Akademia Kundalini Jogi z Agą podcast

22 - W czym nam pomaga numerologia? Kaja Bochniak i Aga Bera

0:00
40:23
15 Sekunden vorwärts
15 Sekunden vorwärts
22 - W czym nam pomaga numerologia? Kaja Bochniak i Aga Bera by Aga Yoga

Weitere Episoden von „Akademia Kundalini Jogi z Agą“

 • Akademia Kundalini Jogi z Agą podcast

  32 - Prosperity - moje sposoby na życie w dostatku

  13:32

  Opowiem Ci dzisiaj o moich sposobach na prosperity - w szerokim tego słowa znaczeniu. Czym dla mnie jest prosperity? Wielu osobom kojarzy się z bogactwem czy majątkiem finansowym. Nie ukrywam, że dla mnie prosperity jest również tym. Ale to dużo więcej! Dostatek i bogactwo to nie tylko rzeczy materialne, ale przede wszystkim to, że każdy dzień wypełniony jest miłością i radością, a ja i moja rodzina jesteśmy zdrowi. To również to, że mogę żyć takim życiem, jakie kocham, że otaczam się ludźmi, którzy przynoszą mi dobrą energię, radość, miłość i dzięki którym się rozwijam. Nawet sytuacje nieprzyjemne, ale dające mi jakąś naukę traktuję jako wzrost prosperity.
 • Akademia Kundalini Jogi z Agą podcast

  31 - Czym są i jak stosować olejki eteryczne? | Rozmowa z Magdaleną Nawrot

  36:33

  Moim dzisiejszym gościem jest Magdalena Nawrot, przewodniczka po świecie olejków eterycznych. Właśnie o nich dzisiaj porozmawiamy - jak wpływają na nasze ciało fizyczne, nasze emocje, samopoczucie. Olejki eteryczne pojawiają się w moich filmach, przez co często dostaję o nie wiele pytań. Ja jednak nie jestem specjalistką w tej dziedzinie, wciąż się ich uczę. Nie jestem do końca pewna, jak one działają, które są najlepsze. Właśnie dlatego postanowiłam zaprosić ekspertkę w tym temacie.
 • Akademia Kundalini Jogi z Agą podcast

  Verpasse keine Episode von Akademia Kundalini Jogi z Agą und abonniere ihn in der kostenlosen GetPodcast App.

  iOS buttonAndroid button
 • Akademia Kundalini Jogi z Agą podcast

  29 - Moja Wielka Transformacja | Rozmowa Alicja z Surowo.mi

  53:16

  Dzisiaj poznamy historię Alicji, która prowadzi konto na Instagramie Surowo.mi. 
Alicja jest inspiracją bardzo wielu osób, również moją, do surowego jedzenia i do picia soków, zajmuje się też irydologią. Porozmawiamy o drodze jak dojść do surowego jedzenia i picia soków.
 • Akademia Kundalini Jogi z Agą podcast

  30 - Czy każdej cyfrze numerologicznej przyporządkowana jest czakra? | Rozmowa z Kają Bochniak

  1:15:06

  30 - Czy każdej cyfrze numerologicznej przyporządkowana jest czakra? | Rozmowa z Kają Bochniak by Aga Yoga
 • Akademia Kundalini Jogi z Agą podcast

  28 - Wpływ aury na nasze życie

  15:28

  Dziś w podcaście Akademia Kundalini Jogi z Agą porozmawiamy o Aurze! Czym jest Aura? Jak ją widzimy? Czym się charakteryzuje? Co, kiedy jest mocna, a co si dzieje, kiedy jest słaba? Kto ma mocną aurę, a kto powinien mieć? Jak oczyścić i wzmocnić swoją aurę?
 • Akademia Kundalini Jogi z Agą podcast

  27 - Czym jest i na czym polega regres?

  37:49

  Witajcie w podcaście! Dziś rozmawiałam z Katarzyną Kazimierczak zajmująca się regresem terapeutycznym. Dowiedziałam się wielu ciekawych rzeczy - i oczywiście wszystkim Wam polecam spróbowanie regresu! To wspaniały proces, który pomaga nam iść do przodu.
 • Akademia Kundalini Jogi z Agą podcast

  26 - Rytuały ajurwedy na co dzień | Rozmowa z Edytą Gwizdecką

  1:00:09

  Ajurweda to najstarszy system medyczny na świecie, z którego czerpiemy po dziś dzień. Jest źródłem współczesnej medycyny konwencjonalnej. Ponad pięć tysięcy lat temu oświeceni mędrcy obserwowali uważnie człowieka, odkrywali jak funkcjonuje oraz jak ściśle połączony jest z naturą i ile może czerpać z jej mądrości. Pierwsi nauczyciele medycyny ajurwedyjskiej wykonywali nawet operacje.
 • Akademia Kundalini Jogi z Agą podcast

  25 - Magiczne liczby w jodze kundalini

  14:38

  Ludzie często zastanawiają się, skąd biorą się pewne konkretne liczby w praktyce jogi. Czują potrzebę zrozumienia i przeanalizowania sytuacji. Czasem jednak nie trzeba starać się wszystkiego na siłę zrozumieć, ale zaufać starożytnym joginom, którzy te liczby wyznaczyli. Wydaje się, że w przeszłości ludzie wiedzieli więcej niż my. Już Gallileo Gallilei powiedział: „Wszechświat jest stworzony w języku liczb”. Może kiedyś i my będziemy posiadali taką wiedzę i rozumienie.
 • Akademia Kundalini Jogi z Agą podcast

  24 - Medytacja narzędziem prawa przyciągania - Rozmowa z Urszulą Falkowską

  35:10

  Witajcie! Dziś porozmawiamy o prawie przyciągania, o potrzebnych narzędziach - a to wszystko po rozmowie z Urszulą Falkowską, autorką książki „Narzędzia prawa przyciągania” i bloga Body&Mind - prawo przyciągania.
 • Akademia Kundalini Jogi z Agą podcast

  23 - Jak rozpocząć praktykę jogi kundalini?

  19:01

  Mam na imię Aga, jestem nauczycielką jogi i od ponad 20 lat każdego poranka siadam na macie do własnej praktyki. Dzięki jodze pokochałam siebie i moje życie. Joga kundalini zmieniła również życie wszystkich tych osób, które od jakiegoś czasu praktykują ze mną - na żywo i online.

Hol dir die ganze Welt der Podcasts mit der kostenlosen GetPodcast App.

Abonniere alle deine Lieblingspodcasts, höre Episoden auch offline und erhalte passende Empfehlungen für Podcasts, die dich wirklich interessieren.

iOS buttonAndroid button
© radio.de GmbH 2022radio.net logo