم کردن کمربند دفاعی و خرید احتمالی مانژوکیچ، ساخت دژ جدید دفاعی در ورونا، آسیب عمق اسکواد به عقاب های رمی و البته استقبال از هفته‌ای پر از مسابقات حساس پایان بخش سری‌آ بود.

تو بوندسلیگا (از دقیقه 54)، از کاریزمای گلادباخ و بازگشت رویاییشون در بروسیا پارک گفتیم، شدو پرسینگ فعال گلادباخی ها و مستر کلس سانچو در جدال تیمای ترزیچ و ناگلزمن، هولشتن کیل غول کش بزرگ جدید اروپا، شالکه و شکستن بزرگترین جاری طلسم فوتبال جهان و اوپامکانوی سردرگم در لایپزیش حرف زدیم.

(از دقیقه 83) عجیب ترین رکوردهای تاریخ فوتبال رو مرور کردیم؛ از ۳۶ کارت قرمز در یک مسابقه و گل کردن هد ۵۸ متری!

تو لالیگا (از دقیقه 102)، بارسای آرمانی در لوس کارمنس و تکرار کابوس در کوردوبا با طعم پنالتی‌های نفس گیر گفتیم. بازی کارا و آرمانی اتلتی و بحث مفصل ریال با میعاد نیم خبرنگار و ورزشی نویس خوب کشورمون و گرفتن خبر آب و هوای ایبیزا و برف کاستیا نکات مورد بحث دیگمون بود.

(از دقیقه 137) از کوپا لیبرتادورس و فینال تمام پله‌ای امسال حرف زدیم.

(از دقیقه 143) لیگ برتر رو با یونایتد و نقش آفرینی پل پوگبای با روحیه و رکوردهایی در شکستن رکوردهای قدیمی آغاز کردیم. پیش بازی لیورپول یونایتد رو گفتیم و از تعیین کننده بودن این مسابقه حرف زدیم. تاتنهام خسته و امتیاز از دست دادن های ادامه دارش و ادامه پیشروی سیتی با چراغ‌های خاموش رو از یاد نبردیم.

(از دقیقه 167) نهایتا بدترین خریدهای زمستانی تاریخ لیگ برتر رو هم مرور کردیم.

Weitere Episoden von „پادکست فوتبالی پاننکا“

 • پادکست فوتبالی پاننکا podcast

  Panenka - Episode 90 | تورنادو

  3:33:38

  شروع اپیزود نود ما مثل همیشه اسپانیا بود. دیدار پیشتازان لالیگا با گرانادا و تغییر استراتژی اتلتی چولو، بن بست کوندوگبیا و چرایی جواب گرفتن از اكثر خریداش. بارسا و ضعف واضح در ضربات ایستگاهی و کرنرها كه بدجوری کار دستش داد، از نیمساز تا عمود منصف در ساختار دفاعی بلوگرانا تا رئال و منگنه مصدومیت‌ها و تقابل با‌ والنسیایی که با خریدهای زمستانی‌ای که شروع بدی برای گراسیا داشتن. کمر راست کردن پیگرینی و بردن بازی ۹ امتیازی رو‌ هم از یاد نبردیم. تو بخش حومه اروپا (از دقیقه 37) از لیون تا موناکو در سرزمین عاشقی گفتیم و آلیانز برفی و مونیخ پر سر و صدا رو‌ ورق زدیم و از یان زومای درخشان در مصاف با گرگهای سبز ولفسبورگ گفتیم. دورتموند آینده دار با مارکو روزه و مبحث فرمان پذیریشون از مربیان رو مورد بحث قرار دادیم. تو بخش مرور لیگ برتر (از دقیقه 56) از دوندگی بی‌امان لستری‌ها و وصیت عرفان به اوجب واجبات بودن دفاع وسط برای هر تیمی حرف زدیم. خریدهای راجرز برای لیورپول رو مرور کردیم و تحلیل تاکتیکی لستر رو داشتیم. سیتی مهارناپذیر و نقش موثر رودری در عملکرد مثبت دفاعی سیتیزن‌ها رو ‌گذروندیم و به اورتون و از دست دادن اسکواد و سردرگمی به معنای واقعی کلمه رسیدیم. جاش مایا و ایوان تونی سردمدار نسل جدید مهاجمین فرصت طلب بریتانیا شدن و چارلی مک نیل ستاره آینده‌دار شیاطین سرخ تو دربی جوانان منچستر لقب گرفت. چلسی با ثبت عجایب تاریخی و کلین شیت با کپا و کریستنسن و‌ ویلیان هم معنای واقعی گیم چنجر در فوتبال اروپا رو یدک‌ کشیدن. (از دقیقه 106) تو ایتالیا یووه و مشکلی به نام داشتن فقط یک ترکیب ثابت رو مطرح کردیم. خرطوم طلایی سهم این هفته آنیه‌لی بود و اینتر و تمرکز کامل روی سری‌آ و رستگاری نهایی از مباحثمون بود. اینتر و خنثی کردن تمهیدات تاکتیکی اینزاگی، مصدومیت عامل انگیزشی میلان و مهندسی معکوس برای روسونری، اودینزه و زوج عجیب در خط حمله و کار دنیا و نهایتا رانیه‌ری و شابلون زدن در سمپدوریا مباحث کشور چکمه بود. (از دقیقه 150) لیگ قهرمانان اروپا و وقتی موزیک لیگ قهرمانان کابوس شبانه برای بارسایی‌ها شد! پرس کیروشی کنسیسایو رو شاهد بودیم و تمهیدات تاکتیکی لیورپول و برتری قاطع برابر لایپزیش رو‌ مرور کردیم. انگیزه گرفتن هالند از امباپه و درخشش صاعقه‌وارش رو هم از یاد نبردیم و نهایتا بحث کلی لیگ اروپا رو‌ پی گرفتیم. در انتها هم (از دقیقه 186) مرور بهترین تیم‌های تاریخ فوتبال رو به بهونه کسب شش‌گانه توسط بایرنی‌ها داشتیم
 • پادکست فوتبالی پاننکا podcast

  Panenka - Episode 89 | ذهن زیبا

  3:29:00

  لالیگای اسپانیا و آغازی با طعم تغییر پست مورالز در لوانته. مصدومیت‌های تموم نشدنی ادن و حواشی پیرامون آسنسیو، ستارگان بی فروغ این روزای مادرید رو زیر ذره‌بین بردیم. ویاریال تبدیل به تیمی بی کرکتر شده و دستای خالی ال چولو و لحظات پایانی کلیدی تو هفته گذشته کار دستشون داد و هوش بالا و جایگیری درست معنای اسم سوارز شد. ختافه و شنیده شدن صدای کلنگ مزار بوردالاس، ماروین محصول مشترک نیجریه و کره در کاستیا، سوسیه‌داد و بازگشت مصدومان و پیانیچ و گم شدن در ترکیب بارسای بنیتو ویامارین رو از قلم ننداختیم. تو مرور لیگ برتر (از دقیقه 72) رفتیم سراغ مت رایان، کسی که حتی دو دقیقه تحمل نداشت تا تیم جدیدش کلین سیت کنه. گیر بی مورد و نژادپرستانه انگلیسیا به لینده‌لوف و بحرانی به نام دونی فن‌ده‌بیک، دوماد خانواده برگکمپ اینا رو بررسی کردیم. آلیسون که خودش فهمید چیکار کرد و قطار رکوردهای مردی با ذهن زیبا با چاشنی اعجاز انگلیسی فیل فودن و نتیجه تاثیر تمرینات ایزومتریک پپ تو آنفیلد خلق حوادث کردن. چلسی و تحولات دفاعی بر پایه نتیجه‌گیری و انفعال آقای مو رو‌ هم مرور کردیم. تو بخش حومه اروپا (از دقیقه 123) و فوتبال تو بخشای استعداد خیز سراغ سوپرلیگ ترکیه و سه قطبی قهرمانیش رو گرفتیم لیگا نوش پرتغال و تکیه زدن آموریم بر بر اریکه سلطنت رو زیر نظر گرفتیم و از اردیویزه و دوپینگ اونانا گفتیم. آلمان و آینتراخت قدرتمند این روزها رو‌هم از باد نبردیم. اما نهایتا (از دقیقه 143) ایتالیای پر سر و صدا! درگیری آنیلی-کونته-پاراتیچی رو کامل بررسی کردیم. از مساوی دلچسب تورینو با طعم جوونمردی کاپیتان بلوتی گفتیم و از تاثیر باستونی‌های‌ فوتبال ایتالیا این بار در اسپتزیا حرف زدیم. ناپولی و اسکواد عمیق ولی بی‌تاکتیک، موسی بارو و نقاط قوت و ضعفش، که می‌تونه ازش یه ستاره بسازه رو نقد کردیم. میلانیا و بریس پاس گل جالانوغلو گوهری از سرزمینی اشتباه، یوونتوس و بازگشت به سنت‌ها و رم از مصاحبه ساباتینی تا کمبود تجربه در قلب خط دفاع رو گذروندیم. آستین گسپرینی و بیرون کشیدن همیشگی جایگزین برای ستارگان هم پایان‌بخش این اپیزود بود.
 • پادکست فوتبالی پاننکا podcast

  Verpasse keine Episode von پادکست فوتبالی پاننکا und abonniere ihn in der kostenlosen GetPodcast App.

  iOS buttonAndroid button
 • پادکست فوتبالی پاننکا podcast

  Panenka - Episode 88 | انتقام

  3:48:38

  مثل همیشه با غم و این بار با یادی از علی انصاریان، علی بخیه فوتبال ایران آغاز کردیم به اسپانیا رفتیم و رئال و شل گرفتن لالیگا و لازم ندونستن مبارزه برای لیگ رو با مرتضی بررسی کردیم، از زوج گردن کلفت لوانته؛ آقایان روجر و مورالز تقدیر به عمل آوردیم. ستاره‌ای به نام رافا میر، از دیار ولوز رو معرفی کردیم و سویا و چغرمگی بالای لاین‌آپش رو بررسی کردیم. والنسیا و خریدی به نام پاتریک، بتیس و امتیاز سرشاررررر و اتلتی و یک مهاجم کارکشته و تعدادی کرونایی رو نقد کردیم. کامبک زدن بارسا رو به عنوان عجایبی در عصر جدید و قرارداد پر سر و صدای مسی رو مورد بحث قرار دادیم. (از دقیقه 79) مرور لیگ برتر و اومدن خامس ولی حالا چرا؟ لیورپول و عقب گرد ۱۹ امتیازی و شکست لیدز این بار با فیلیپس و رنسانس پپ و رکورد شکنی‌های پیاپیشو فراموش نکردیم. وست بروم و فولام تیم‌‌های بلاتکلیف لیگ برتر، آرسنال و بیگانگی با شادی و ثبات و ساوتهمتون تیم ۹ تا خور انگلیس موضوعات دیگمون شد. (از دقیقه 142) نقل و انتقالات زمستانی رو مرور کردیم، از ماجراهای بندر مارسی تا از فرش به عرش برای کاباک! (از دقیقه 153) ایتالیا و یوونتوس و مرتکب شدن اشتباهات در اول کار و پرشدن چوب خط‌هاش، میلان و پر کردن جاهای خالی با خریدهای جدیدش، رم از مینی سریال تا مایورال سرحال، دسترو و رسیدن پیک دوران بازیش، اینتر از بحران مالی تا فرآیند جا افتادن برای اریکسن و ناپولی از اسکواد خوب تا کوچینگ ضعیف! (از دقیقه 202) نهایتا تو آلمان از پدیده‌ای به نام قوت وایز اسن با حضور افتخاری دنیل داوری صحبت کردیم.
 • پادکست فوتبالی پاننکا podcast

  Panenka - Episode 87 | رویای ناتمام

  3:37:38

  پر و پیمون ترین انگلیس تاریخو تو این اپیزود رقم زدیم. یه پرونده جداگونه از چرایی بحران چلسی و مشکلات و ماجرای اخراج لمپارد، از نخریدن اهداف فرانک تا وارد کردن اسم پیتر چک به لیست و تفاوت‌های لمپارد دو فصل اخیر، هشت محبوب لندن، گرانوسکایا و فرهنگ جدید بازیکن سالاری در لندن و جا انداختن ارتباط آلمانی در استنفورد بریج گفتیم. اما مرور لیگ برتر رو با وست‌ هم مویزی و تنوعش در خط حمله آغاز کردیم. تغییر پست ایلکای در قلب منچستر از نوع آبيش و البته یونایتد و این بار کامبک برعکس تو گردنه‌ی سخت فصل. آرسنال و روند برعکسش نسبت به چلسی و نتیجه حمایت از مربی، آنفیلدی‌ها و شوک درمانی کلوپو برای تی ای ای بحثای دیگمون بود. (از دقیقه 90) لالیگا‌ و ‌مادریدی‌ها و شباهت ‌فرو کردن بیسکوییت تو‌ چایی‌ و بر جهندگی‌ رئال! بدهی‌های غول‌های اسپانیایی رو کامل بررسی کردیم و از مرتضی کودک افغان و سرنوشت وحشتناک و حیرت آورش گفتیم. ریکی پوچ و معنی کردن سرسختی و خواستن رو‌ مورد بحث قرار دادیم. سرمایه گذاری و قیاس اسپانیا و مقیاس خرج‌های ما و اونا، سوسیه‌داد و سندروم ارضای زود هنگام برای مربی کوچکی مثل آلگواسیل، اوساسونا و بد شانسی‌های تمام نشدنیش، اتلتی و تغییرات مثبت و ادامه دار چولو‌ و تشکیل مثلث دفاعی برای اولین بار در واندا و البته سویا و اضافه شدن پاپو به تیم، خریدی آرمانی جولن موضوعاتی بود که‌ تو لالیگا ازش حرف زدیم. (از دقیقه 150) تو ایتالیا، رم و عتیقه‌های ترکیبش که به طرز عجیبی هنوز جواب میدن سوژه شد. خودخواهی زلاتان و آسیب های‌تمام نشدنیش و گزندهای قدرت گرفتن بیش از حد افراد رو بررسی کردیم. مصدویت ارسلان یا ترس گوتی راهی برای ماندگاری میلان در صدر شد. والری مرد اول دربی دلامدونینا بود و هفته ایده‌آل یووه‌ای ها حول حوش زاد روز بوفون رقم خورد. بی تمرکزی ناپلی‌ها در نیمه‌های دوم، کار دستشون داد و در نهایت به این نتیجه رسیدیم که سانتوس به دلیل عدم استفاده از فیلیپه ملو قهرمان لیبرتادورس خواهد شد.
 • پادکست فوتبالی پاننکا podcast

  Panenka - Episode 86 | نیش افعی

  3:00:00

  اپيزود هشتاد و ششم با بحث پیرامون فینال سوپر کاپ اسپانیا و صدای ترومپت شروع شد. بحران پنالتی خراب کردن، مهم‌ترین دردسر بارسایی‌ها شد و آنالیز تاکتیکی بیلبائو رو‌ هم انجام دادیم. آلکویانو و گلزنی آقای لوله کش در غفلت وینی سر به هوا و پایان احتمالی دوران زیدان از موارد مورد بحث دیگمون بود. جای خالی دفاع راست در ویاریال مقابل اوساسونا و مهره ارزشمندی به نام کایری پایان بخش لالیگا بود. (از دقیقه 39) پاننکا افکت در ایتالیا و به زمین گرم خوردن رم سری‌آ رو داغ داغ کرد. یووه و به بن بست خوردن در لمباردی، رنسانس نراتزوری در دربی ایتالیا، میلان و رسیدن به عمق اسکواد واقعی و تقویت تیم و تعدد آقا بالاسر و نهایتا ناپولی و غرق کردن فیوره در بحران، ایتالیامونو شکل دادن. (از دقیقه 85) تو بخش آلمان به دورتموند همیشگی و شبیه سازی دوران اشتوگر با ترزیچ، هرتا و لابادیای نزدیک به دربهای خروجی، ورد برمن و مصدومیت برادران اگشتاین پرداختیم و از شرایط عجیب و غریب مارسی و بحران در بندر تو بخش فرانسه گفتیم. لیون و باخت بد موقع مقابل متز هم‌ باعث شد صدر جدول برای پوچ، آب و جارو بشه. (از دقیقه 99) انگلیس و خشکسالی در خط حمله لیورپول و بی هدف بازی کردن در آنفیلد و عقب موندن از کورس رقابت مورد بررسی قرار گرفت. نقش هوادار در عدم رضایت زود هنگام بازیکنان و مربیان موفق و صفر صفر کردن بازی‌های حساس رمز موفقیت امسال لیگ، دو محور اساسی بحث پریمیر لیگمون بود. من یونایتد و مکان و زمان مناسب برای تارزان خط حمله، من سیتی و تغییرات مثبت ملموس، فرم استثنایی استونز، شوت تاکتیک جدید پپ در سیتی، وست هم و خریدهای بی رویه‌ی ادامه دار آقای گولد و زون ۱۴ پاشنه آشیل شفیلد نکات دیگه‌ای بود که بهش پرداختیم. موسم رفتن هم با جدایی مسوت از لندن و گره خوردن سرنوشتش به مجید حسینی و مامه تیام و خداحافظی با وازا با مستطیل سبز رقم خورد.
 • پادکست فوتبالی پاننکا podcast

  Panenka - Episode 85 | هارمونیِ قرمز و نارنجی

  3:19:58

  بخش هشتاد و پنجممون رو با سری‌آ و دیدار رم و اینتر و بازگشت کونته به بازی استارت زدیم. اهمیت تملک وسط زمین، بودجه کم رم و در عین حال بالاتر قرار گرفتنش از نراتزوری و ترفندهای جناب تیاگو پینتو، مدیر ورزشی ایده‌آل رمی‌ها، رو بررسی کردیم. یووه و ضرورت از دست ندادن مومنتوم موفقیت و یاد گرفتن اصول توسط جوونا کنار با تجربه‌ها، میلان و محکم کردن کمربند دفاعی و خرید احتمالی مانژوکیچ، ساخت دژ جدید دفاعی در ورونا، آسیب عمق اسکواد به عقاب های رمی و البته استقبال از هفته‌ای پر از مسابقات حساس پایان بخش سری‌آ بود. تو بوندسلیگا (از دقیقه 54)، از کاریزمای گلادباخ و بازگشت رویاییشون در بروسیا پارک گفتیم، شدو پرسینگ فعال گلادباخی ها و مستر کلس سانچو در جدال تیمای ترزیچ و ناگلزمن، هولشتن کیل غول کش بزرگ جدید اروپا، شالکه و شکستن بزرگترین جاری طلسم فوتبال جهان و اوپامکانوی سردرگم در لایپزیش حرف زدیم. (از دقیقه 83) عجیب ترین رکوردهای تاریخ فوتبال رو مرور کردیم؛ از ۳۶ کارت قرمز در یک مسابقه و گل کردن هد ۵۸ متری! تو لالیگا (از دقیقه 102)، بارسای آرمانی در لوس کارمنس و تکرار کابوس در کوردوبا با طعم پنالتی‌های نفس گیر گفتیم. بازی کارا و آرمانی اتلتی و بحث مفصل ریال با میعاد نیم خبرنگار و ورزشی نویس خوب کشورمون و گرفتن خبر آب و هوای ایبیزا و برف کاستیا نکات مورد بحث دیگمون بود. (از دقیقه 137) از کوپا لیبرتادورس و فینال تمام پله‌ای امسال حرف زدیم. (از دقیقه 143) لیگ برتر رو با یونایتد و نقش آفرینی پل پوگبای با روحیه و رکوردهایی در شکستن رکوردهای قدیمی آغاز کردیم. پیش بازی لیورپول یونایتد رو گفتیم و از تعیین کننده بودن این مسابقه حرف زدیم. تاتنهام خسته و امتیاز از دست دادن های ادامه دارش و ادامه پیشروی سیتی با چراغ‌های خاموش رو از یاد نبردیم. (از دقیقه 167) نهایتا بدترین خریدهای زمستانی تاریخ لیگ برتر رو هم مرور کردیم.
 • پادکست فوتبالی پاننکا podcast

  Panenka - Episode 84 | بی صدا فریاد کن

  3:40:39

  نگارش برگ هشتاد و چهارم دفتر پاننکا رو مباحثه در مورد رئال بتیس و هدیه دادن دو امتیاز مفت و مجانی به همشهریش تو دربی سویل شروع کردیم. سلتا بی جان ادواردو کوده در بحران مصدومیت‌های مردان گالیسیایی و بازگشت آسنسیو به دوران اوج خودش برای تیم زیدان، زیدان مردی برای مدیریت کردن، رو مورد بررسی قرار دادیم. روزای سیاه خفاش‌ها و گراسیا ادامه داره. کورنیا بالاخره موفق به گرفتن یقه روخی بلانکوس شد و کمبود منابع انسانی کار دست سوسیه‌داد داد! ویاریال مرموز امری و تغییر تاکتیک کومان با حضور جواهری به نام پدری موارد پرداخته شده دیگمون بود. (از دقیقه 45) بوندسلیگا رو بررسی لورکوزن یا همون نورکوزن همیشگی استارت زدیم و بایرن و اهمیت به همفکری و کار تیمی در کادر فیلیک رو بررسی کردیم. شالکه و علاقه به باخت در انتخاب مربی و نوع بازی تهوع آورشو مورد بررسی قرار دادیم و از شروع ضعیف پوچ در پاریس گفتیم. تو بخش لیگ برتر(از دقیقه 69)، با زوج جادویی سوشک رایس در وست‌هم شروع کردیم. از یونایتد گفتیم نقشه خوانی درست اوله! سون ستاره ۱۰۰ گله لندن شد و برایتون با مثلث مرگبار دفاعیش یه شب پر دردسرو تجربه کرد. آرسنال و فرم درست تیمیش و بازگشت به دوران ونگر، چلسی و دوراهی اخراج یا ابقای سوپر فرانکی، سیتیزن‌های بازگشته از گور و سازماندهی دفاعی مناسبشون مباحث دیگمون بود. لیورپول و افول در برابر کلوپ آلپ در سنت مری، بررسی ادعای یورگن کلوپ در مورد پنالتی‌های متعدد لیگ برتر برای من یونایتد و البته یه پرونده ویژه پایان بخش این بحث بود. بررسی رزومه و دوران کاری رالف هازن هوتل از صفرتا صد رو (از دقیقه 142) از یاد نبردیم. (از دقیقه 160) سری آ، با نوسان زیاد یووه علی رغم دو برد کلیدی هفته اخیر استارت خورد و هماهنگی چشم نواز بیانکونری هم مورد بحث قرار گرفت. اینتر و باخت بد موقع مقابل تیم سر کلاودیو، جالوروسی و حرکت تیم فونسکا روی غلطت و نگاهی کلی به سری آ ۲۰۲۰-۲۱ مواردی بود که سراغش رفتیم. با ما در اپیزود ۸۴، بی صدا فریاد کنید.
 • پادکست فوتبالی پاننکا podcast

  Panenka - Episode 83 | سال سیاه 2020

  3:12:46

  این قسمتو با جمع بندی رئال مادرید تو سال ۲۰۲۰ با مرتضی شروع کردیم، تیم بودن و بی ستاره بودن مردان چامارتین و اتفاقاتش برای مادریدی ها فاکتور برنده بود. بارسای ۲۰۲۰ در سال خون از مصاحبه مسی تا کرونا و مشکلات مدیریتیشون و اتلتی و معنای ثبات، رسیدن چولو به پانصد بازی روی نیمکت روخی بلانکوس مسائل مطرح شده‌ی دیگمون شد. (از دقیقه 70) نقل و انتقالات زمستانی از ترکیه تا چینو بررسی کردیم رفتیم سراغ انگلیس. (از دقیقه 81) لیگ برتر و شرایط چلسی این روزا، دربی داغ لندن و شکستن بغض آرسنال و راه رفتن فرانکی روی تیغ با همراهی علی از دیار آلفونسو دیویس. یونایتد شبیه سازی فرگی تایم و جوجه‌هاش، تو روز تولد مرد بزرگ اولد ترافورد. سیتی اقتصادی گواردیولا و بازگشتشون به جدول، تاتنهام و سالی برای بازگشت آقای خاص و آنفیلدی‌های روی فرم و سال های طلایی این دهه براشون. (از دقیقه 136) کامروایی میلان در ایتالیا و گذار یووه و البته خاص ترین اتفاقات ۲۰۲۰ از تلخ ترینا و تا شیرین ترین‌های سال رو یادمون نرفت.
 • پادکست فوتبالی پاننکا podcast

  Panenka - Episode 82 | لمباردی روی آتش

  3:43:07

  این بار شروعمون با طعم‌اخراج بود، توخل و رفتن‌ مرد آلمانی از  ناف پاریس.  لالیگا با بحث مقصل پیرامون اتلتی و بی شخصیتی سوسیداد شروع شد. ویاريال امری و ثبات قابل ملاحظش در فصل اخیر، بررسی ریشه‌ای  بحران آرسنال و اتفاقات دوران امری، بتیس و یه روز معمولی در سویل، رئال مادرید و لذت کنار اومدن با واقعیت‌های تیمیش، بارسا از مصدومیت وحشتناک واگی تا بازگشت قدرنمند در خوزه زوریا و نقش موثر پدری بحثای دیگمون بود. در لیگ برتر سراغ هفته‌ی سخت آرسنال و نداشتن گیم چنجر  و ریشه‌یابی مشکلات قرمزهای لندن‌ رفتیم. قدوس و‌برنتفورد و وضعیت مناسب در کارابائو کاپ، روزهای سیاه دله علی در لندن، لستر  و بازگشت  به روزای اوج، سیزده گل برای لیوربول و یونایتد، بازگشت برنلی به روزای خوب  باحضور زوج دفاعیشون رو مد نظر قرار دادیم. سری آ و سه شنبه‌ی کابوس وار یووه، میلان و رسیدن به باور برای بردن و نباختن و اینتر و گردنه‌ی مهم فصلش، شرایط آتالانتای بی پاپو مباحثمون بود.  در نهایت به انتخاب برترین‌های سالی‌که گذشت از نظر پاننکایی ها پرداختیم.
 • پادکست فوتبالی پاننکا podcast

  Panenka - Episode 81 | مردی از جنس ساختن

  3:29:38

  هشتاد و یک رو با یادی از مرد نیک آنفیلد، شروع کردیم. ژرار هولیه، مربی فرانسوی و دوست داشتنی کوپ! (از دقیقه 24) سراغ سری آ رفتیم و از میلان گفتیم و رو دست خوردن از پارمای مکار در سن سیرو. دفاع چپ های فرانسوی رو ارزیابی کردیم در مورد اوضاع تئو ارناندز حرف زدیم. یووه و استفاده از اشتباهات ماران تو دیدار مقابل جنوا و بازگشت آتالانتا به اریکه‌ی قدرت بله یا خیر؟ موضوع دیگمون شد. تولد وینگر جدیدی به نام کیه زا، لاتزیو و بازی برادرانه ی اینزاگی ها و آچار فرانسه‌ای به نام اسکالانته، ستاره ی در مرکز زین با نام آدرین تامه‌زه از تیم ایوان یوریچ و تعریف ضد تاکتیک 3-5-2- اینتر و خروج نزدیک اریکسن و بارلای، هنرمندی خاص در نراتزوری موضوعات دیگمون شد. (از دقیقه 66) لالیگا، رئال آموزش بردن بازی های بزرگ توسط زیزو، بارسا همچنان حرکت روی ریل همیشگی، اتلتی بازنده بازی های بزرگ، سویای پر حادثه‌ی این روزا، ختافه و روزهای انتهایی بوردالاسِ در آستانه ی اخراج و کومان و زیر سوال بردن تصمیمات بدیهی در حين مسابقه در كشور خوان كارلوس! تو انگليس(از دقیقه 99)، دربی سرد منچستر رو بررسي كرديم، خوابونده شدن مچ شاگرد فرانكي توسط استاد آنچلوتی و تکرار کابوس كپا برای مندی اتفاقاي مهمي بود كه بهش پرداختيم. مورینیو و بحران بهترين تيم زمين، ناکامی استاد مو در هفته ی اخیر و البتع آرسنال فراتر از فاجعه و بازشدن پای اوبا به گل( كدوم گل؟!) مباحث ديگه‌ای بود که ازش حرف زدیم. (از دقیقه 187) پايان بخش پادكستمون تحليل فينال آسيا و شرايط پرسپوليس با عرفان( يه استقلالي) بود.

Hol dir die ganze Welt der Podcasts mit der kostenlosen GetPodcast App.

Abonniere alle deine Lieblingspodcasts, höre Episoden auch offline und erhalte passende Empfehlungen für Podcasts, die dich wirklich interessieren.

iOS buttonAndroid button
© radio.de GmbH 2021radio.net logo